Zrecenzowano: 8 października 2018

Pobyt od 27.09-04.10 uważam za całkowicie udany, jedyne co nie wypaliło to pogoda, ale do tego trzeba mieć wyjątkowe szczęście. Jeżeli chodzi o hotel to polecam w 100%. Czysty, niedawno odnowiony, w dobrej lokalizacji z pięknymi widokami na góry. Do plaży spacerem 10 minut po spokojnej i niezatłoczonej drodze. Obsługa rewelacyjna, bardzo miła i zawsze uśmiechnięta, mimo że pracująca na pełnych obrotach. Bar serwuje dobre drinki, napoje, piwo, wino i koktajle, do tego na stołówce 24h/d można się napić niegazowanych trunków, wody, piwa oraz białego i czerwonego wina. Nikt nic nie wydziela ani nie ogranicza, w pewnym momencie musiałem ograniczać barmana co do ilości alkoholu w szklance bo dochodziło do 3/4 alkoholu i reszty "zabarwiacza", to samo na stołówce z jedzeniem. Jedzenie bardzo dobre, jeżeli ktoś pisze że jest monotonne to stawiam tylko jedno pytanie, co wy jecie w domu? Jeżeli na śniadanie jest do dyspozycji wszystko, zaczynając od owoców, przez warzywa, sery łącznie z pleśniowymi i dojrzewającymi, sałatki, ciastka, drożdżówki, croissanty, jogurty, płatki śniadaniowe, mleko, tosty, kilka rodzajów wędlin, jajka w każdej postaci, kiełbasy, omlety, fasolka w sosie pomidorowym, lody, bułki, chleby, dżemy, miód, czekolada i wiele innych o których zapomniałem, ta sama sytuacja na lunchu i kolacji (jeżeli chodzi o wybór) do tego urozmaicone przekąski na barze przy basenie to jak ktoś może napisać że jest monotonnie? Do tego wszystko bardzo dobrze smakuje, jest odpowiednio doprawione i przyrządzone. Basen wystarczający, wszystko czyste i schludne. Jedyne do czego można się przyczepić i dać mały minus to wygłuszenie pokoi - dosłownie słychać wszystko, nawet zabawiającą się obok parę oraz drugi mały minus za wypadający z klimatyzatora "grzyb" za każdym razem po uruchomieniu. W hotelu praktycznie 50/50 Polacy i Anglicy. Nie doświadczyliśmy żadnych nieprzyjemności pomimo obiegowych opinii na temat ich zabaw po alkoholu. Było miło i z uśmiechem. Nawet zagadywali prostymi zwrotami.

Serdecznie polecam i kto wie czy na następne wakacje nie wybierzemy się tam z powrotem mimo że tego nie praktykujemy.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, tfardystajl
Zrecenzowano: 28 września 2018

Hotel na przyzwoitym poziomie, czysty, codziennie sprzątane pokoje. Wyżywienie urozmaicone i smaczne, drinki przyzwoite. Położony ok. 5 minut drogi od plaży Kalamaki nad zatoka Laganas. Sama Kalamaki to spokojna , nieduża miejscowość. jedyny minus to położone niedaleko lotnisko, a więc odgłosy startujących i lądujących samolotów. Polecam parom oraz rodzinom z dziećmi.

Dziękujemy, Andrzej C
Zrecenzowano: 24 września 2018

Na pierwszy rzut oka obiekty hotelowe i jego otoczenie wydają się atrakcyjne.jednak po wejściu do pokoju mina nam zrzedła.Miała być piękna łazienka a faktycznie był to mały pokoik z sedesem i prysznicem stojącym tuż przy nim nie przegrodzone niczym.Można sobie wyobrazić co by się działo gdyby ktoś chciał skorzystać z tego prysznica.Natomiast w pokoju w którym spaliśmy były 2 umywalki.Dodatkowo, klimatyzacja nie działała,krany przy umywalkach zacinały się i trzeba było użyć wielkiej siły żeby woda leciała.Fatalnie działała również spłuczka przy sedesie.Nie było też czajnika, który powinien być.Po naszych interwencjach następnego dnia dnia wymieniono nam pokój i wszystko było już o.k.Być może mieliśmy "szczęście" żeby dostać najgorszy pokój w tym hotelu.
Poza tym podobnych "atrakcji" już nie mieliśmy a wręcz przeciwnie wszystko układało się świetnie.Załoga hotelu wspaniała.Mili, usłużni w większości młodzi ludzie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie bierzcie pokoju nr 601.(to ten dostałem w pierwszej kolejności).
Dziękujemy, Antoni W
Zrecenzowano: 20 września 2018 z urządzeń przenośnych

