Zrecenzowano: 18 lipca 2017

Wspaniała lokalizacja, wszędzie blisko - do plaży, do portu, do sklepów.Nie odczuwa się uciążliwego tłoku tak popularnego w znanych kurortach. Przesympatyczni ludzie, pomocni, bardzo życzliwi. Jedzenia pod dostatkiem, każdy znajdzie coś dla siebie. Bufet gorący, zimny, przekąski, desery. Opłaca się wynająć samochód( wynajmują bez prowizji, zaraz pod hotelem- Auto Soto) na 1-2 dni, żeby zwiedzić całą wyspę. Widoki i wrażenia pozostaną w pamięci do końca życia. Hotel ma jedną gwiazdkę, ale ma wszystko, co człowiekowi potrzebne, zasługuje na więcej. Całą rodziną byliśmy zachwyceni pobytem, miejscem, widokiem na ocean, aż żal było odjeżdżać. Z pewnością tam wrócimy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje powyżej 4 piętra maja piękny widok na ocean.
Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, zuzop2017
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2016

Hotel raczej nie należy do najnowszych, wejście prosto z deptaka co nas trochę zaskoczyło ale jest czysto (sprzątanie codziennie, wymiana ręczników co drugi dzień), brak klimatyzacji doskwiera jedynie w naprawdę upalne dni. Obsługa hotelu bardzo uprzejma, w dniu wyjazdu pozwolono nam pozostać w pokoju aż do przyjazdu busa na lotnisko co przedłużyło nasz pobyt praktycznie o pół doby.Hotel doskonale położony, blisko plaża, sklepy, puby. W hotelu w zasadzie sami Niemcy , średnia wieku 65l, czasami zdarzają się Polacy, ale nie mieliśmy z tym problemu, było bardzo spokojnie i pomimo, że to duży hotel czuliśmy się swobodnie i anonimowo. A teraz minusy: apartament z widokiem na morze okazał się być z widokiem W KIERUNKU morza (tu zarzut dla Tui za wprowadzanie w błąd ). Na pierwszym planie basen, na drugim rondo w mieście i okoliczne zabudowania a także śmietnik (niestety nie mogę tego inaczej ująć). Brak widoków rekompensowała nam powierzchnia apartamentu - 3 sypialnie z podwójnymi łóżkami, plus living room z dobrze wyposażonym aneksem kuchennym i to wszystko dla rodziny 2+2! Nie udało się nam zamienić apartamentu na wyższym poziomie, gdyż te, z pięknym widokiem na ocean są niestety znacznie mniejsze, głównie dla 2 os.W związku z tym pozostało nam zaakceptować zaistniałą sytuację i po prostu cieszyć się urlopem.Czuliśmy się bardzo komfortowo w tak dużym apartamencie i szybko zapomnieliśmy o niedogodnościach.Jedzenie w hotelu dość dobre, śniadania raczej monotonne, jajka, sery, jogurty, wędlina ohydna, trochę mało owoców, pieczywo za to przepyszne, do tego smaczne świeże soki. Obiadokolacje bardziej urozmaicone, każdy mógł znaleźć coś dla siebie: mięsa, ryby, makarony, na deser: ciasta, lody. Do tego napoje typu Fanta, Cola, Sprite bez limitu, alkohole( wina 3 rodzaje i piwo) również. Pomimo naszych wcześniejszych obaw wyżywienie HB dla 4 osobowej rodziny w zupełności wystarczyło. Miasto urocze, jest gdzie pospacerować wieczorem, mnóstwo knajpek, bardzo spokojnie. Wyspa super! Niesamowicie zyskuje po bliższym zyskaniu. Plaże cudowne, nieskończone, złoty piasek, szum oceanu, turkusowe fale jak na Karaibach (nie ma nigdzie takich na Wyspach Kanaryjskich). Minus - naturyści z Niemiec , obleśni, wiek powyżej 55 lat, na szczęście rzadko spotykani na miejskich plażach publicznych. Zachęcam do wynajmu auta, najlepiej 4x4 (min. 2 dni) , wyspa jest naprawdę cudowna i zyskuje dopiero po głębszym poznaniu w co nie wierzyliśmy wcześniej. Na pewno tu wrócicie;

Termin pobytu: czerwiec 2016
1  Dziękujemy, renatasuperstar
Zrecenzowano: 9 listopada 2015 z urządzeń przenośnych

Hotel pominmo ze ma tylko jedną gwiazdkę zachwycił nas przemiła i kompetentna obsługa a także bardzo dobrym jedzeniem. Pokoje nie są luksusowe ale praktyczne i bardzo czyste. Warto dodać, że każdy pokój jest z widokiem na morze. My byliśmy na 4 piętrze i widok był cudowny. Wieczorami siadalismy sobie na balkonie i pilismy drinki do rana. Z hotelu na plażę jest dosłownie 200m a same plaże są przepiękne! Hotel nie posiada żadnych zbędnych fontann, rzeźb czy innych rupieci za które w okolicznych hotelach płacimy wyższa cenę. Z basenu nie korzystaliśmy ale po co komu basen jak ma tak blisko piękny ocean! Zdecydowanie polecamy ten hotel wszystkim tym, którzy chcą spędzić cudowne chwile na tej wyspie nie wydając przy tym fortuny.

Termin pobytu: sierpień 2015
2  Dziękujemy, ManiekPaczek
Zrecenzowano: 5 września 2015

Byliśmy z mężem w tym hotelu w sierpniu. Warto dopłacić za apartament na wyższym piętrze ponieważ widoki z najwyższych pięter są przepiękne, na ocean oraz na wyspę. Jedzenie doskonałe. Hotel zasługuje na więcej gwiazdek.

Termin pobytu: sierpień 2015
1  Dziękujemy, AndrzejiGosia
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2015

Najlepsza lokalizacja na wyspie, najpiękniejsze plaże. Od hotelu do plaży wystarczy przejść tylko przez ulicę. Pod hotelem sklepy, supermarket Dino, znany na wyspie. Najsmaczniejsze jedzenie, duży wybór, wiele zmienianych potraw w ciągu pobytu. Obsługa fantastyczna, kelnerzy szybko wymieniają talerze, bardzo uprzejmi. Do posiłków napoje bez limitu oraz alkohol (wino i piwo). Napoje tj, Coca Cola, Fanta, soki owocowe). Ręczniki wymieniane co drugi dzień, sprzątanie apartamentu codziennie. Obsługa bardzo się stara. Apartamenty przestronne i duże, ponad 40 metrów kwadratowych. Jedyny minus to zaniedbane korytarze w hotelu jednak przeprowadzane zostają remonty, powoli hotel jest odnawiany. Piękny widok na ocean z balkonów! Basen w hotelu ok, większość kąpiących to dzieci z rodzicami. Otwarty w sezonie od 10:00 do 20:00. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Hotel stanowczo powinien mieć więcej gwiazdek, zwłaszcza za jedzenie i bardzo przestronne apartamenty.

Termin pobytu: lipiec 2015
1  Dziękujemy, Ania K