Fajny hotel, smaczne drinki. Super restauracja. Fajne animacje dla dzieci i dorosłych. Pyszne jedzenie, zarówno potrawy regionalne jak i kuchnia śródziemnomorska. Pyszna pizza którą robią na miejscu. Aida, Pepi, Vaso i Meitre Tania są najwspanialsze na świecie! Zawsze uśmiechnięte i miłe.

Dziękujemy, Adkaaaa3

Piękna wyspa Kos,hotel położony w bardzo cichej okolicy ale wystarczy 15-to minutowy spacer do Kardameny gdzie jest mnóstwo sklepików i restauracji,dla wygodnych z hotelu jezdzi bezpłatny bus.
Bardzo ładna miejscówka ze wspaniałymi widokami,obsługa hotelu ciągle uśmiechnięta i pomocna,pokoje sprzątane codziennie.Oczywiście można czepić się szczegółów ale kto był w Grecji wie,że trzeba przymknąć na niektóre rzeczy oko :)
Pokoje przestronne,dobrze wyposażone,na prośbę w recepcji serwis kawowy czyli czajnik,filiżanki,różne herbatki,kawa i mleczko.
Jedzenie w tym hotelu to poezja!Ciężko to wszystko ogarnąć-taki wybór.Codziennie oprócz urozmaiconej kolacji jest wieczór tematyczny np. kuchnia grecka,włoska itp.Bardzo mocną stroną kuchni jest cukiernia-ciasta,ciasteczka,desery,torty itp.-wszystko w greckim stylu czyli bardzo słodko.Codziennie typowo greckie dodatki lokalne jak chałwa,oliwki itp.Obsługa w restauracji mega uprzejma i bardzo szybka.
Świetnie spożywa się posiłki na tarasie z takimi widoczkami.Oprócz głównej restauracji bar przy basenie i przy zejściu na plażę gdzie zawsze można coś przekąsić-polecam pyszne pity.W każdym barze lody,które samemu się nakłada.Podczas wieczornych występów dodatkowy bar przy amfiteatrze gdzie są codzienne występy od kabaretu,pokazów fakira itp.Nie można się nudzić,bo również w ciągu dnia animatorzy ciągle coś wymyślają.Basen bardzo zadbany z czyściutką i cieplutką wodą,nigdy nie brakło mi lażaka ale jak widziałem pseudo polskich wczasowiczów,którzy o 7-ej rano zajmowali sobie leżaki na potem to mi się słabo robiło.Plaża wąska żwirkowo-kamienista bez szału ale za to czystość wody w morzu to wynagradza.Wystarczy przejść 200 metrów w lewo lub prawo i jest więcej piasku jak i szerzej.Greccy bywalcy wiedzą,że w tym kraju jest mało szerokich i piaszczystych plaż,więc jak dla mnie było ok...niedosyt rekompensuje nurkowanie w tej przejrzystej wodzie-piękne doznania.Polecam zwiedzić wyspę na własną rękę-jest mnóstwo wspaniałych miejsc.Najlepiej wypożyczyć samochód (od 40 do 100 euro za dobę).Obowiązkowo jakieś wycieczki na pobliskie wyspy,których jest mnóstwo-jedna piękniejsza od drugiej.Dla mnie tydzień to za mało i w przyszłym roku wracam na Kos,żeby zaliczyć wszystko co chciałem i prawdopodobnie będzie to również ten hotel ponieważ wszystko mi tam pasowało,więc po co szukać czegoś innego.Podczas mojego pobytu było mieszane towarzystwo-najwięcej polaków ale również czesi,holendrzy,włosi,niemcy,anglicy,kolumbijczycy i ktoś tam jeszcze-było spokojnie i bez ekscesów.Teren hotelu bardzo duży,nie trzeba wychodzić poza obiekt żeby pospacerować,pograć w piłkę czy tenisa.Bardzo zadbana zielona trawka i mnóstwo zieleni,piękne palmy na terenie hotelu i nawet bananowiec z mini owocami.
Zapomniałem o alkoholach w opcji 'all'-musiałem stopować barmanów z laniem alkoholu do drinków,bo nie mieli umiaru-mój pierwszy drink to trzy czwarte ginu w szklance i jedna czwarta toniku...miał moc.Oprócz standardowych wódka z colą,gin z tonikiem,rum z czymś tam,uzo itp. jest w ofercie jeszcze 11-ście gotowych drinków,oprócz tego piwo do oporu,białe i czerwone winko.Zdecydowanie polecam ten hotel i dziwię się niektórym opiniom-ciekawe czy ci ludzie tez tak marudzą na wszystko kiedy jadą nad nasz piękny,drogi,przeludniony i zaparawanowany bałtyk?

