Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

To było to! Kameralny hotel, w którym czuliśmy się świetnie. Dużym plusem jest jego umiejscowienie: bardzo blisko plaży idealnej na pływanie z maskami (dużo ryb pływających między kamieniami); około 25 minut piechotą od miasta, które tętni życiem nocnym. Wokół cisza i spokój. Pokoje bardzo czyste i przestronne. Szczególnie na wspomnienie zasługują pyszne jedzenie i bardzo mili kelnerzy :) Na terenie hotelu basen, odpowiednio duży aby pomieści hotelowych gości. Przy basenie oczywiście bar. Niezapomnianych przeżyć dostarczył nam wieczór grecki z muzyką na żywo!

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, nutella356
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonałe miejsce do wypoczynku z dala od tłumu ludzi. Dobre warunki zakwaterowania, dobre wyżywienie i bardzo miła obsługa. Plaża jest blisko hotelu ale niestety wyjście do morza jest kamieniste i śliskie. Inny mankament to słabe połączenie z internetem. Chętnie bym tam wrócił.

Dziękujemy, ptasiek22
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nikos K, Διευθυντής, Evripides VillageOdpowiedź udzielona 16 sierpnia 2019

Thank you.

Zrecenzowano: 1 czerwca 2019

Kameralny hotel położony w cichym, spokojnym miejscu. Rodzinna atmosfera. Miła obsługa. Gospodarze bardzo sympatyczni i otwarci, zorganizowali dla gości hotelowych wspaniały grecki wieczór. Smaczne, typowo greckie dania, urozmaicone menu. Bardzo ładnie położona jadalnia, w dużej części na zadaszonym tarasie, w otoczeniu pięknych kwiatów.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, mariola580
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nikos K, Manager, Evripides VillageOdpowiedź udzielona 2 czerwca 2019

Thank you !!!

Zrecenzowano: 26 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jeżeli szukasz tradycyjnego hotelu do odpoczynku to trafiłeś w dziesiątkę. Ja już przylatuje tutaj od 2010 roku. Właściciele co roku wprowadzają więcej atrakcji. Jedzenie jest przepyszne i świeże. Wybór deserów od ciast ciasteczek po lody owoce lub galaretkę.
Miejsce zawsze czyste. Pościele i ręczniki zmieniane regularnie. Pierwszy mój pobyt spędziłam tylko tydzień a teraz praktycznie 2-3 tygodni. Dzieci maja pełno zabawy. Czuja się jak w domu. 15 min spacerku do najbliższego kiosku. Do centrum miasteczka restauracji i innych sklepów około 30min spacerkiem lub 5 min w taxi. Obsługa Bardzo miła sympatyczna pomocna. Jeżeli mieliśmy jakiś problem bo coś się zepsuło to było zaraz naprawione. Rzeczy materialne maja prawo się psuć. W 2017 roku pod koniec wakacji osy się zagnieździły na balkonie i zaraz było to usunięte.
W całokształcie kocham to miejsce ponieważ tu naprawdę odpocznę. Telewizja jest ale kto by oglądał jak w takim pięknym miejscu się jest.

Nie wierzyłabym w złe opinie bo to zazwyczaj osoby które by chciały standardu 6 gwiazdek najlepiej za darmo. Takim ludziom nigdy się nie dogodzi .
Mogłabym dużo opowiadać ale nie ma sensu. Dlaczego nie sprawdzicie sami.

W zeszłym roku wyskoczyłam na weekend i poznałam wspaniałych ludzi.

W tym roku tez lecimy i już odliczamy czas do naszych 2 tygodniowych wakacji. ☀️

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, R3802LHmartaa
Zrecenzowano: 5 września 2018 z urządzeń przenośnych

Mega hotel świetna atmosfera pyszne jedzenie i super atrakcje z Panią Kasią z Poznania !!! Właściciele i kelner Martin bardzo mili zaś kelner wysoki z ciemnymi włosami nie za bardzo ale reszta na piątkę z plusem !

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, LightPacker790065