Kardamena
Zrecenzowano: 13 września 2019

Wróciliśmy tydzień temu do domu a wciąż żyjemy wspomnieniami. Jesteśmy na prawdę zadowoleni wszystko z klasą, duży piękny hotel z mnóstwem atrakcji: plaża hotelu, 2 baseny, naprawdę dobre jedzenie, dużo zajęć dla rodzin z dziećmi oraz naprawdę świetna obsługa. Animatorzy, którzy ciągle byli uśmiechnięci i pomocni. Jedna z nich to Polka-Joanna. Miło jest spotkać kogoś swojego na wyjedzie za granicą. Zawsze uśmiechnięta i zatroskana czy wszystko u nas w porządku. Nasza córka chodziła do mini clubu praktycznie codziennie i świetnie bawiła się razem z Joanną i Luigim. Miło jest spotkać osoby z pozytywnym nastawieniem podchodzące do każdego zajęcia profesjonalnie, którzy wiedzą jak zająć się dziećmi. I my mieliśmy dzięki nim trochę spokoju ;) Nasza córka nigdy się nie nudziła i do tej pory wspomina wyjazd. Dziękujemy raz jeszcze i z całym sercem polecamy ten hotel.

1  Dziękujemy, Ewelcia34
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AtlanticaBeachResort, General Manager, Atlantica Beach Resort KosOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dear valued guest,

Thank you for your positive review and feedback which gives us strength to work harder; we all really appreciate your nice words. We highly appreciate your positive comments on our property and customer’s service. Most of all,
we would like to express our gratitude towards this positive insight of yours, which you have shared with all Trip Advisor readers.
Our dear colleagues were delighted to know that you have mentioned them personally and thanked you very much for such recognition!
It was great to have you here at Atlantica Beach Resort and we hope to see you soon!

Kind regards.,

Miltiadis Zoidis
Hotel General Manager

Zrecenzowano: 8 września 2019

Duży , zadbany obiekt z doskonałą, piaszczystą plażą.Personel życzliwy dla gości.
Jedyny minus to dość małe pokoje i ciasne łazienki.Niektóre pokoje z tzw widokiem na morze zapewniały dobry widok na trawnik.Darmowy safe w pokoju. Obsługa, czystość i posiłki bez zastrzeżeń ( restauracje a la carte można omijać ).
Bar przy plaży z przemiłą obsługą. Animacje , jak to animacje- jedne lepsze, inne gorsze. Polecamy ten hotel.

Dziękujemy, Roman S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AtlanticaBeachResort, General Manager, Atlantica Beach Resort KosOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Dear esteemed guest ,

Thank you very much for choosing Atlantica Beach Resort for your vacations this summer. We were glad to having you with us and hope to having you back in the near future!

Kind regards,

Miltiadis Zoidis
Hotel General Manager

Zrecenzowano: 11 czerwca 2019

Bardzo ładny teren. Dobre jedzenie. Obsługa bez zarzutu. Trochę mało parasoli na plaży i mają swoje lata. Plaża z ciemnym piaskiem i kamieniami. Ogólnie dość kameralne miejsce. Polecam i sama chętnie tu wrócę.

Dziękujemy, Ela K
Zrecenzowano: 24 maja 2019

Ciężko mi zdecydować się, jaką ocenę wystawić. Na wielki plus - obsługa...w recepcji, restauracji, panie sprzątające - wszyscy mili, uprzejmi i naprawdę starali się pomóc.
Obiekt ładny, ale...okazało się że pokoje normalne 2 osobowe z łóżeczkiem dziecięcym (tzw. z widokiem na ogród) są - z drugiej strony obiektu. Z walizkami dowieźli nas tam hotelowym busem, musieliśmy "meldować się" dwa razy bo każda część tego obiektu posiadała swoją recepcję...co z małymi dziećmi po całym dniu podróży autem, później samolotem, później autobusem...jest męczące. Z tych pokoi do głównej restauracji czy restauracji greckiej czy włoskiej czy na plażę trzeba było dojść kawałek drogi. Pokoje z widokiem na morze były rzeczywiście w "centrum" blisko plaży i dużego basenu. O tym organizator wycieczki nam nie wspomniał (bo jest to np. inna odległość od plaży). Owszem w tej drugiej części w której byliśmy także była restauracja i basen, ale np. w restauracji był mniejszy wybór jedzenia niż w restauracji głównej.
Pokoje ładne, czyste, codziennie sprzątane.
W restauracjach...niby spory wybór, ale mało rzeczywiście greckich smaków. Mamy porównanie do Krety, gdzie także byliśmy w maju i tam jedzenie było naprawdę pyszne. Tutaj...bardziej były to zapychacze niż świeże regionalne produkty. W tej mniejszej restauracji często było bardzo mało owoców albo np leżały nieobrane (cały ananas czy kiwi). Były świeże warzywa, różne dania, ale...mając porównanie do Krety niestety wypada to kiepsko. A dla rocznego dziecka...tym bardziej było ciężko znaleźć coś bez cukru i soli, chociaż były też jakieś ryby duszone czy fajne warzywa. Mięso grillowane niestety zazwyczaj było bardzo suche. Może się czepiam, ale lubię dobrą kuchnię więc jest to dla mnie ważne.
Generalnie jestem bardzo rozczarowana ale to na marginesie biurem TUI...w związku z tym wyjazdem. Mieliśmy sporo problemów na lotnisku, nie mogliśmy liczyć na pomoc...nie polecam też wycieczek z ich biura, ponieważ są drogie i można znaleźć z innych biur (nawet online) dużo niższe ceny z tym samym programem.
Jeśli chodzi o dzieci w większości miejsc dało się wjechać wózkiem (są podjazdy).
Jeśli chodzi o plażę - niestety także mamy porównanie - było na niej mnóstwo wodorostów które nie były sprzątane. Owszem plaża z ciemniejszym piaskiem i gdzieś pojedyncze kamienie. Na plaży w maju było mnóstwo dużych mrówek - mnie średnio to odpowiadało.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Aagrescik
Zrecenzowano: 18 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Brak napojów/soków w kartonach, wszystko z automatu na bazie niedobrej kranówki. Niektóre gotowe drinki przelane w butelkę po wódce...
Obsługa bardzo dobra,szybka, miła, dużo pracowników. Jedzenie smaczne, widoki piękne. Czysto. Pokój ok. Reszta ok.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Anna N