Witam,

Polecamy zwłaszcza miła obsługę. Poza tym hotel czysty, różne atrakcje dla turystów. Poza stołówka dwie restauracje grecka i włoska w tym samym hotelu, wieczorami różne imprezy i programy artystyczne. Dla dzieci tez dużo zajęć przygotowanych przez animatorki, które starają się nawet mówić po polsku.

Polecamy i napewno jeszcze nie raz wrócimy

Dziękujemy, Lukasz Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SummerPalace_19, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες, Mitsis Summer Palace Beach HotelOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dear Lukasz Z,

Thank you for your feedback and recommendations.

We are glad that you enjoyed your stay with us and we are looking forward to welcoming you again.

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Fajne miejsce godne polecenia. Blisko plazy..... dużo leżaków .Dobre jedzenie oczywiście jak na ten kierunek wycieczkowy oraz miła obsługa. .... Kiedyś tu jeszcze wrócę. Polecam dla rodzin z dziećmi oraz dla par.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, anita73Warsaw_Poland
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SummerPalace_19, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες, Mitsis Summer Palace Beach HotelOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Dear anita73Warsaw_Poland,

Thank you for your kind words and recommendation.

We hope we will have the chance to welcome you again at Mitsis Summer Palace.

Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Witam.Przestrzegam wszystkich od zakupu urlopu w tym hotelu.Hotel ten nie powinien nazywać się hotelem tylko schroniskiem dla młodzieży.Totalna porażka .Byliśmy w tym roku w maju 4400.- za osobę,nie wiem co nas podkusiło.Obecnie sprawa w Sądzie.
Jacek.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, JACEK19661
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SummerPalace_19, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες, Mitsis Summer Palace Beach HotelOdpowiedź udzielona 26 lipca 2019

Dear JACEK19661,

Thank you for your feedback.
We would love to receive some more information regarding your review.

Zrecenzowano: 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Witam. W hotelu Summer Palace spędziliśmy bardzo miłe wakacje. To był naprawdę miły odpoczynek. Obsługa mega profesjonalna! Mega!!! Pomocni i życzliwi w każdym momencie!!! Zawsze uśmiechnięci!!! Jedzenie bardzo urozmaicone i smaczne. Po tygodniowym pobycie w tym hotelu choćbym bardzo chciał to nie znajdę żadnych minusów. Serdecznie polecam!!!!!

Dziękujemy, mimas1973
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SummerPalace_19, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες, Mitsis Summer Palace Beach HotelOdpowiedź udzielona 20 lipca 2019

Dear mimas1973,

We are pleased to read that you had such a great time with us and we hope we will welcome you again in the future.

Zrecenzowano: 13 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy cudowny tydzień w tym hotelu. Hotel spełnia prawie wszystkie nasze wymagania. Zacznę od obsługi pierwsza klasa. W recepcji uczynna i zawsze pomocna załoga, niesamowicie przyjazny i elokwentny Kostas pomoże każdemu nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Panie sprzątające bardzo uprzejme i bardzo starannie wykonujące swoją pracę. Załoga restauracji zawsze witała nas z uśmiechem i greckim kariera. Baranami wyrozumiali i znający się na robocie, na uznanie zasługuje Manos. Na plaży obsługa w barach również fantastyczna. Czysto, syto i przyjemnie. Na pewno wrócimy, bo do takich ludzi warto wracać

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Krzysztof F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SummerPalace_19, Guest Relations Manager, Mitsis Summer Palace Beach HotelOdpowiedź udzielona 14 maja 2019

Dear Krzysztof F,

Thank you for taking the time to post your feedback.

We are pleased to read that your stay with us was such a rewarding experience and we will be looking forward to welcoming you back.