Costa Teguise
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

W hotelu Be Live Experience spędziliśmy tydzień. Znajduje się on w urokliwej miejscowości Costa Teguise - jest gdzie wyjść na spacer i na zakupy :) Pokoje czyste i przestronne, sprzątane codziennie. Darmowe Wi-fi na trenie całego kompleksu (w "godzinach szczytu" działało dużo wolniej). Basen w sam raz, bez problemu można było popływać i znaleźć wolny leżak (oczywiście jak wszędzie rano były wyścigi z ręcznikami do ich rezerwacji). W restauracji duży wybór pysznego jedzenia, owoców i słodyczy pod dostatkiem. W ciągu dnia w pool barze na okrągło serwowano przekąski a w wybrane wieczory zamieniał się on we włoską restaurację tematyczną, która nas niestety nie urzekła. Druga kolacja tematyczna w restauracji Mylos genialna! Przepiękny wystrój, obsługa na wysokim poziomie i fantastyczne jedzenie.Nie jesteśmy fanami wieczornych animacji, ale tutejsze były na bardzo wysokim poziomie - codziennie coś innego, w tym niesamowity występ tenorów - do dzisiaj przechodzą nas ciarki :) Wieczorny bar w stylu brytyjskim bardzo klimatyczny. Kelnerzy przyjmują zamówienia bezpośrednio przy stolikach, alkohol wysokiej jakości. Wyjście na przepiękną plażę znajduje się z tyłu hotelu - bardzo fajne zejście do wody, bez kamieni, plaża czysta i szeroka. Z Costa Teguise warto wybrać się na niedzielny do Teguise, jednak żeby kupić coś lokalnego trzeba się naszukać - w głównej mierze na stoiskach królują chińskie podróbki :( byliśmy również w Arrecife, które jest fantastycznym miejscem, jak na stolicę patrząc. Polecam również wybrać się do Puerto del Carmen i zobaczyć jego rajskie wybrzeże. Z biurem wybraliśmy się na jedną wycieczkę i tą szczerze polecam (dostępna tylko po angielsku) - w programie jest zwiedzanie Lagomar, Jardin de Cactus i rejs na La Graciosę - miejsca, które koniecznie trzeba zobaczyć będąc na Lanzarote. Podczas pobytu uczestniczyliśmy w Dniu Wysp Kanaryjskich, który był hucznie obchodzony w pobliskim Pueblo Marinero - świetnie zorganizowana zabawa przy hiszpańskiej muzyce:) Żal było wyjeżdżać z tego pięknego miejsca, ale mamy nadzieję, że kiedyś tu wrócimy :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepsze pokoje to te z widokiem na ocean :) hotel posiada windy.
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Justyna_W89
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: José P, Director General, Be Live Experience Lanzarote BeachOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2019

Drogi gościu,
Dziękujemy bardzo za ocenę.
Miło nam przeczytać, że podobało wam się w naszym hotelu. Mamy nadzieję, wkrótce was przywitać jeszcze raz.

Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Polecam hotel Be live na Lanzarote. Fajne, nowoczesne i duże pokoje. Urozmaicona kuchnia, duży wybór mięsa, owoce morza, desery, codziennie coś innego. Polecam też dwie restauracje a la carte raz na pobyt były w cenie. Próbowałam kuchnia włoska i śródziemnomorska. Hotel ma świetne wieczorne animacje na wysokim poziomie, bardzo urozmaicone. Restauracji główna znajduje się w piwnicy jednak w niczym to nie przeszkadza, a widziałam to rozwiązanie też w innym hotelu tej sieci na Teneryfie. Jedyny mały minus mało miejsca między stolikami w restauracji, jednak rozumiem lepsze takie rozwiązanie niż kolejki :) Hotel praktycznie przy plaży, bardzo ładna, piaszczysta zatoka. Nie trzeba iść przez recepcje, jest bramka tylko dla gości hotelu (na kartę) - super rozwiązanie. Polecam ten Hotel

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, podrozniczka06

Drogi gościu,
Dziękujemy bardzo za ocenę. Miło nam przeczytać, że podobało wam się w naszym hotelu.

Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Wspaniały pobyt pod koniec maja 2019 r.,Byliśmy z TUI, wszystko zgodnie z opisem, opieka rezydenta, super wycieczki... Hotel kameralny, pokoje przestronne,codziennie sprzątane Blisko czystej i ładnej plaży, w pobliżu sklepy, restauracje itd.Kuchnia urozmaicona, każdy znajdzie coś dla siebie.Przemili kelnerzy,codzienne wieczorne animacje na wysokim poziomie.Polecam pokój z widokiem na ocean.Pozdrowienia dla całej załogi:)Tak trzymajcie!

Wskazówka dotycząca pokoi: pokój z widokiem na ocean
Termin pobytu: maj 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Gola1975
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: José P, Director General, Be Live Experience Lanzarote BeachOdpowiedź udzielona 14 lipca 2019

Zrecenzowano: 24 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel położony jest bardzo blisko plaży. Vista Tequise to piękne miejsce dla osób które nie tylko chcą zwiedzać, ale również odpocząć. Nie jest jednak idealnie. Jedzenie jest fatalnie doprawione i monotonne. Często są to nawet dobre dania, ale robione w tak mało profesjonalny sposób, że nie dają żadnej przyjemności z jedzenia. Obsługa chyba jest tego świadoma, bo stara się zabrać jedzenie że stołu (często zabierają talerze osobom, które jeszcze jedzą). Jedynie posiłki w restauracji ala carte są smaczne.
Jeśli chodzi o all inclusive, to jest to typowa masówka. Drinki nie wszystkie w cenie. Jeżeli ktoś chce być lepiej traktowany, to musi kupić takie "lepsze" all inclusive "Adult Club" I wtedy ma jakieś 3 drinki w cenie więcej i stolik w specjalnej zagrodzie w jadalni (restauracja to za dużo powiedziane).
Bardzo dużo starych ludzi. Trochę takie sanatorium.
Pokoje są już podniszczone (rozpulchnione drzwi, zużyte drzwi balkonowe, porysowane szafki i brudne wezgłowie łóżka). Siłownia to żart. Ogólnie wszystko jest aby było i żeby hotel spełniał standardy. All inclusive jest, ale tak nie do końca. Pokoje są duże, ale podniszczone. Posiłki są 3 razy w ciągu dnia, ale za każdym razem bardzo podobne. Napoje są, ale za sok do śniadania trzeba dopłacić. Ręczniki na basen są, ale za kaucją 15 euro.
Ładne miejsce, hotel taki sobie, ale przynajmniej nie najdroższy.

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, CituchOnTheRoad
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel sam w sobie jest wspaniałym obiektem do spędzenia wolnego czasu, liczne atrakcje ze strony animatorów są ciekawe i rozrywkowe. Każdy znajdzie coś dla siebie. Co wieczor odbywają się pokazy, które są warte uwagi. Hotel jest czysty, pokoje codziennie posprzątane w porze obiadowej. Obsługa miła i pomocna. Basen przestronny i zadbany. Wystarczająca ilość lezakow, aczkolwiek trzeba bardzo wcześnie wstać by zająć sobie miejsce. Mankamentem Be LIVE jest menu w stołówce hotelowej, niektóre dania niedopracowane i zdarzał się nieprzyjemny zapach na wejściu do restauracji (być może kwestia tego, ze stołówka znajduje się w piwnicy, także nie ma dostępu świeżego powietrza).
Jednak obsługa all inclusive sama w sobie bardzo dobra, zdecydowanie polecam. Moja ocena 8,5/10.
Wielkim plusem w mojej ocenie jest bezpośrednie zejście na piękna i czysta plaże.
Ps. Polecam pokój z widokiem na ocean.

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, jbk499
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: José P, Director General, Be Live Experience Lanzarote BeachOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2018

Drogi gościu,

Naprawdę nie potrzeba zajmować lezakow, bo mamy wystarczająco dla wszystkich gosci.

Serdecznie Pozdrawiamy

Be Live Experience Lanzarote Beach Team