Zrecenzowano: 8 września 2019

Duży , zadbany obiekt z doskonałą, piaszczystą plażą.Personel życzliwy dla gości.
Jedyny minus to dość małe pokoje i ciasne łazienki.Niektóre pokoje z tzw widokiem na morze zapewniały dobry widok na trawnik.Darmowy safe w pokoju. Obsługa, czystość i posiłki bez zastrzeżeń ( restauracje a la carte można omijać ).
Bar przy plaży z przemiłą obsługą. Animacje , jak to animacje- jedne lepsze, inne gorsze. Polecamy ten hotel.

Dziękujemy, Roman S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AtlanticaBeachResort, General Manager, Atlantica Beach Resort KosOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Dear esteemed guest ,

Thank you very much for choosing Atlantica Beach Resort for your vacations this summer. We were glad to having you with us and hope to having you back in the near future!

Kind regards,

Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Pobyt w hotelu uwazamy za bardzo udany.Czysto.pomocna obsluga,smaczne jedzenie a animatorzy umilali nam czas jak tylko potrafili.Bardzo dziekujemy i mamy nadzieje ze spotkamy sie w przyszlym roku.Pozdrawiamy

Dziękujemy, RobertOlszewski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Miltiadis Zoidis, General Manager, Atlantica Beach Resort KosOdpowiedź udzielona 8 sierpnia 2020

Dear Esteemed Guest,

Thank you very much for choosing Atlantica Beach Resort for your vacations this summer. We were glad to having you with us and hope to having you back in the near future.

Zrecenzowano: 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel spełnił wszystkie nasze oczekiwania!Przede wszystkim wszędzie jest niedaleko!Pokój na trzecim piętrze,w budynku winda,co bardzo mnie ucieszyło, bo byłam po kontuzji kostki..Bardzo czysto i w pokoju i w łazience!Estetyczny wystrój,przestronnie,spora szafa z oświetleniem wewnątrz!Klimatyzacja bez zarzutu,spory balkon z widokiem na góry,ogród i kawałek morza,oraz nadlatujące samolotyPokój sprzatany codziennie.Plaża i basen-wspaniałe a zieleń wokół hotelu bardzo zadbana.Bardzo fajny prezent od hotelu,to darmowy 15nasto minutowy masaż w Spa,na który nie bardzo chciałam się wybrać a który okazał się fantastyczny,więc polecam!Fajny sposób na relax!W restauracjach duży wybór i smacznie a manager kompetentny i bardzo miły!Jedyny minus,to ohydny smak wody gazowanej..jakby była z chloremPoza tym smacznie!Animatorzy po prostu tryskają energią i pozytywnym nastawieniem od rana do wieczora(szczegolnie Szczepan i Dino)!No i bar...Drinków od wyboru,do koloru ,Mojito,Caipirinia itp..Obsluga jest fantastyczna!Wspaniali ludzie!!Szczególnie uznania dla managera barmanów:Vasilisa!Zawsze uśmiechnięci i pomocni :Dwra,Giorgios i Giorgios(Vulcanos i Stefanos),Kwnstantina!!W lobby zawsze pomocna i sympatyczna obsługa.Hotel naprawdę mega!Polecamy!!

Dziękujemy, kakulka2

Zrecenzowano: 14 czerwca 2019

Fajny hotel,dobre drinki(Mastiha tesknie za toba),fajna plaża przy hotelu,fajni ludzie.Specialne podziękowania dla ludzi od rozrywki:Wiktor AKA Mario and Lajos AKA Luigi dbali o moje rozrywki każdego dnia. Pozdrowienia dla ratownika z basenu kolo kortow tenisowych.Mam pamiątkę z pobytu na stopie,blizne po niedawnym skoku do wody,ale się cieszę bo jak na nią spoglądam to zawsze wracają do mnie miłe wspomnienia z pobytu w hotelu Atlantica.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Tomasz M

Zrecenzowano: 11 czerwca 2019

Bardzo ładny teren. Dobre jedzenie. Obsługa bez zarzutu. Trochę mało parasoli na plaży i mają swoje lata. Plaża z ciemnym piaskiem i kamieniami. Ogólnie dość kameralne miejsce. Polecam i sama chętnie tu wrócę.

Dziękujemy, Ela K