Vanessa Hotel(Kalamaki)(Świetna cena!)
87 USD
84 USD
Uwaga, okazja! 27% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 27% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (115 USD).

127 USD
  • Śniadanie w cenie
Elanthi Village Apartments(Kalamaki)(Świetna cena!)
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
82 USD
Hotel Metaxa(Kalamaki)(Świetna cena!)
88 USD
  • Basen
Anagenessis Village Hotel(Kalamaki)(Świetna cena!)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 24/07
87 USD
Sirocco Hotel(Kalamaki)
89 USD
Uwaga, okazja! 23% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 23% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (115 USD).

227 USD
Uwaga, okazja! 13% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 13% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (262 USD).

Amaryllis Hotel(Kalamaki)
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
235 USD
  • Śniadanie w cenie
Zrecenzowano 26 lutego 2018

Hotel , dokładnie miejsce w którym jest basen -super. Czyli to najpiękniejsze na zdjęciach i co skłoniło nas do wykupienia wycieczki i pobytu w tym hotelu. Może zasługiwałby na więcej gwiazdek gdyby nie inne warunki.
Pokój mieliśmy w osobnym budynku, który był po drugiej stronie ulicy. Wszystko natomiast działo się w głównym budynku - basen, bar , w którym serwowano wszystkie posiłki.
Obsługa przy barze bardzo miła. Jedzonko bardzo smaczne. Obok basen, bardzo dobre drinki. Wieczorne tematyczne imprezy- także polecamy. Basen codziennie wieczorem czyszczony.
Okolica super, po wyjściu z hotelu w prawo bardzo blisko plaża i morze a w lewo miasteczko ze sklepikami z bardzo miłymi mieszkańcami.
Jedyne co nas rozczarowało i stąd nasza ocena to pokój.
Łazienka bardzo mała, z bardzo małym brodzikiem i ceratą, która klei się do ciała, a cała łazienka zalewa się podczas prysznicu wodą.
W pierwszą noc niedługo po przybyciu i zakwaterowaniu coś bardzo nam "śmierdziało w pokoju" gdzie po poproszeniu Pana z recepcji Pan stwierdził że wymyślamy bo mu nic nie śmierdzi i kazał nam iść spać. Niestety nie szło w pokoju wytrzymać przy zamkniętych oknach i kiedy na własną rękę szukaliśmy co to okazało się,że z pokoju wcześniej ktoś nie zdarzył do toalety i posłużyło mu za nie łóżko , które zamiast wymienić to odwrócili materac na drugą stronę..... Skandal! Gdy zgłosiliśmy to do recepcji chciano nam wmówić, że to my zrobiliśmy co w ogóle przeszło jakiekolwiek wyobrażenia... Gdyby nie zaistniała sytuacja i postawa personelu byłaby o wiele większa ocena.Co do reszty nie było się do czego doczepić.

Wskazówka dotycząca pokojów: Prosić o pokój w głównym budynku, wtedy jest blisko do basenu i baru.
  • Data pobytu: lipiec 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, pjakimowicz
Zrecenzowano 6 października 2017

Cudowny czas spędzony w holetu- wspaniała atmosfera, obsługa oraz jedzenie (cudowne mięsa, dania regionalne, ukłon w stronę kucharzy) . Pokoje schludne- bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Będę wspominać te wakacje do końca życia. Hotel godny polecenia.

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, stolarzd
Zrecenzowano 4 października 2017

Jak w poprzednich recenzjach wyjeżdżaliśmy do tego hotelu z niewielkimi obawami, ponieważ mieliśmy pokój ekonomiczny po drugiej stronie ulicy, ale okazało się, że bardzo pozytywnie się zaskoczyliśmy. Pokoje te są świeżo odnowione, z nowymi łazienkami i nowymi meblami. Hotel usytuowany jest idealnie, niedaleko do plaży i centrum, piękne widoki na góry, a z pokoi ekonomicznych także na morze. Hotel kameralny, spokojny, bez animacji - idealny dla osób chcących wypocząć. W większości gośćmi są Anglicy stąd cała załoga świetnie mówi po angielsku. Obsługa jest bardzo miła, młodzi uśmiechnięci kelnerzy, życzliwi recepcjoniści i miłe sprzątaczki. Kucharze również bardzo pozytywni i kontaktowi. Co do samego pobytu podróżowaliśmy z 9-miesięcznym dzieckiem i do hotelu dotarliśmy już przed 6 rano gdzie teoretycznie powinniśmy czekać na nasz pokój do godziny 12. Miła recepcjonistka widząc nas z synkiem dała nam inny pokój na te kilka godzin, żebyśmy mogli odespać podróż. Przez to mamy porównanie z pokojami w hotelu i tymi ekonomicznymi i szczerze mówiąc to ekonomiczne są większe i ładniejsze niż te typu standard. Pokoje są sprzątane codziennie, bardzo dokładnie wraz z wymianą ręczników. Myślę, że co do kuchni nie ma się co dużo rozpisywać - jest przepyszna. Mimo, że śniadania typowo nastawione pod gości z Anglii to wybór jedzenia jest tak duży, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Przy obiedzie i kolacji przepyszne mięsa, warzywa i owoce morza, wieczorami działa grill i kucharz przygotowuje dania na oczach gości. Desery różnorodne, a w ciągu dnia przekąski typu tosty, tortille itp. Na przeciwko hotelu sprzedaż wycieczek po wyspie i rejsów statkiem przez Polskę. Niedaleko kilka wypożyczalni samochodów, quadów i skuterów, gdzie za grosze można wypożyczyć auto i objechać wyspę samodzielnie :) Żal nam było opuszczać hotel i polecamy go z całego serca :)

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż z rodziną
3  Dziękujemy, katrinz1
Zrecenzowano 4 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel 4 gwiazdkowy lecz na nasze warunki max 3. Obsługa bardzo miła, pokoje czyste i często sprzątane. Jedzenie przepyszne chociaż śniadania bardzo nastawione na turystów z Angli. Hotel położony blisko plaży w cichej okolicy Kalamaki. Blisko do centrum miejscowości i sklepów. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni i z chęcią wrócimy kiedyś jeszcze tutaj.

Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Marcin K
Zrecenzowano 22 czerwca 2017

Miałam obawy przed wyjazdem bo mieliśmy pokoje ekonomiczne pod drugiej stronie drogi a czytałam pare negatywnych opinii, które okazały się wyssane z palca albo pisane przez ludzi którzy mają wymagania na range pary książecej. Pokoję bardzo ładne urzadzone nowe meble(ładniejsze niż w części głównej bo tamte też widziałam), łazienka owszem mała ale nie jade na wczasy żeby spędzać cały dzięn w łazience. Wszystko bardzo czyste, codziennie sprzątane, jedzenie rewelacja(nie mogliśmy dopiąć spodni w dzień odjazdu), obługa super. Idealne dla ludzi ceniących spokój - byliśmy z dwójką małych dzieci, cisza, spokój, baseny czyściutkie.Polecam

• Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, szudyan