Wskazówka dotycząca pokoi: polecam pokoje od strony basenu-piękne widoki na góry i morze
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, hornet-rob
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: efkos19, Ιδιοκτήτης, Sovereign Beach HotelOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dear Mr Rob,

We would like to thank you for enjoying your holidays with us.
Our trials to satisfy our guests works!
We hope to host you again in the future.

Kind regards,
Sovereign Team

Zrecenzowano: 2 września 2019

Byliśmy w tym hotelu w maju, miał bardzo dobre opinie. Niestety byliśmy trochę rozczarowani. Pierwsze dwa dni spędziliśmy w budynku typu bungalow, pokój brudny, śmierdzący stechlizną i kanalizacją, łazienka niedomyta, stare wypaczone meble, zardzewiała i brudna lodowka. Po interwencji Tui Serwisu i pani rezydent(choć z oporami) dostaliśmy pokój w budynku głównym,było ok. Po za tym pyszne jedzenie, miła obsługa, super barman. Otoczenie hotelu zadbane. Sam hotel też ok.w ofercie nie ma pokazanych budynków typu bungalow, a standard jest w nich napewno niższy. Ogólnie pobyt udany, nie licząc 2 pierwszych dni. Ale drugi raz już bym nie wybrała tego hotelu...

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Renata C
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Właśnie wróciłam z wakacji w tym hotelu. Czytałam wiele opini na temat tego hotelu i pierwszy raz zdarzyło sie tak ze są one bardzo spójne. Na plus fantastyczne jedzenie- codziennie świeże, urozmaicone i bardzo dobre. Wyśmienite desery,owoce morza, kolacje tematyczne. Faktycznie jedzenie to najmocniejszy punkt hotelu- wiele podróżuje ale z tak dobrym jeszcze sie nie spotkałam. Obsługa rownież na plus, uśmiechnięci,pomocni. Na plus animacje, drink bary i barmani którzy nie oszczędzali na alkoholu! Jesli chodzi o pokoje dając kilka euro podczas zakwaterowania otrzymuje sie naprawdę fajny czysty pokój z widokiem na morze. My nie narzekaliśmy- jednak z opini innych osób bywało różnie - napewno w mojej opini to nie są pokoje na 5 gwiazdek ale wakacji nie spędza sie w pokoju. Okolice hotelu bardzo przyjemne jednak to hotel położony z dala od wszystkiego wiec jesli ktoś poszukuje odpoczynku od miasta to polecam. A teraz minusy które niestety są i jest to plaza hotelowa jesli ktoś uwielbia czas spędzony nad pięknym morzem i pięknej plazy to nie wybierajcie tego hotelu. Byłam bardzo zawiedziona- zejście do morza po workach z piaskiem, plaza mała ciasna i jednym słowem brzydka. Pierwsze wakacje spędzone na basenie który spełniał oczekiwania jednak brakowało plazy. Ogólna opinia na temat hotelu bardzo adekwatny do ceny dla osób ceniących dobra kuchnie i spokój oraz animacje i dobre drinki. Nie polecam dla plażowiczów bo będziecie mocno zawiedzeni oraz nie polecam dla osób które cenią fantastyczny wystrój pokoi bo takich tam nie znajdziecie!
Z dodatkowych informacji byliśmy z biura Tui i naprawdę nie polecam wycieczek które oferowane są przez biuro podróży - mało zorganizowane, nudne i każdy kto był miał naprawdę słaba opinie.
Mam nadzieje ze przydatne informacje. Udanych wakacji

1  Dziękujemy, gabi228
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Szanowni Państwo
hotel ma prosty wystrój, jest bardzo funkcjonalny i bardzo czysty. Pokoje sprzątane "na mokro" codziennie.
Najbardziej urzekła mnie mega uprzejma obsługa zarówno w recepcji jak i restauracji. Bardzo mila obsługa w SPA - super masaże!
Jednak największy plus tego hotelu. Kuchnia śródziemnomorska: pasty, ryby ( różnorodne); frutti di mare, mule, krewetki, łososie. .... sześć gwiazdek dla kuchni.
Zwracam jednak uwagę, że ja byłam w samym środku sierpnia kiedy 70 % stanowili turyści z Włoch i spodziewam się, że kucharze tak starali się być może im zaimponować :-) na czym ja bardzo skorzystałam. Ale też znam osoby, które były w lipcu i mówiły o podobnym standardzie .... polecam!
Jest lekki minus plaży z uwagi na kamienie, ale jeśli zabierze się ze sobą odpowiednie buty to nie ma problemu. Woda w morzu i jak to w Grecji czyściutka, pełna rybek, radzę wziąć maskę!
Ja chętnie tam jeszcze powrócę !!!

Wskazówka dotycząca pokoi: pokój z widokiem na morze
Dziękujemy, Marzena B