Najlepsze wakacje na jakich byliśmy , hotel czyściutki pokoje codziennie sprzątane .
Zasluguje na 5 *.
Obsługa hotelu prze miła , traktują każdego gościa wyjątkowo serdecznie i ciepło .
Animacje z Panem Nino świetne lepszych nie widzieliśmy w życiu .
Jedynym minusem było zimne morze i żwirkowa plaża , przez co basen był oblegany , przy basenie puszczane polskie piosenki .
Do miasta około 20 minut drogi na nogach droga wzdłuż plazy.
Najlepiej wypożyczyć sobie samochód i pozwiedzać wyspę samemu , a przekonacie się ze jest piękna i wyjątkowa .
Polecamy to miejsce .
Warto tam wrócić

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Justyna_7777

Nie zrażajcie się podczas podróży autokarem z lotniska do hotelu. Miniecie pola i niezłe zadupia, poczym Waszym oczom pokaże się morze piękne góry. Hotel położony jest blisko morza. Plaża z leżakami nalężącymi do hotelu jest mała i strasznie brzydka ale 5 m dalej jest normalna piękna dzika duża plaża, na której wystarczy kawałek ręcznika i można wypoczywać. No chyba, że ktoś chce przebywać na basenie ale dla mnie to śmieszne, że mając tak blisko morze z przepięknym widokiem na góry i sąsiednie wyspy ktoś spędza cały czas nad basenem. Teraz pokoje, czyste ale 5 gwiazdek to to nie jest. Gdzieś znajdzie się obdrapane łóżka, gdzieś troszkę kurzu, pleśni na kafelkach itp. itd. Naprawdę nie przeszkadza mi to, są to niuanse jednak od 5 gwiazdkowego hotelu wymaga się jednak ciut więcej. Piękny widok z balkonu na morze i góry. Teraz jedzenie. Restauracja oferuje tyle różnych rzeczy, codziennie zmienia menu (poza powtarzającymi się frytkami czy pizza, które są chyba zawsze) czasem jest to meksykańska kuchnia, czasem tajska a innym razem tradycyjna grecka. Spróbowaliśmy krewetek, kalmarów, mousaki, suflaków, kebabów, olwiek, fety, kurczaka, jagnięciny, chałwy, baklawy, torrilli itd. Naprawde kuchania jest bardzo dobra. Może ciut za mało doprawiona ale ogólnie przepyszna. Teraz bar i drinki. Ile ja się nasłuchałem, że drinki w all inclusive są oszukane, rozwodnione itp. tutaj były, aż za mocne. w cenie all inclusive są wszystkie różne drinki od klasyki typu whiskey z colą po sex on the beach. Barman zawsze uśmiechnięty. Przed plażą znajduje się też mini knajpka gdzie w cenie all inclusive są kebaby, hot dogi i inne bzdety. Największy minus to brak wifi , na tydzień trzeba sobie je dokupić za 35 euro. :P na dodatek z wifi połączony może być tylko 1 człowiek na pokój. Jeśli wyjeżdżacie późną nocą warto wykupić sobie dodatkowe godziny w hotelu za cenę 5 euro za godzinę. Niedaleko hotelu jest małe miasteczko Kardamena a tam można wynająć samochód np. za 30/40 euro za dzień i objechać dosłownie całą wyspę, szczególnie polecam las, w którym żyje pełno pawi. Z hotelu to może 20 min drogi. Ogólnie hotel, jedzenie, picie wszystko na plus. Nie jest to 5 gwiazdek ale warto. Polecam

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, ssivy s

Przylecieliśmy z rodziną po północy z Warszawy. Czekał na nas posiłek z napojami i uśmiechnięty oraz pomocny Kelner. Pokoje dla 4 osób wystarczające z widokiem na morze i basen. Jedzenie... Naprawdę fantastyczne... Codziennie kolacje tematyczne, urozmaicone. Tylko osoba, która z założenia narzeka będzie nie zadowolona.
Codzienne animacje.
Spędziliśmy tam fajny urlop.

Dziękujemy, mariuszstaszak

To był nasz pierwszy wyjazd do Grecji z biurem podróży Tui. Hotel położony przy prywatnej plaży. Bardzo nam się podobało. Jedzenie bardzo zróżnicowane. Wieczory tematyczne i cudowne ciasta. W hotelu czysto i ładnie. Wieczorem występy w amfiteatrze a w dzień zabawy z animatorami z różnych krajów. Obsługa kelnerów 1 klasa. Do Kardameny z hotelu za darmo 2 razy dziennie bus. Rano i wieczorem. Można też przejść się spacerkiem ok 15~20 min. lub wypożyczyć rowery przy plaży. Na plaży i przy basenie dużo leżaków zawsze są jakieś wolne.

Dziękujemy, Kama_Sko

Fajny hotel, smaczne drinki. Super restauracja. Fajne animacje dla dzieci i dorosłych. Pyszne jedzenie, zarówno potrawy regionalne jak i kuchnia śródziemnomorska. Pyszna pizza którą robią na miejscu. Aida, Pepi, Vaso i Meitre Tania są najwspanialsze na świecie! Zawsze uśmiechnięte i miłe.

Dziękujemy, Adkaaaa3