Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Sam hotel kameralny i dość przyjazny. Zawsze czysty, pokoje odnowione z bardzo dobrze działającą klimatyzacją.Bliska odległość do Kardameny. All inclusive bardzo średnie. Przekąski ze śniadania i to w malych ilosciach. Drinki powiedzmy że ok, piwo też. Najlepsze byly lody :)
Jedzenie.... marne, marne i jeszcze raz marny. Czasami nie było co zjesć.
Basen ok, zjeżdżalnie też.
Hotel nastawiony na Włochów, włoscy animatorzy.
Reasumując dał bym max 3 gwiazdki.

Dziękujemy, piotr w
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Gościliśmy w Asteras przez 2 tygodnie. Hotel zadbany, sporo zieleni. Fantastyczna obsługa. Szczególne pozdrowienia dla restaurant team :) mnóstwo kotów, bardzo spokojna i malownicza okolica. Byliśmy tam z żoną i 7 letnim synem. Animacje w języku włoskim na plus (można się podszkolić z języków ;) ) Pokoje czyste i takie jak na zdjęciach. Wyżywienie różnorodne choć często powtarzające się (śniadania), ale zawsze spory wybór.

Wskazówka dotycząca pokoi: w pokojach przy basenie będzie głośno do 23:00 ze względu na animacje (zawsze kończące się punktualnie)
Dziękujemy, kszczesny79
Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Pokój bez zastrzeżeń, kuchnia smaczna ,ośrodek czysty pełen zieleni położony z dala od zgiełku w spokojnej okolicy , obsługa bardzo uprzejma i pomocna. Hotel faktyczne z przeważającą ilością turystów z Włoch, co przynajmniej dla mnie było zaletą. Bywałem w hotelach z Niemcami, Anglikami i oczywiście naszymi rodakami. Włosi wypadają na ich tle mimo temperamentu jako bardzo spokojna i przyjazna nacja.Jedyna uwaga to zbyt głośna muzyka przy basenie, ale to chyba problem wszystkich hoteli. W pobliżu przy plaży bar Malibu oprócz drinkow serwuje świetną stonowaną, miłą dla ucha muzę.

Wskazówka dotycząca pokoi: Zbyt głośna muzyka przy basenie
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Miro W
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Byliśmy tam 6 osobową grupą przez 11 słonecznych dni.
Zgodnie z naszym życzeniem, które przesłaliśmy wcześniej do obiektu mailem, otrzymaliśmy sąsiadujące ze sobą pokoje na I piętrze jednego z budynków przy basenie.
Standard pokoju zgodny z ofertą - praktycznie żadnych negatywnych uwag.
Pokój przestronny, z balkonem i dobrze działającą (nową) klimatyzacją. W pokoju mała lodówka, pojemne szafy z wieszakami, TV z płaskiem ekranem, itp.
Cały kompleks otoczony pięknym, kwitnącym i zadbanym ogrodem.
Do plaży nie więcej niż 150 m piaszczystą i dobrze nasłonecznioną drogą.
W sąsiedztwie plaży hotelowej bardzo klimatyczny "Malibu Beach Bar" z rewelacyjną muzyką serwowaną przez charyzmatycznego barmana.
Oczywiście leżaki na plazy płatne.
Kompleks położony na uboczu - 900 m od miasteczka Kardamena, które odwiedzaliśmy prawie codziennie.
W obiekcie bardzo sympatyczna i pomocna obsługa. Starają się znaleźć indywidualny kontakt z kazdym gościem.
Przeważają goście z Włoch, ale nie brakuje też rodaków (niestety), którzy tworzą specyficzny klimat podparty hitami Sławomira.
W pełni polecam ten obiekt wszystkim, którzy chieliby rozkoszować się greckim słońcem i kuchnią.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Andrzej K
Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Trafiliśmy do tego hotelu przez przypadek. Był to spontaniczny krótki pobyt na greckiej wyspie Kos. Przylecieliśmy do hotelu nad ranem. Zostaliśmy zameldowani w pokoju 55 w przyziemiu. Powitał nas okropny fetor szamba. Szkoda, że nie da się oddać w żaden sposób tego "zapachu" pisząc tą opinię. Tym bardziej, że nie należymy do nadwrażliwych gości. Wyczuwalny był on nawet w pokoju, który też nie wyglądał zachwycająco. W pokoju zużyte stare meble, łazienka tragiczna - do remontu. Przypuszczamy, że takie pokoje dostają turyści z Polski, ponieważ całkowicie inaczej traktuje się gości z Włoch. W tym hotelu wszystko jest podporządkowane pod gości z Włoch. Wita się ich drinkami, animatorzy zanoszą im torby do pokoju, a innych się w tym czasie po prostu olewa. Jedyne plusy jakie zauważyliśmy w tym hotelu, to całkiem dobre jedzenie oraz profesjonalna obsługa barmanów. Szczególne podziękowania należą się dla barmana z baru przy basenie - Vandżelisa. Rewelacyjne drinki. Plaża znajduje się ok. 300 m od hotelu, niezbyt duża, na której można wypocząć. Około 1 km od hotelu znajduje się przyjemne miasteczko Kardamena. Polecamy się tam wybrać. Cena nieadekwatna do jakości hotelu. Nie polecamy!

Dziękujemy, 310agnieszkab