W hotelu razem z narzeczonym przebywaliśmy przez tydzień. W tym czasie zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez cały personel! Kelnerzy pracujący również za barem spisali się na medal! Wszyscy uśmiechnięci, chętni do rozmowy i pomocy w razie potrzeby.
Pokoje bardzo zadbane, łazienki którymi się nieco martwiliśmy, okazały się nawet do zniesienia, można było przyzwyczaić się do tego, że prysznic nie był odseparowany od reszty łazienki. Jedyne czego odrobine brakowało to jakis regał w łazience, ponieważ nie było gdzie postawić rzeczy.
Nam trafił się pokój w trzypokojowym domku nad mniejszym basenem. Wydaje mi się ze lepiej trafić nie mogliśmy dlatego serdecznie polecam próbować dostać się do tego pokoju :) ogólnie jeśli chodzi o basen, większość czasu spędzaliśmy właśnie nad mniejszym basenem, ponieważ był bardziej kameralny.
Jeśli chodzi o jedzenie, nie ukrywam ze byliśmy troszkę zawiedzeni, ponieważ naczytalismy się wspaniałych opinii. Dużym plusem były kolacje tematyczne, jednak był to jedyny posiłek który był naprawdę smaczny zawsze. Lunche bywały różne, śniadania bardzo monotonne, codziennie to samo.. bardzo fajną opcja jest możliwość zakupienia lunchboxa jeśli wybieramy się na wycieczkę. Dostajemy wówczas kanapkę, wodę i owoc.
Coś co na pewno nam zostanie w pamięci to organizowane przez personel wieczorki tematyczne. Każdego dnia grała inna muzyka, były tance. Warto przyjść każdego dnia posłuchać :)
Lokalizacja hotelu tez jest całkiem wporzadku, plaza która jest oddalona o około 8 min spaceru jest nieco wąska ale urokliwa. Idąc w lewo od hotelu znajduje się bardzo długa ulica pełna sklepów, supermarketów, stoisk z pamiątkami i restauracji.

Bardzo dziękujemy personelowi hotelu za ciepłe przyjęcie i wspaniały pobyt!

Dziękujemy, ania17295
Zrecenzowano: 13 września 2018

Będąc na Zakynthos i mając możliwość zwiedzenia całej wyspy mogę z całą pewnością stwierdzić że hotel ma jedną z lepszych lokalizacji na wyspie. Jest położony w bliskiej odległości od naprawdę bardzo ładnej plaży, na której dodatkową atrakcja są startujące i lądujące nad głową samoloty. Plaża jest czysta, można na niej czuć się bardzo bezpiecznie. W bardzo bliskiej odległości od hotelu przebiega ulica z wypożyczalniami samochodów, tawernami i punktami sprzedającymi różnego typu atrakcje znajdujące się na wyspie. Jeśli chodzi o sam obiekt jest on bardzo ładnie wyremontowany, pokoje starannie sprzątane. Bardzo profesjonalna obsługa, zarówno w recepcji jak personel restauracji i sprzątający. Każdy z nich usmiechniety, chętny do pomocy. Bardzo smaczne jedzenie, dobrze doprawione i różnorodne. Bywałem w wielu miejscach na świecie i naprawdę mogę z czystym sumieniem polecić ten hotel innym. Jedyne czego brakowało dla dzieci to plac zabaw, ale myślę że kierownictwo przychyli się kiedyś pozytywnie do tej uwagi

Dziękujemy, KrzysztofBrodnica