218 USD
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 27/07
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
213 USD
  • Śniadanie w cenie
Santa Rosa(Costa Teguise)(Świetna cena!)
88 USD
152 USD
Barcelo.com
158 USD
154 USD
  • Śniadanie w cenie
Apartamentos Galeon Playa(Costa Teguise)(Świetna cena!)
101 USD
94 USD
Hotels.com
Uwaga, okazja! 10% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 10% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (105 USD).

122 USD
118 USD
  • Basen
H10 Suites Lanzarote Gardens(Costa Teguise)
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
298 USD
279 USD
  • Bezpłatna sieć Wi-Fi
  • Bezpłatny parking
Los Zocos Club Resort(Costa Teguise)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 26/07
216 USD
Hotels.com
Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 23 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny hotel, przystosowany dla dzieci. Czyste pokoje, bardzo miła obsługa, bardzo dobre jedzenie. Super animacje. Podziękowania dla Natalii za świetna organizacje czasu dla naszej córki. Jedyny minus to karaluchy które odwiedzały nas co noc. Ale obsługa zaproponowała nam zmianę pokoju. Ogólnie hotel godny polecenia.

1  Dziękujemy, Członek witryny TripAdvisor
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: blas p, Gerente, HD Beach ResortOdpowiedź udzielona 28 lipca 2017

Szanowny Panie / Pani:

Dziękuję bardzo za poświęcenie kilku minut swojego czasu, aby wypowiedzieć się na temat naszego hotelu. Dla nas bardzo ważne jest, aby przejrzeć, tak, że możemy poprawić i zadowolenie naszych klientów więcej.
Dziękujemy za wybór na wypoczynek w naszym hotelu, mamy nadzieję do zobaczenia w HD Beach Resort & Spa.

Zrecenzowano 15 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Wspaniały hotel. Świetna przyjazna obsługa od sprzątaczki do szefa kuchni. Świetny zespół animacyjny na czele z Michaelem. Do tego Bartek,Suzi i Natalia.
Smaczne jedzenie. Kolacje tematyczne.
Jest w czym wybierać.
Pokoje czyste dobrze i nowocześnie wyposażone.
Hotel przy samej plaży. Do tego dwa baseny i dookoła leżaki.

Dziękujemy, Paweł S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: blas p, Gerente, HD Beach ResortOdpowiedź udzielona 21 lipca 2017

Szanowny Panie / Pani:

Dziękuję bardzo za poświęcenie kilku minut swojego czasu, aby wypowiedzieć się na temat naszego hotelu. Dla nas bardzo ważne jest ocena, a więc możemy skorygować i lepiej spełniać wiele więcej klientów jak ty.
Dziękuję bardzo za wybranie naszego hotelu do spędzenia wakacji i mamy nadzieję do zobaczenia tu w HD Beach Resort & Spa.

Zrecenzowano 11 lipca 2017

Bardzo fajny hotel, nie ma tłoku wszędzie, żadnej walki o leżaki czy miejsce przy basenach. Smaczne jedzenie i drinki. Ale najwększą zaletą są animacje dla dzieci i dorosłych, drużyna animatorów, zwłaszcza Michael, Natalia, Suzy and Hugo, są nieocenieni, dzieci ich uwielbiają, potrafią zabawić zarówno dorosłych jak i dzieci, zawsze służą pomocą, zarówno po angielsku, niemiecki, hiszpańsku czy polsku. Dzięki nim można lepiej wypocząć bez obaw o potomstwo. Wieczorem show dla dzieci a później dla dorosłych, ogląda się lekko i przyjemnie. Gorąco polecam!

Wskazówka dotycząca pokojów: Piękny widok na ocean, wystarczy zaznaczyć przy rezerwacja.
  • Data pobytu: lipiec 2017, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Kajmanisko
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: blas p, Gerente, HD Beach ResortOdpowiedź udzielona 14 lipca 2017

Zrecenzowano 11 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce, blisko plaży, mimo dużej ilości osób nie odczuwa się tego. Czysto. Jedzenie spoko, męczące są tylko angielskie śniadania.

Największym plusem tego hotelu jest ekipa animatorow: Natalia, Suzy, Micheal, Hugo i Andrew. Mają niespozyta energię z której korzystają przez cały dzień zabawiajac dzieci i dorosłych! Dzieci ich uwielbiaja a wieczorne Micheal Jackson Show jest najlepszym jakie widzieliśmy w hotelach!!!!

1  Dziękujemy, 619maciejj

Zrecenzowano 7 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemny pobyt w terminie przełomu czerwca i lipca 2017
Hotel spełnia oczekiwania od standardu 4*. Byliśmy bardzo zadowoleni z:
- kuchni, dla nas wybór potraw i jakość były znakomite (duży wybór świeżych warzyw i owoców, serów, różnorodność regionalna ), trochę brakowało soków bez cukru lub wody z cytryną w ciągu dnia,
- pokoje bardzo przestronne dla rodziny z nastolatkami,
- ciekawa architektura hotelu sprawiająca wrażenie kameralności
- obsługa na bardzo dobrym poziomie (recepcja, kelnerzy)
- przyjemny obszar wokół basenu oraz basen
- ciekawe animacje, np. Strzelanie, pokaz przygotowania paelli
- fantastyczny show grupy animatorów Tribute to Michel Jackson
- energetyczna i zaangażowana grupa animatorów traktująca gości w sposób indywidualny. Łatwość komunikacji z gośćmi dzięki znajomosci języków i różnorodnej narodowościowo grupie
- dostępność rowerów w hotelu (opłata 3. Eur za dobę)
- atrakcyjność lokalizacji dla osób chcących zwiedzić najciekawsze atrakcje wyspy
- miejska plaża o bardzo dobrej jakości
- raj dla osób pływających na deskach surfingowych! Sprzęt do windsurfingu dostępny w hotelu za opłatą
- pomimo silnych wiatrów temperatura odczuwalna była przyjemna, ciekawy mikroklimat
- dyskoteki codziennie od 22 do 24
- bardzo spokojna i relaksacyjna atmosfera w hotelu

Elementy, które nieznacznie obniżyły ocenę:
- odległość od plaży, na której można komfortowo pływać i aktywnie spędzić czas Ok 600 m; plaża przy hotelu podlega silnym zmianom na skutek pływów oceanu (poziom wody możliwy do pływania jedynie kilka godzin w ciągu dnia)
- brak możliwości korzystania z restauracji na świeżym powietrzu
- animacje sportowe dla nastolatków zbyt mało angażujące (siatkówka co drugi dzień o godz. 16.00, koszykówka jeden raz w tygodniu, zajęcia taneczne przy basenie raz w tygodniu); dodatkowo kilka form zajęć w basenie, które nie zawsze miały alternatywę na powietrzu;
- infrastruktura sportowa wymaga zwrócenia uwagi (stół do ping-ponga krzywy i niestabilny, piłki dosyć zniszczone), boiska remontowane w czasie naszego pobytu ( boiska wydają się być własnością publiczną, a nie hotelu, ale mieliśmy pełną dostępność)
Bardzo udane wakacje!
Dziękujemy za ciepłe przyjęcie na wyspie!

1  Dziękujemy, Anna T