257 USD
163 USD
bedfinder
Uwaga, okazja! 37% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 37% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (257 USD).

Vanessa Hotel(Kalamaki)(Świetna cena!)
90 USD
Uwaga, okazja! 22% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 22% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (115 USD).

Amaryllis Hotel(Kalamaki)
165 USD
128 USD
  • Śniadanie w cenie
128 USD
109 USD
  • Bezpłatny parking
Anagenessis Village Hotel(Kalamaki)(Świetna cena!)
87 USD
Garden of Eden(Kalamaki)
Bookgreece.com
Sofia's Hotel(Kalamaki)
Zrecenzowano 26 maja 2018

Zacznijmy od początku ! Wycieczka z Firmy Grecos all inclusive hotel exotica **** wylot piątek 04:05 naszego czasu z Katowic na miejscu w Grecji jesteśmy o 06:00 naszego czasu. W hotelu znajdujemy się ok 06:40. Miła niespodzianka nas tam czeka dowiadujemy się bowiem że pokoje są nadal zajęte i będą wolne o 13:00 naszego czasu. Więc snujemy się jak Ci bezdomni na walizkach 6 godzin 25 minut. Bo pokoje są dopiero oddane do naszego użytku o 13:25 naszego czasu. Dodam że na pokoje czekamy nie tylko my są jeszcze z 4 pary z Polski jedna z nich jest z ok. 15 miesięcznym dzieckiem. Taka ciekawostka że w godzinach 6:40  a 13:25 przyjechali nie raz Anglicy i dla nich miejsce od razu się znalazło. Zachodzimy wreszcie do pokoju a tam naszym oczom ukazuje się cały pokój w wilgoci z widokiem na ścianę. A to wszystko za 4700zł czyli 2350zł na łebka. Mijają kolejne dni mimo zgłoszenia tego faktu do firmy grecos, rezydenta i recepcji dopiero w Poniedziałek zaproponowano nam inny pokój piętro wyżej z tym samym problemem purchle zostały zdrapane i zamaskowane szpachlą :) pod którą wilgoć zaczęła już rosnąć i rozsadzać szpachle. Mimo wyjazdu 2 autokarów Anglików nadal brak pokojów dla Polaków. Co mnie zdziwiło Anglicy zawsze byli lokowani w innych budynkach niż Polaczki. Tak jak by było to z góry ustalone że dostajemy gorsze pokoje mimo że zapłaciliśmy tyle samo za ten sam pokój. Taka ciekawostka Pan mr. Fix IT po naszym wymeldowaniu się z pokojów zaczął obszerne prace zdrapując i latając wilgoć... Nie polecam firmy Grecos jak i tego Hotelu panuje tam jakaś dziwna segregacja na lepszych i gorszych. Jedyne co ratuje ten hotel to obsługa miła, uśmiechnięta i pomocna plus jedzenie.

Wskazówka dotycząca pokojów: Najlepiej brać jak najdroższy aby uniknąć wrogości.
  • Data pobytu: maj 2018, podróż z ukochaną osobą
5  Dziękujemy, Danek S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Vasilios T, Γενικός Διευθυντής, Exotica Hotel & Spa by Zante PlazaOdpowiedź udzielona 1 czerwca 2018

Dear Danek,

Thank you for choosing EXOTICA HOTEL for your vacation and taking the time to share your holiday experience with us online.

We would like first to apologise for any inconvenience caused by your time arrival in our hotel. Our aim is to settle down and check in all of our arrival as soon as possible, sometimes when we have very early arrival this is not possible.
Your mention to our rooms, we would like to point out that all rooms and specially for Grecos holidays are brand new and fully renovated last winter.
We are very pleased that our food and staff sevices met with your expectations.

We hope to have the opportunity of welcoming you once again in the near future

Kind Regards,

Costas Christou
G.Manager

Zrecenzowano 23 października 2017

Do Hotelu Exotica trafiliśmy na początku października. W hotelu pojawiliśmy się chwilę po 6.00 rano, od razu dostaliśmy pokój - za co należy się wielki plus. Pokój był duży, łóżko podwójne - wygodne, był też telewizor lcd - ale z niego nie korzystaliśmy bo przecież nie po to jedzie się na wakacje. Łazienka sporych rozmiarów, więc na nic nie mogliśmy narzekać. Pokój sprzątany codziennie, ręczniki wymieniane również codziennie, panie sprzątające bardzo miłe, w pełni profesjonalne. Pokój znajdował się na uboczu, więc było bardzo cicho i spokojnie. Niestety sejf w pokoju dodatkowy płatny - 20 euro za 7 dni. Wifi na terenie całego obiektu za darmo.

W hotelu większość gości stanowili Anglicy, rodaków było bardzo mało, może dwie lub trzy pary. Obsługa mówi płynnie w języku angielskim więc nie ma żadnych problemów z porozumiewaniem się. Panie na recepcji bardzo pomocne, w razie potrzeby służą też informacją.

Hotel znajduje się około 4 kilometry od lotniska, natomiast nie należy się tym przejmować, praktycznie nie słychać startujących samolotów, a widok z plaży gdy obok ląduje samolot - bezcenny :)

Korzystaliśmy z formuły all inclusive. Posiłki oczywiście w formie bufetu. Śniadania typowo angielskie, co drugi dzień były naleśniki - robione na bieżąco przez kucharza i to był najsmaczniejszy element tego posiłku :-) Obiady urozmaicone, codziennie chociaż dwie inne potrawy. Kolacje były najlepszym punktem dnia, codziennie było coś specjalnego: owoce morza, ryby, baranina, czy szaszłyk z kurczakiem. Do śniadania, można było sobie wycisnąć świeży sok z pomarańczy co było bardzo fajne. Przy basenie między posiłkami serwowano przekąski i lody, jednak nigdy z nich nie skorzystaliśmy.

