Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:
Chcesz uzyskać najniższe ceny pokoi? Jesteś we właściwym miejscu. Sprawdzamy dla Ciebie ponad 200 witryn.

“Dla rodzin z dziećmi” 4 na 5 punktów
Caretta Beach Hotel — recenzja

Nie udało się nam znaleźć cen dla tego hotelu
Na stronach naszych partnerów nie ma cen dla tego hotelu, jednak możemy wyszukać inne obiekty dostępne w lokalizacji Kalamaki
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Caretta Beach Hotel
Miejsce nr 13 wśród 31 hoteli w Kalamaki
kielce
Kontrybutor: poziom
“Dla rodzin z dziećmi”
4 na 5 punktów Zrecenzowano: 18 czerwca 2013

Spędziłem w tym kompleksie tygodniowe wakacje z żoną i 2,5 letnim synkiem. Jest to obiekt tylko i wyłączenie dla rodzin z dziećmi. Posiada kilkanaście budynków przy każdym basen o rożnej głębokości tak więc można znaleźć coś dla niemowlaka jak i 12 latka, Dodatkowym atutem jest aquapark. Jedzenie bardzo dobre, choć słabe jeśli chodzi o owoce. Generalnie polecam ten hotel. Miejscowość nie za specjalna dwie ulice :) ale blisko jest do nieco większego Laganas z całkiem dobrą plażą oraz stolicy wyspy Zakyntos.

• Pobyt: czerwcu 2013, wyjazd z rodziną
Dziękujemy, BartekS1980
Napisz recenzję

1 292 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
    4,5 na 5 punktów
    4 na 5 punktów
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (26)
Data | Ranking
Najpierw j. polski
Varsavia, Warszawa, Poland
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
3 na 5 punktów Zrecenzowano: 25 sierpnia 2012

Oczywiście zawsze może być bardziej idealnie :), ale od początku...Wróciliśmy 24.08.2012
1. Hotel oddalony od plaży ok 1 km.( bez leżaków, wąska, taka sobie), fajna plaża z leżakami jakieś 500 m dalej. Do plaży z hotelu kursuje bezpłatny busik i meleks w określonych godzinach ( od11:00 do 12:50 ( co 15 min) i o 15:30).
2. Obsługa bardzo miła i pomocna. Przez nasz dwu tygodniowy urlop nie posprzątano nam pokoju 3 razy.
3. Pokoje widać, że dosyć stare, nie były dobrze wysprzątane, ale bez narzekania - stare to stare. Trochę w nocy śmierdziało z kratek w toalecie.
4. Jedzenie bardzo dobre, w ogóle cały personel restauracyjny (kelnerzy, kucharz, kierownik) rewelacja.
5. Water Park bardzo fajny, natomiast atrakcje były udostępniane na przemian, tzn. np basen ze sztuczną falą był otwarty cały czas, ale sztuczna fala była obwieszczana gwizdkiem i uruchamiana 3x dziennie na 10 min. W danym momencie były czynne 3 z 6 dużych zjeżdżalni i co pół godziny była zmiana. Żeby zająć leżak przy basenach (w miarę fajne, żeby widzieć dziecko) w Water Parku tworzyła się kolejka na 40 min przed otwarciem. (Start o 10:30), ale po otwarciu jakieś tam leżaki były czasami wolne.
6. Baseny hotelowe płytkie i małe. Brakowało basenu, w którym można po prostu popływać.
7. Hotel nie ma ręczników plażowych (co nas zdziwiło!!!), trzeba mieć własne, albo kupić w sklepie za 5 Euro 1 szt.
8. Na plus jest lokalizacja - blisko centrum Kalamaki, gdzie można kupić wszystko.
9. Animacje dla dzieci i rozrywka dla dorosłych tylko w j. angielskim (ogólnie te animacje są bardzo słabe)
10. Balkony w pokojach fajne i duże (nie wszystkie), natomiast nie dało się na nich przebywać po włączeniu klimy w pokoju - każdy pokój ma indywidualną klimatyzację i agregat zewnętrzny jest właśnie na balkonie i dmucha wielkim gorącem!!!
11. Bliskość lotniska wcale nie przeszkadza - wręcz przeciwnie - są bardzo fajne widoki na lądujące i startujące samoloty.
Ogólnie hotel godny polecenia, jak zwykle zdarzają się niedociągnięcia, ale wiadomo - nie każdemu się dogodzi i jeden lubi to, czego nie lubi inny!!!!

