Kalamaki
Zrecenzowano: 21 maja 2019

Uroczy hotelik z basenem , blisko plaży. Mieszkaliśmy w aneksie hotelowym po drugiej stronie ulicy. Bardzo czysty pokój z dużą łazienką i balkonem. Świetna, miła i bardzo uczynna obsługa oraz przepyszne jedzenie . Hotel typowo pod Anglików, wiec śniadania angielskie, reszta posiłków z olbrzymim wyborem dla każdego. Wszystko świeżutkie i pyszne , aż ciężko sie zdecydować ;).
Z hotelu blisko na plażę i do centrum (knajpki, wypożyczalnie samochodów, stoiska z pamiątkami).
Czysty zadbany basen , olbrzymia różnorodność napojów i alkoholi ;)

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, AgaMalina
Zrecenzowano: 10 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

dlaczego polskie biura podróży mają wykupione zawsze najgorsze pokoje...? Tym razem Grecos. Hotel nie najgorszy, ale pokój w budynku po drugiej stronie drogi, na parterze, ponury że depresję idzie złapać. Pierwszy cuchnął. Po zmianie przynajmniej zapachy zniknęły, reszta dalej słaba. Jedzenie brytyjskie. Plus to lokalizacją. Blisko do dużej i nie zatłoczonej plaży. I z dala od hałasu.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, marcinw808
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2018

W opisie Grecosa zgadza się to, że do najpiękniejszej moim zdaniem plaży na Zante jest pięć minut drogi na skróty lub lokalną drogą o dwie minuty dłużej. I to jest największa zaleta tego hotelu. Okolica jak najbardziej spokojna, jest gdzie spacerować wieczorami gdyby nie niebezpieczni amatorzy quadów, którzy zagrażają życiu innych użytkowników lokalnych uliczek, które nie nadają się do wyścigów żadnymi środkami lokomocji. Kuchnia doskonała, obsługa hotelu bardzo przyjazna. Jeśli chodzi o czystość to jak to w Grecji czyli różnie, ale całość do zaakceptowania. Budynek boczny, w którym Grecos ma cztery pokoje jest dosłownie naprzeciwko głównego. Nie sprawia to żadnego problemu. Wyposażenie pokoju w porządku, jednakże stan pościeli i ręczników katastrofalny (sprane, postrzępione, bywały dziurawe). W hotelu 4* jest to niedopuszczalne. Błąd w kategoryzacji? W łazience brak oddzielenia prysznica od reszty pomieszczenia, co powoduje permanentne zalewanie całości w trakcie kąpieli. Bywa, że woda tworząc kałużę wylewa się poza łazienkę. Na terenie całego hotelu TV Sat obejmował ok. 5 kanałów. W okresie Mundialu nie było możliwości oglądania meczów. W okolicznych hotelach zdecydowanie taka możliwość była. Fatalna jakość hotelowego wi-fi sprawiła nam najwięcej problemów. Częsty brak możliwości połączenia to informacja ważna dla tych, którzy muszą trochę popracować na wakacjach. Wybierając hotel zawsze zwracam uwagę na to czy jest Internet, w tej ofercie był. Opisane niedogodności zgłaszaliśmy rezydentce. Poradziła nam, aby zmobilizować recepcjonistę do częstszego resetowania systemu. Poza kilkoma rodzinami z Polski i jedną z Włoch resztę gości stanowili turyści anglojęzyczni. Wykazują oni zaskakujący czasem, a występujący powszechnie brak kultury w korzystaniu z części wspólnych hotelu. Śmiecą, bałaganią, nie zachowują czystości. Przykładem niech będzie odzież i obuwie rozrzucane wokół miejsca zajmowanego w barze, nogi zakładane na stoliki, „specyficzny” (niechlujny) sposób spożywania posiłków. Nie myją rąk po skorzystaniu z toalety, udają się do restauracji i korzystają ze wspólnych sztućców do nakładania potraw z bufetu na talerze. Rozumiem, że na zachowanie innych gości hotelowych ani biuro, ani my nie mamy wpływu. Poza tym niezawinioną przez nikogo niewątpliwą „atrakcją” naszego pobytu na Zante była trwająca sześć godzin podróż samolotem Small Planet. Opóźnienie spowodowane było burzami nad wyspą i przekierowaniem samolotu do Aten. Lądowanie na lotnisku docelowym w Kalamaki odbyło się w strugach ulewnego deszczu. O komforcie i luzie wakacyjnym w czasie tego lotu trzeba było zapomnieć. Powrotny lot był opóźniony o dwie godziny bez podania przyczyny. W sumie wakacje oceniam jako bardzo udane, głównie ze względu na położenie hotelu i wszystkie aspekty z tym związane.

Termin pobytu: lipiec 2018
3  Dziękujemy, Ula55
Zrecenzowano: 29 maja 2018

Polozony blisko piaszczystej plazy krystaliczna woda ladne widoki ,chotel zadbany smaczne posilki duzy wybor .Pokoje w budynku po drugiej stronie drogi swiezo po remoncie czysto klima tv suszarka basen duzy czysta woda super dla dzieci .Ogolnie nie mozna narzekac dobre 3 gwiazdki pozdrawiamy!

Termin pobytu: maj 2018
3  Dziękujemy, maciej k
Zrecenzowano: 26 lutego 2018

Hotel , dokładnie miejsce w którym jest basen -super. Czyli to najpiękniejsze na zdjęciach i co skłoniło nas do wykupienia wycieczki i pobytu w tym hotelu. Może zasługiwałby na więcej gwiazdek gdyby nie inne warunki.
Pokój mieliśmy w osobnym budynku, który był po drugiej stronie ulicy. Wszystko natomiast działo się w głównym budynku - basen, bar , w którym serwowano wszystkie posiłki.
Obsługa przy barze bardzo miła. Jedzonko bardzo smaczne. Obok basen, bardzo dobre drinki. Wieczorne tematyczne imprezy- także polecamy. Basen codziennie wieczorem czyszczony.
Okolica super, po wyjściu z hotelu w prawo bardzo blisko plaża i morze a w lewo miasteczko ze sklepikami z bardzo miłymi mieszkańcami.
Jedyne co nas rozczarowało i stąd nasza ocena to pokój.
Łazienka bardzo mała, z bardzo małym brodzikiem i ceratą, która klei się do ciała, a cała łazienka zalewa się podczas prysznicu wodą.
W pierwszą noc niedługo po przybyciu i zakwaterowaniu coś bardzo nam "śmierdziało w pokoju" gdzie po poproszeniu Pana z recepcji Pan stwierdził że wymyślamy bo mu nic nie śmierdzi i kazał nam iść spać. Niestety nie szło w pokoju wytrzymać przy zamkniętych oknach i kiedy na własną rękę szukaliśmy co to okazało się,że z pokoju wcześniej ktoś nie zdarzył do toalety i posłużyło mu za nie łóżko , które zamiast wymienić to odwrócili materac na drugą stronę..... Skandal! Gdy zgłosiliśmy to do recepcji chciano nam wmówić, że to my zrobiliśmy co w ogóle przeszło jakiekolwiek wyobrażenia... Gdyby nie zaistniała sytuacja i postawa personelu byłaby o wiele większa ocena.Co do reszty nie było się do czego doczepić.

Wskazówka dotycząca pokoi: Prosić o pokój w głównym budynku, wtedy jest blisko do basenu i baru.
Termin pobytu: lipiec 2017
2  Dziękujemy, pjakimowicz