Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Spędziliśmy w Akti cudowne 8 dni. Kompleks hotelowy w pięknym ogrodzie z palmami i kwiatami. Pokój typu maisonette-dwa poziomy dawały rodzinie z dwójką dzieci intymność. Codziennie dokładnie sprzątane, wymieniane ręczniki i pościel. Zadbane baseny, nie było problemu ze znalezieniem leżaków, również na plaży,mimo zakazu rezerwacji Janusze i Grażyny i tak swoje:P. Można było wypożyczyć ręczniki plażowe za kaucją. Wejście do morza dość kamieniste, kamienie śliskie ale dało się przeżyć, również beż specjalnych butów. Maska subea z decathlon do nurkowania koniecznie- podziwialiśmy ławice rybek i meduzy. Niesamowite wrażenia.
Obłędne jedzenie-wszytko co tylko można wymyśleć- na śniadanie omlety na życzenie z wybranymi dodatkami, naleśniki, sery, płatki różnego rodzaju, miody, dżemy, masa warzyw, owoców.
Na obiad mięsa, makarony,ryż, pizza przygotowywana na bieżąco. Kolacja to już poezja- kuchnie grecka, hiszpańska, wloska i...wietnamska/chińska- na bieżąco makaron smażony, krewetki, boska kaczka po pekińsku, każdego dnia co innego, nie sposób wszystkiego spróbować. Do posiłków wino czerwone i białe, piwo Zorbas,soki, napoje.Desery i lody wyborne. Raz na pobyt można zjeść kolację w restauracji Mermaid -owoce morza-poezja.Zajadaliśmy się kalmarami,ośmiornicami, mulami, krewetkami.Owoce morza były dostępne także w ogólnodostępnym bufecie.
Jedzenie praktycznie całą dobę. W barach przy basenach i plaży przekąski- pita, souvlaki, kebab, hamburgery, hot dogi, frytki, nuggetsy, pizza.
Drinki jakie dusza zapragnie-nam posmakował Zorba- uozo z syropem z granatu lodem. Fantastyczni animatorzy (Nicole, Kieren), super wieczorne przedstawienia w teatrze. Obsługa miła i pomocna. Jesteśmy zakochani w tym miejscu i planujemy wrócić tam z rok na dłużej.

Dziękujemy, Agnieszka W
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Miałam przyjemność odwiedzić ten hotel wraz z rodziną. Jestesmy bardzo zadowoleni z krajobrazu, jedzenia i animatorów, którzy zabawiali Nas przez cały dzień. Polecam dla rodzin z dziećmi, doskonałe warunki do zabawy i dużo lodów

Dziękujemy, Anna G
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Gorąco polecam ten hotel .Bardzo udany wypoczynek,posiłki bardzo dobre każdy znajdzie coś dla siebie kuchnia grecka ,hiszpańska ,chińska a także wegetariańska,.Duży obiekt wspaniały na wieczorne spacer.Pokoje czyste codziennie sprzątane.Bardzo fajne międzynarodowe animacje dla dzieci i dorosłych, nie można się nudzić ,jeszcze raz poleca wypoczynek w tym hotelu.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, eugnow
Zrecenzowano: 11 lipca 2019

Gorąco polecam ten hotel. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Jedzenie smaczne, choć potrawy się powtarzały to każdy znalazł coś dla siebie. Ciekawe animacje. Ładny, zielony teren wokół hotelu. Jedyny minus to wąska plaża, z kamienistym wejściem do morza.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, karolinab0001
Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Przepyszne jedzenie, w tym owoce morza, kuchnia chińska i sushi, przepiękny palmowy ogród, kilka basenów bez zjeżdżalni- co daje gwarancję mniejszej ilości dzieci oraz plaża. Dwa małe minusiki:zejście do morza kamieniste oraz...słaba kawa

Dziękujemy, Hubert G