Zrecenzowano: 11 czerwca 2019

Bardzo ładny teren. Dobre jedzenie. Obsługa bez zarzutu. Trochę mało parasoli na plaży i mają swoje lata. Plaża z ciemnym piaskiem i kamieniami. Ogólnie dość kameralne miejsce. Polecam i sama chętnie tu wrócę.

Dziękujemy, Ela K
Zrecenzowano: 24 maja 2019

Ciężko mi zdecydować się, jaką ocenę wystawić. Na wielki plus - obsługa...w recepcji, restauracji, panie sprzątające - wszyscy mili, uprzejmi i naprawdę starali się pomóc.
Obiekt ładny, ale...okazało się że pokoje normalne 2 osobowe z łóżeczkiem dziecięcym (tzw. z widokiem na ogród) są - z drugiej strony obiektu. Z walizkami dowieźli nas tam hotelowym busem, musieliśmy "meldować się" dwa razy bo każda część tego obiektu posiadała swoją recepcję...co z małymi dziećmi po całym dniu podróży autem, później samolotem, później autobusem...jest męczące. Z tych pokoi do głównej restauracji czy restauracji greckiej czy włoskiej czy na plażę trzeba było dojść kawałek drogi. Pokoje z widokiem na morze były rzeczywiście w "centrum" blisko plaży i dużego basenu. O tym organizator wycieczki nam nie wspomniał (bo jest to np. inna odległość od plaży). Owszem w tej drugiej części w której byliśmy także była restauracja i basen, ale np. w restauracji był mniejszy wybór jedzenia niż w restauracji głównej.
Pokoje ładne, czyste, codziennie sprzątane.
W restauracjach...niby spory wybór, ale mało rzeczywiście greckich smaków. Mamy porównanie do Krety, gdzie także byliśmy w maju i tam jedzenie było naprawdę pyszne. Tutaj...bardziej były to zapychacze niż świeże regionalne produkty. W tej mniejszej restauracji często było bardzo mało owoców albo np leżały nieobrane (cały ananas czy kiwi). Były świeże warzywa, różne dania, ale...mając porównanie do Krety niestety wypada to kiepsko. A dla rocznego dziecka...tym bardziej było ciężko znaleźć coś bez cukru i soli, chociaż były też jakieś ryby duszone czy fajne warzywa. Mięso grillowane niestety zazwyczaj było bardzo suche. Może się czepiam, ale lubię dobrą kuchnię więc jest to dla mnie ważne.
Generalnie jestem bardzo rozczarowana ale to na marginesie biurem TUI...w związku z tym wyjazdem. Mieliśmy sporo problemów na lotnisku, nie mogliśmy liczyć na pomoc...nie polecam też wycieczek z ich biura, ponieważ są drogie i można znaleźć z innych biur (nawet online) dużo niższe ceny z tym samym programem.
Jeśli chodzi o dzieci w większości miejsc dało się wjechać wózkiem (są podjazdy).
Jeśli chodzi o plażę - niestety także mamy porównanie - było na niej mnóstwo wodorostów które nie były sprzątane. Owszem plaża z ciemniejszym piaskiem i gdzieś pojedyncze kamienie. Na plaży w maju było mnóstwo dużych mrówek - mnie średnio to odpowiadało.

Dziękujemy, Aagrescik
Zrecenzowano: 18 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Brak napojów/soków w kartonach, wszystko z automatu na bazie niedobrej kranówki. Niektóre gotowe drinki przelane w butelkę po wódce...
Obsługa bardzo dobra,szybka, miła, dużo pracowników. Jedzenie smaczne, widoki piękne. Czysto. Pokój ok. Reszta ok.

Dziękujemy, Anna N
Zrecenzowano: 12 maja 2019

Zalecamy ominięcie pokoju nr 069. Pokój nie był kompletnie przygotowany dla 3 osob, wilgoć i lokalizacja 0,6 M poniżej poziomu ogrodu powodowały gromadzenie się rożnych stworków. Oprócz insektów były jaszczurki, myszki i ślimaki. Reszta grupy, mieszkająca na wyższych kondygnacjach była usatysfakcjonowana warunkami bytowymi. Chwalimy bardzo kuchnie, posiłki zróżnicowane, wybór dań imponujący, podobał nam się ogród i płaza tuż obok. Nie podobał nam się brak wc przy płazy i restauracjach.Wieczorne animacje dla dorosłych na przeciętnym poziomie. Obsługa liczna, staranna.

Dziękujemy, kryst566
Zrecenzowano: 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam pobyt w tym hotelu. Obsługa najprzyjaźniej ,jak dotychczas miałam okazje widzieć , nastawiona do turystów, każdy problem był rozwiązywany w mgnieniu oka. Jedzenie przepyszne, czysto, 15 minutowy masaż dla każdego gościa to bardzo miłe zaskoczenie. Nie krępujcie się skorzystać, tym bardziej, ze szefem jest Polak urodzony w Atenach i spokojnie się dogadacie :) gorąco polecam :) byliśmy w hotelu z rocznym dzieckiem, obsługa bardzo mile nas witała i zagadywala malucha. Za każdym razem oferowano krzesełko dla dzieci, a na plazy pan dbający o czystość piasku kilkukrotnie pomagał mi-kobiecie przenieść wózek w okolice leżaka :) jedynym minusem były głośne wózki pan sprzątających - w hotelu na poziomie 0 są na podłodze kafelki i rano oraz w południe ten hałas wybudzal nam dziecko.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, DariaTorska