Drinki dobre, było ich sporo do wyboru, praktycznie wszystkie alkohole, były też drinki z szampanem czy z piwem. W restauracji podawane w szklankach, na basenie w jednorazowych plastikowych kubeczkach.

Do plaży około 500-600 metrów, spacerkiem zajmowało to jakieś 10 minut. Plaża piękna, czysty drobniutki piasek. Bardzo łagodne zejście do morza, około 50m od brzegu woda sięgała troszkę ponad pas :-) Woda ciepła i krystalicznie czysta.

Będąc na Zakynthos warto skorzystać z wycieczek krajoznawczych, my korzystaliśmy z usług biura my-tours. Jedna z ich siedzib znajduje się około 200m od hotelu. Zwiedziliśmy Wyspę Żółwi - widzieliśmy też słynne żółwie Caretta Caretta. Zatokę Wraku - która przynajmniej na nas nie zrobiła "szału" (chociaż zdjęcia wychodzą tam piękne, oraz całodzienną wyprawę na Kefalonię - widoki bezcenne.

Polecam spędzenie wakacji na Zakynthos, a wybierając się tam warto skorzystać z hotelu Exotica. Wspaniała i sympatyczna obsługa, dobra lokalizacja i wysoki poziom świadczonych usług.

Wyspa jest piękna, warto ją zobaczyć, a przy okazji poznać sąsiednie wyspy. Polecamy! M&K

Wskazówka dotycząca pokojów: Kompleks składa się z pięciu budynków. My dostaliśmy pokój 508 cała dobę było tam cicho i spokojnie.
  • Data pobytu: październik 2017, podróż z ukochaną osobą
4  Dziękujemy, 1989MG
Zrecenzowano 25 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Do hotelu przyjechaliśmy 18 sierpnia o 6.00 rano. Ze względu na to że mieliśmy pokój typu superior ( troszkę większy) pokoj dostaliśmy kolo 12 w południe. Sam pokój jak i cały hotel odnowiony w lutym 2017. Pokoje urządzone na styl nowoczesny. Ładne. Klimatyzacja działa bardzo dobrze. W łazience nie było zresztą jak w całym hotelu jednorazowych szamponów i płynów do kąpieli. Były natomiast dość problematycznie działające metalowe dozowniki mydła. Sam hotel mały kameralny. Dwa baseny, jeden główny i drugi mniejszy. W hotelu nie ma żadnych animacji typu aerobik pilka wodna itp. Nam akurat to nie przeszkadzało absolutnie. Z lezakami przy basenie nie było problemu. Zawsze były jakieś wolne przy głównym albo przy bocznym basenie.
Jedzenie bardzo smaczne. Śniadania typowo angielskie. Obiady i kolacje różnorodne. Każdy na pewno coś znajdzie dla siebie. My byliśmy tydzień więc raczej kolacje się nie powtarzały. Na jadalni można samemu wlewać sobie wino i piwo z kraników. Rano zawsze sok że świeżo wyciskanych pomarańczy. Napoje typu fanta cola sprite były podawane z butelek a nie z automatów. Do plaży było około 400 m. Piaszczysta. Łagodne zejście do morza. Można skorzystać z leżaków i parasoki. Chyba około 12 € za zestaw. Obsługa hotelową bardzo miła i pomocna.

Data pobytu: sierpień 2017, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, katowice1964
Zrecenzowano 23 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Przyjechaliśmy do hotelu o godzinie 6 rano, w pokoju zostaliśmy ulokowani już o godzinie 6:30. Największym atutem hotelu jest wspaniała obsługa, która jest bardzo miła i uprzejma. Byliśmy w hotelu 7 dni. Jedzenie smaczne, każdy powinien znaleźć coś dla siebie, chodź trzeba przyznać, że hotel nastawiony raczej pod przeważających turystów z Wielkiej Brytanii, szczególnie, tłuste, angielskie śniadania. Często zdarza się obsłudze opóźnienie z przekąskami, przy barku na basenie. Mimo opóźnienia z otwarciem, zamykają punktualnie ;-). Pokoje przyjemne, odrestaurowane, sprzątane codziennie. Klimatyzacja indywidualnie sterowana, działająca bez żadnych zastrzeżeń. W razie problemów, obsługa stara się je błyskawicznie usunąć. Ogólnie wakacje zaliczamy do przyjemnych i udanych. PS. Hotel odradzam rodzinom podróżującym z małymi dziećmi, gdyż poza małym brodzikiem, dzieciaki nie znajdą żadnej atrakcji.

Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Paweł W
Zrecenzowano 8 maja 2017

Pokoje niewielkie, codziennie sprzątane (łącznie z wymianą ręczników). Nie ma luksusów ale dla osób zwiedzających wyspę i nie przesiadujących w hotelu warunki są w porządku. Jest czysto i pachnąco. Woda w basenie czysta i ciepła, leżaków dużo.
Śniadania straszliwie monotonne ale zjadliwe, typowe english breakfast. Obsługa w hotelu dyskretna ale uśmiechnięta i miła.
Kalamaki to chyba najbrzydsza miejscowość na wyspie ale ma fajną szeroką plażę i jest to świetne miejsce wypadowe do zwiedzania całej wyspy (wokoło wiele wypożyczalni samochodów/quadów/skuterów).

Wskazówka dotycząca pokojów: W środkowym budynku jest najciszej i najbardziej kameralnie. Górne piętra o poranku są budzone przez wydzierające się jaskółki.
  • Data pobytu: czerwiec 2016, podróż z ukochaną osobą
10  Dziękujemy, Paulina H