Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przebywaliśmy w tym hotelu na początku czerwca, pogoda była idealna. Pary faktycznie z reguły są kwaterowane w dalszej części obiektu, ale to nie był żaden problem i odległość też nie jest przerażająca. Przy naszym obiekcie był basen, który był kameralny, mniejszy od pozostałych, ale zdecydowanie wystarczający. Koło basenu mieściły się bary (jeden był czynny w dzień podczas kąpieli, drugi w godzinach wieczornych). Przy pozostałych dwóch basenach również znajdują się bary. Restauracja jest spora, miejsc do spożywania posiłków jest wystarczająco, na kolacje otwarte są dodatkowe pomieszczenia z miejscami. Jeśli chodzi o jedzenie to chyba nie ma możliwości spróbowania wszystkiego. Kuchnia przepyszna i nie da się chodzić głodnym. Nie ma żadnej kaucji za piloty do TV i klimatyzacji. Można sobie wykupić późniejsze wykwaterowanie np. do godz. 18:00 koszt 30€. Nie ma darmowego wifi, można sobie taka opcje wykupić np. 200 min za 10€ i to jest do wykorzystania na cały pobyt, tylko trzeba pamiętać by za każdym razem się wylogować. Plaża jest żwirowa, z kamienistym zejściem, polecam zaopatrzenie się w obuwie do pływania. W Kardamenie jest już plaża piaszczysta, można dojechać do miasta autobusem darmowym z hotelu, albo np. wypożyczyć sobie rowery, zgłosić w recepcji i wówczas są nam rowery przywożone do hotelu. Można w hotelu wypożyczyć samochód, albo od rezydentki, wówczas jest rabat. Z hotelu jest również autokar do miasta Kos, tylko trzeba dokonać rezerwacji dzień wcześniej, koszt za 2 osoby w dwie strony to 16€ . Jeżeli chodzi o czystość to nie ma się do czego przyczepić, pokoje dokładnie sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane codziennie. Na terenie obiektu również bardzo czysto. Jeśli chodzi o obsługę to bardzo sympatyczni, zawsze uśmiechnięci, jedynie osoby pracujące w recepcji trochę specyficzne, ale i tak wszystko można u nich załatwić i się dogadać. Hotel naprawdę godny polecenia :)

Dziękujemy, EvelMaciej
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Hotel jest bardzo przyjazny rodzinom z małymi dziećmi. Do dyspozycji są małe baseny, mini kluby oraz plac zabaw. Animatorzy świetnie organizują rozrywki dla starszych dzieci i dorosłych i to w różnych językach w tym w języku polskim. Bardzo dobre i rozmaite jedzenie. Hotel jest duży i zadbany położony niedaleko miasteczka Kardameny, do którego można dojechać hotelowym busem lub nawet wybrać się piechotą (40 minutowy spacer wzdłuż wybrzeża). Negatywy: napoje przy basenie podawane w papierowych kubkach tylko, więc mnóstwo śmieci pod koniec dnia i brak recyklingu, niezbyt miła obsługa w barach i niezbyt dobra jakość kawy i drinków oraz kamieniste zejście do morza. Poza tym wakacje w tym hotelu uważamy za bardzo udane!

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Madziula80
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Spędziliśmy w Akti cudowne 8 dni. Kompleks hotelowy w pięknym ogrodzie z palmami i kwiatami. Pokój typu maisonette-dwa poziomy dawały rodzinie z dwójką dzieci intymność. Codziennie dokładnie sprzątane, wymieniane ręczniki i pościel. Zadbane baseny, nie było problemu ze znalezieniem leżaków, również na plaży,mimo zakazu rezerwacji Janusze i Grażyny i tak swoje:P. Można było wypożyczyć ręczniki plażowe za kaucją. Wejście do morza dość kamieniste, kamienie śliskie ale dało się przeżyć, również beż specjalnych butów. Maska subea z decathlon do nurkowania koniecznie- podziwialiśmy ławice rybek i meduzy. Niesamowite wrażenia.
Obłędne jedzenie-wszytko co tylko można wymyśleć- na śniadanie omlety na życzenie z wybranymi dodatkami, naleśniki, sery, płatki różnego rodzaju, miody, dżemy, masa warzyw, owoców.
Na obiad mięsa, makarony,ryż, pizza przygotowywana na bieżąco. Kolacja to już poezja- kuchnie grecka, hiszpańska, wloska i...wietnamska/chińska- na bieżąco makaron smażony, krewetki, boska kaczka po pekińsku, każdego dnia co innego, nie sposób wszystkiego spróbować. Do posiłków wino czerwone i białe, piwo Zorbas,soki, napoje.Desery i lody wyborne. Raz na pobyt można zjeść kolację w restauracji Mermaid -owoce morza-poezja.Zajadaliśmy się kalmarami,ośmiornicami, mulami, krewetkami.Owoce morza były dostępne także w ogólnodostępnym bufecie.
Jedzenie praktycznie całą dobę. W barach przy basenach i plaży przekąski- pita, souvlaki, kebab, hamburgery, hot dogi, frytki, nuggetsy, pizza.
Drinki jakie dusza zapragnie-nam posmakował Zorba- uozo z syropem z granatu lodem. Fantastyczni animatorzy (Nicole, Kieren), super wieczorne przedstawienia w teatrze. Obsługa miła i pomocna. Jesteśmy zakochani w tym miejscu i planujemy wrócić tam z rok na dłużej.

Dziękujemy, Agnieszka W
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Miałam przyjemność odwiedzić ten hotel wraz z rodziną. Jestesmy bardzo zadowoleni z krajobrazu, jedzenia i animatorów, którzy zabawiali Nas przez cały dzień. Polecam dla rodzin z dziećmi, doskonałe warunki do zabawy i dużo lodów

Dziękujemy, Anna G
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Gorąco polecam ten hotel .Bardzo udany wypoczynek,posiłki bardzo dobre każdy znajdzie coś dla siebie kuchnia grecka ,hiszpańska ,chińska a także wegetariańska,.Duży obiekt wspaniały na wieczorne spacer.Pokoje czyste codziennie sprzątane.Bardzo fajne międzynarodowe animacje dla dzieci i dorosłych, nie można się nudzić ,jeszcze raz poleca wypoczynek w tym hotelu.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, eugnow