Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Szanowni Państwo
hotel ma prosty wystrój, jest bardzo funkcjonalny i bardzo czysty. Pokoje sprzątane "na mokro" codziennie.
Najbardziej urzekła mnie mega uprzejma obsługa zarówno w recepcji jak i restauracji. Bardzo mila obsługa w SPA - super masaże!
Jednak największy plus tego hotelu. Kuchnia śródziemnomorska: pasty, ryby ( różnorodne); frutti di mare, mule, krewetki, łososie. .... sześć gwiazdek dla kuchni.
Zwracam jednak uwagę, że ja byłam w samym środku sierpnia kiedy 70 % stanowili turyści z Włoch i spodziewam się, że kucharze tak starali się być może im zaimponować :-) na czym ja bardzo skorzystałam. Ale też znam osoby, które były w lipcu i mówiły o podobnym standardzie .... polecam!
Jest lekki minus plaży z uwagi na kamienie, ale jeśli zabierze się ze sobą odpowiednie buty to nie ma problemu. Woda w morzu i jak to w Grecji czyściutka, pełna rybek, radzę wziąć maskę!
Ja chętnie tam jeszcze powrócę !!!

Wskazówka dotycząca pokoi: pokój z widokiem na morze
Dziękujemy, Marzena B
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Byłam razem z partnerem w tym hotelu w 13-20 sierpień i hotel był ok. Zmiany są takie ze plaza jest całkiem inna niż w opisie mała gęsto z leżakami i plaza pod katem ustawiona wiec było mega nie wygodnie leżeć i słabo zadbana. W ofercie jest ze to jest 5* niestety jest to takie 4. Widoki na morze za które sie płaci maja tylko rodziny z dziećmi i osoby które zapłacą za taki pokój rodzinny na 3p a tak widoki na drzewa i basen lub bydło na polu. Po reklamacji pokoju w recepcji dostaliśmy info ze przecież wszyscy płaca za taki widok hehe dziwne. Pokoje to takie 3,5* wymagają odnowienia. Mały basen i mało miejsca przy nim , przez dwa dni mocno wiało wiec przenieśliśmy sie z płazy kolo basenu to graniczyło z cudem żeby coś było wolnego, ponieważ ludzie o 7 rano rezerwowali leżaki (koszmar na urlopie). Jedzenie bardzo dobre chodź śniadania dziennie te same, natomiast obiad i kolacja tematyczna pyszna. Przekąski przy płazy super i przy basenie ok. Barmani bardzo mili, animatorzy również. Oferta nie warta tych pieniędzy w sezonie. Warto za 50€ wynająć samochód i pojeździć po wyspie widoki piękne. Dołączam zdjęcie plaży.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Paulina P
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Był to naprawdę udany wypoczynek - od 6.08. do 13.08. 2019r. Kameralna plaża. Zawsze z wolnymi leżakami i parasolem. Po tak wspaniałych, obfitych posiłkach, które są atutem hotelu nie sposób było z przyjemnością nie skorzystać z wieczornego spaceru do pobliskiej miejscowości - ok. 20 minut. Nie mogłam się powstrzymać tak pyszne jedzonko baraninka, wołowinka, owoce morza, ryby, sałateczki, deserki...- przytyłam 3 kg, chociaż dużo pływałam... Hotel czysty, zadbany i bardzo miła obsługa! Pokój codziennie sprzątany tak jak trzeba! Byłam z mężem i synem 13 letnim, któremu również bardzo się podobało. Blisko plaży był bar z kebabem, szaszłykami, napojami, lodami i zimnymi owocami. Kto mniej lubi morze, a woli baseny to przy basenie leżaczki i również bar. Można było skorzystać z codziennych prowadzonych ćwiczeń na basenie przy muzyce. Ja preferuję morką wodę! Nie można też mieć żadnych zastrzeżeń do organizatora wyjazdu i pani rezydent - tui- wszystko ok. Jedyne, co bym zmieniła to przy opcji all... powinien być dłużej otwarty bar z zimnymi napojami. Był czynny tylko do 23.00. Potem jeszcze był czynny przez godzinkę, ale odpłatny - mały drink 5 euro, a chcieliśmy się jeszcze po wieczornym spacerze napić choć wody, coli...

Dziękujemy, IlonkaKH
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: efkos19, Ιδιοκτήτης, Sovereign Beach HotelOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Dear Sir/Madam,

We would like to thank you for choosing our hotel for your holidays.
We are looking forward to hosting you again in the future.

Yours sincerely,
Sovereign Team

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Byliśmy w hotelu Sovereign w połowie lipca na 2 tygodnie, jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, hotel starszy ale zadbany, mieliśmy pokój na 3.piętrze z pieknym widokiem na morze, nowoczesnie urządzony, jedynie łazienka wymagała odnowienia, ale dało sie przeżyć...Obsługa przemiła, barmani nie żałowali alkoholu, basen wystarczający, leżaki trzeba było rezerwować, chociaż nieraz i bez tego dało się znaleźć wolne. Dużym plusem był klubik dla dzieci z polską animatorką Joanną-świetna dziewczyna, nasz synek codziennie super się bawił, wieczorne animacje też przyciągały wielu gości. Jedzenie to najmocniejsza strona hotelu przepyszne, bardzo duży wybór, desery rewelacja. Niestety duży minus za plażę przyhotelową, pomimo bezpłatnych leżaków nie korzystaliśmy za często, brudny piach i kamienie, zejście do morza tragiczne, ale na szczęście kawałek dalej jest dużo przyjemniejsza plaża, chociaż do najładniejszych też nie należy, buty niezbędne żeby wejść do wody, za to woda kryształ, ciepła, piękny kolor.Co do gości to bardzo dużo Polaków, Włochów, Francuzów, Niemców, większość rodzin z dziećmi. Ogólnie bardzo polecamy ten hotel na spokojny rodzinny wypoczynek, ale najlepiej prosić o pokoje z widokiem na morze bo sa tez takie z widokiem na pasące się krowy, zapach się niesie więc średnia atrakcja...

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Agnieszka_198
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Byliśmy z żoną pod koniec lipca 2019 r. Hotel zadbany w środku i na zewnątrz. Zieleń wokół hotelu codziennie pielęgnowana przez ogrodnika. Dwa razy dziennie hotelowy bus wozi za darmo gości do Kardameny. Najmocniejszym punktem były posiłki, a w szczególności ciasta. Ponadto najlepsi animatorzy jakich gdziekolwiek spotkaliśmy.

1  Dziękujemy, tomZczx
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: theo27, Ιδιοκτήτης, Sovereign Beach HotelOdpowiedź udzielona 1 sierpnia 2019

Dear Mr Tom,

We would like to thank you for your evaluation.
We hope to host you again in the future!

Kind regards,
Eirini Fragkos