Zrecenzowano: 14 sierpnia 2017

Tygodniowy pobyt na Lanzarote.
Dwie osoby dorosłe i dziecko lat 16.
Hotel bardzo fajny, rewelacyjnie położony, blisko piaszczystej plaży.
Mało turystów z Polski, ale to dobrze.
Temperatury komfortowe ale bardzo wieje.
Polecam

• Data pobytu: sierpień 2017, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Be Live Hotels
Dziękujemy, D602MQmarcink
Zrecenzowano: 2 lipca 2017

Polecam bardzo
Wspaniali kelnerzy I Cala obsluga hoteliwa nie mozna sie nudzic caly dzien z malymi przerwani zapewnione rozrywki i zabawy zarowno dla dzieci jak i doroslych
Wspaniali prowadzący
Bardzo polecam

Wskazówka dotycząca pokojów: 🍷🌞😀 Happy holyday
  • Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Be Live Hotels
Dziękujemy, 80jacekb
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Luis M, Manager, Be Live Experience Lanzarote BeachOdpowiedź udzielona 10 lipca 2017

Zrecenzowano: 14 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam hotel dla tych którzy przyjechali na wyspę pozwiedzać jak i odpocząć. Położony w centrum skąd blisko do wszystkich atrakcji na wyspie. Problem jest tylko z parkowaniem auta (zbyt mało miejsc także w okolicy) Sam hotel jest klasy średniej, pokoje czyste jedzenie urozmaicone, drinki słabe. Obsługa na wysokim poziomie zwłaszcza Pan Adam pochodzenia polskiego pełen profesjonalizm w swojej pracy. Na basenie od godziny 5 rano atak na leżaki (godzina 8 zapomnij o wolnym miejscu) ręczników 100 % ludzi zero. W okolicy kilka plaż które warto zaliczyć zamiast walczyć o miejsce przy basenie.

Data pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, 58Tomek

Zrecenzowano: 25 kwietnia 2017

Miejscowość spokojna i urocza ale jeżeli ktoś szuka rozrywki i nocnych szaleństw to raczej nie będzie zadowolony.Dużo barów i kafejek.Blisko przystanek autobusowy,można pojechać do Puerto del Carmen lub na piękną długą plażę Famara. Tanie bilety autobusowe. Długa promenada,kilka małych plaż z jasnym piaskiem.Bardzo dobra lokalizacja,hotel położony w samym centrum,wyjście na plaże która była kilkanaście metrów od hotelu. Warto dopłacić za pokój z widokiem na ocean. Mieliśmy pokój na II piętrze nr 2222, blisko winda. Pokój był jasny i bardzo przestronny.Bardzo duży balkon. Widok rewelacyjny!To był bardzo duży atut naszego pobytu w tym hotelu.Obsługa bardzo miła.W recepcji przyjęła nas Pani Pedra mówiąca również w języku polskim.Bardzo sympatyczna i pomocna osoba.Mały basen, leżaki od samego rana pozajmowane ręcznikami ale i tak nie korzystaliśmy z basenu ponieważ codziennie spędzaliśmy czas na plaży. Restauracja usytuowana w podziemiu, blisko rozstawione stoliki co sprawiało mało komfortową atmosferę podczas spożywania posiłków. Jedzenie średnie,wybór spory ale wszystko robione bez smaku ,tanim kosztem,nie sądziłam że można nawet makaron z pastą pomidorową tak źle przygotować. Denerwujący był fakt że za świeży sok pomarańczowy do śniadania należało zapłacić 2 euro. Przy basenie poll bar gdzie można zamówić fast food (hamburgery,frytki,pizza)kawa z proszku z automatu, piwo i wino sangria lane z dystrybutora.Soki sztuczne. Słaba oferta drinków i robione z tanich zastępczych alkoholi.Wieczorem otwarty Brandy Well Pub gdzie za drinki należało płacić np Mohito 2,5 euro w ofercie all inclusive! codziennie promocje na drinki ale tylko w godzinach 22:00=24:00 wówczas za 2 drinki 3,5 euro uważam że przy all inclusive to po prostu zwykłe oszustwo. Podsumowując wszelkie niedogodności rekompensował nam widok z balkonu bo naprawdę był piękny ale więcej do tego hotelu nie wrócimy.Wyspa piękną i na pewno warto chociaż raz nią przylecieć.

Wskazówka dotycząca pokojów: Piękny widok na ocean z pokoju nr 2222
  • Data pobytu: marzec 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Turkusowawoda
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Luis M, Gerente, Be Live Experience Lanzarote BeachOdpowiedź udzielona 12 czerwca 2017

Dear Guest,
In first place we would like to thank you for sharing your experience on TripAdvisor.
We are pleasure to know that you had a nice holiday in our Hotel, we have take a note about your comments and we will try our bets to improve.

Best regards, the director Luis M.

Zrecenzowano: 3 kwietnia 2017

Świetny hotel dla par lubiących ciche miejsca. Piękny widok z pokoju, dobre jedzenie i pobliskie wyjście na plażę. Pokoje bardzo przestronne i czyste. Miła obsługa.
Hotel bardzo ładnie położony - w pobliżu liczne restauracje i sklepy. Polecamy wyjazd.

• Data pobytu: listopad 2016, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Agnieszka D