“Rewelacyny pobyt”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 5 dodatkowych witryn!
Be Live Experience Lanzarote Beach
Miejsce nr 5 wśród 38 hoteli w Costa Teguise
Zrecenzowano 25 października 2017

Jestem zachwycona. Hotel super. Obsługa na wysokim poziomie. Pokój zawsze czysty. Panie z recepcji rewelacja. Podziękowania dla Petry za pomoc. Jedzenie bardzo dobre. Do wyboru do koloru, każdy znajdzie coś dla siebie. Trunki wyśmienite. Trafiliśmy na cudowną pogodę, bez wiatru. Oferta All inclusive ważna do ostatniej godziny a mieliśmy późny wylot. Plaża obok hotelu, woda w oceanie super. Polecam ten hotel wszystkim.

• Data pobytu: październiku 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Barszu

Zrecenzowano 14 sierpnia 2017

Tygodniowy pobyt na Lanzarote.
Dwie osoby dorosłe i dziecko lat 16.
Hotel bardzo fajny, rewelacyjnie położony, blisko piaszczystej plaży.
Mało turystów z Polski, ale to dobrze.
Temperatury komfortowe ale bardzo wieje.
Polecam

• Data pobytu: sierpniu 2017, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Be Live Hotels
Dziękujemy, D602MQmarcink
Zrecenzowano 2 lipca 2017

Polecam bardzo
Wspaniali kelnerzy I Cala obsluga hoteliwa nie mozna sie nudzic caly dzien z malymi przerwani zapewnione rozrywki i zabawy zarowno dla dzieci jak i doroslych
Wspaniali prowadzący
Bardzo polecam

Wskazówka dotycząca pokojów: 🍷🌞😀 Happy holyday
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: czerwcu 2017, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Be Live Hotels
Dziękujemy, 80jacekb
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Luis M, Manager, Be Live Experience Lanzarote BeachOdpowiedź udzielona 10 lipca 2017

Dear Guest,

Thank you very much for your review and time you have dedicated to write it.
We are very happy to know that you enjoyed your holidays in our Hotel.
We hope you will visit us in a near future,

Kind regards,

Zrecenzowano 14 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam hotel dla tych którzy przyjechali na wyspę pozwiedzać jak i odpocząć. Położony w centrum skąd blisko do wszystkich atrakcji na wyspie. Problem jest tylko z parkowaniem auta (zbyt mało miejsc także w okolicy) Sam hotel jest klasy średniej, pokoje czyste jedzenie urozmaicone, drinki słabe. Obsługa na wysokim poziomie zwłaszcza Pan Adam pochodzenia polskiego pełen profesjonalizm w swojej pracy. Na basenie od godziny 5 rano atak na leżaki (godzina 8 zapomnij o wolnym miejscu) ręczników 100 % ludzi zero. W okolicy kilka plaż które warto zaliczyć zamiast walczyć o miejsce przy basenie.

Data pobytu: czerwcu 2017
Dziękujemy, 58Tomek

Dear Guest,

Thank you very much for your review and time you have dedicated to write it.
We are very happy to know that you enjoyed your holidays in our Hotel.
We hope you will visit us in a near future,

Kind regards,

Zrecenzowano 25 kwietnia 2017

Miejscowość spokojna i urocza ale jeżeli ktoś szuka rozrywki i nocnych szaleństw to raczej nie będzie zadowolony.Dużo barów i kafejek.Blisko przystanek autobusowy,można pojechać do Puerto del Carmen lub na piękną długą plażę Famara. Tanie bilety autobusowe. Długa promenada,kilka małych plaż z jasnym piaskiem.Bardzo dobra lokalizacja,hotel położony w samym centrum,wyjście na plaże która była kilkanaście metrów od hotelu. Warto dopłacić za pokój z widokiem na ocean. Mieliśmy pokój na II piętrze nr 2222, blisko winda. Pokój był jasny i bardzo przestronny.Bardzo duży balkon. Widok rewelacyjny!To był bardzo duży atut naszego pobytu w tym hotelu.Obsługa bardzo miła.W recepcji przyjęła nas Pani Pedra mówiąca również w języku polskim.Bardzo sympatyczna i pomocna osoba.Mały basen, leżaki od samego rana pozajmowane ręcznikami ale i tak nie korzystaliśmy z basenu ponieważ codziennie spędzaliśmy czas na plaży. Restauracja usytuowana w podziemiu, blisko rozstawione stoliki co sprawiało mało komfortową atmosferę podczas spożywania posiłków. Jedzenie średnie,wybór spory ale wszystko robione bez smaku ,tanim kosztem,nie sądziłam że można nawet makaron z pastą pomidorową tak źle przygotować. Denerwujący był fakt że za świeży sok pomarańczowy do śniadania należało zapłacić 2 euro. Przy basenie poll bar gdzie można zamówić fast food (hamburgery,frytki,pizza)kawa z proszku z automatu, piwo i wino sangria lane z dystrybutora.Soki sztuczne. Słaba oferta drinków i robione z tanich zastępczych alkoholi.Wieczorem otwarty Brandy Well Pub gdzie za drinki należało płacić np Mohito 2,5 euro w ofercie all inclusive! codziennie promocje na drinki ale tylko w godzinach 22:00=24:00 wówczas za 2 drinki 3,5 euro uważam że przy all inclusive to po prostu zwykłe oszustwo. Podsumowując wszelkie niedogodności rekompensował nam widok z balkonu bo naprawdę był piękny ale więcej do tego hotelu nie wrócimy.Wyspa piękną i na pewno warto chociaż raz nią przylecieć.

Wskazówka dotycząca pokojów: Piękny widok na ocean z pokoju nr 2222
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: marcu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, cytryna2016
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Luis M, Gerente, Be Live Experience Lanzarote BeachOdpowiedź udzielona 12 czerwca 2017

Dear Guest,
In first place we would like to thank you for sharing your experience on TripAdvisor.
We are pleasure to know that you had a nice holiday in our Hotel, we have take a note about your comments and we will try our bets to improve.

Best regards, the director Luis M.

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Costa Teguise — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 0,1 km
Barcelo Teguise Beach - Adults only
Barcelo Teguise Beach - Adults o...
Nr 1 z 38 w lokalizacji Costa Teguise
Hotel Grand Teguise Playa
Nr 14 z 38 w lokalizacji Costa Teguise
Liczba recenzji: 3 418
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Be Live Experience Lanzarote Beach? Podziel się wrażeniami!

Be Live Experience Lanzarote Beach — dodatkowe informacje

Adres: Plaza Janubio 2, 35508 Costa Teguise, Lanzarote, Hiszpania (dawniej Luabay Lanzarote Beach)
Numer telefonu:
Lokalizacja: Hiszpania > Wyspy Kanaryjskie > Lanzarote > Costa Teguise
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatne śniadanie Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Apartamenty Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Nr1 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Costa Teguise
Nr2 wśród hoteli na plaży w miejscowości Costa Teguise
Nr2 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Costa Teguise
Nr5 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Costa Teguise
Zakres cen: 450 zł–865 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Be Live Experience Lanzarote Beach 4*
Liczba pokoi: 237
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Be Live Experience Lanzarote Beach. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Luabay Lanzarote Beach Hotel Costa Teguise

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?