Wskazówka dotycząca pokojów: Hotel ma 6 budynków, dla rodzin z dziecmi prosić o pokój w budynku oddalonym od głównego.
  • Pobyt: sierpniu 2012, wyjazd z rodziną
6 Dziękujemy, grazia01_z
Warszawa, Polska
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
5 na 5 punktów Zrecenzowano: 28 lipca 2012

caretta beach hotel ma bardzo wysoki standard, właściwie każdy znajdzie coś dla siebie: miłośnicy footballu mają boisko i codzienne mecze, bilard? proszę bardzo, darts? oczywiście, adrenalina podniesiona?- rolby, zjeżdżalnie, masaż?-jazzuzi lub młode ręce masażysty-he, he, co zrobić z dziećmi?-animatorki gotowe do pracy, baseniki i place zabaw na miejscu, zabrakło picia, jedzenia?, -sklep przy hotelu; za daleko na plażę?-busik stoi pod hotelem, obsługa boska, lifeguards all day long, drinki extra, jedzenie bez przerwy. NAJLEPSZY URLOP mojego życia. Byliśmy z 2 dzieci plus rodzina-razem 19 osób, było bosko, nikt się nie nudził, nikomu nic nie brakowało, no chyba, że ktoś potrzebuje ptasiego mleka. nawet żółwia caretta caretta udało się nam zobaczyć. A pogoda, baseny!!!!!! Marzenie!!!!! Polecam wszystkim!!!!!

• Pobyt: lipcu 2012, wyjazd z rodziną
3 Dziękujemy, ewa p
Dublin, Irlandia
Liczba recenzji: 2
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 5
5 na 5 punktów Zrecenzowano: 27 lipca 2012

Hejka. Bylismy w Caretta Beach Hotel w lipcu 2011 roku. Byly to naprawde cudowne wakacje mozemy cos o tym powiedziec bo kazdego roku wyjezdzamy i duzo juz widzielismy. W restauracji bylo podawane sniadanie, lunch i obiad w postaci szwedzkiego stolu. Wybor byl ogromny dla dorosych i dzieci. Mozna tam bylo znalesc naprawde prawie wszystko od smakolykow dla dzieci ( nalesniki, frytki, kurczaczki, owoce, lody w czterech smakach, soki itp) do duzego wyboru mies, salat na zimno i goraco, wedlin , serow oraz kilku rodzai chlebow pieczonych w Caretta Beach Hotel. Byl tez wielki wybor deserow przy lunch i obiedzie. Polecamy all inclusive naprawde sie oplaca. Przy all inclusive jest bezplatne wejscie do waterpark. W ktorym jest 11 zjezdzalni. lazy river, basen falowy, wodny plac zabaw dla dzieci. Jest duzy wybor zjezdzalni kamikadze, zjezdzalnie z garbami cztery polaczone ze soba, dwie na ktorych zjezdza sie w kolku, czarna dziura i zjezdzalnia z zakretami. Woda jest ciepla. Park wodny laczy sie z hotelem. Na terenie hotelu jest 7 basenow i 2 dzakuzi. Sa 3 bary w tym jeden na srodku basenu na wysepce i jeden przy water parku.Do plazy jest jakies 15 minut pieszo ok.1 km. Plaza ladna wejscie bez platne ,warto isc. W Zante autobusy jezdza jak sie im podoba nigdy nie mozna byc pewnym ze przyjada, Mozna dostac sie taksowka radzimy targowac sie o cene. Za 10 euro mozna dojechac do stolicy. W ktorej jest kosciol i msza niedzielna o 19. Mozna za niewielkie pieniadze wypozyczyc klada, motocykl lub auto. Pogoda w sierpniu byla cudowna 40 stopni. Ludzie mili. Byly to nasze pierwsze wakacje z opcja all inclusive i cala nasza rodzina jest za tak na all inclusive z water parkiem. W tym roku tez wybralismy all inclusive z water park w Bulgari w hotely Aqua Nevis Clubhotel. Do nastepnej recenzji.

Wskazówka dotycząca pokojów: Dla rodzin z dziecmi lepsze sa pokoje bardziej oddalone od restauracji i glownego baru bo jest tam w...
  • Pobyt: sierpniu 2011, wyjazd z rodziną
3 Dziękujemy, kasia k
Kielce, Swietokrzyskie, Poland
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 7
5 na 5 punktów Zrecenzowano: 14 lipca 2012

Pojechalismy na Zakynthos 29 Czerwca 2012 roku na 2 tygodnie z moja babcia,wujkiem ,ciocia,dwiema siostrami ciotecznymi,z drugim wujkiem z ciocia i z dwoma kuzynami.Restauracja byla wspaniala a personel jeszcze lepszy.Barman który obsługiwał bar był :dowcipny , przyjazny skromny oraz sympatyczny odrazu sie z nim zaprzyjaznilam.Były tam dwie dziewczyny ,jedna z nich Markila miała znakomity kontakt z dziećmi zawsze zaczepiala je rozmawiala z nimi i inne dobre rzeczy, natomiast druga (po polsku :Maria) była bardzo fajna choc troche skryta .Obydwie zawsze mogly z toba porozmawiac i ja to wiem napewno zawsze do nich mogles sie usmiechnac.Markila i Maria sa bardzo ladne.Szef kuchni na którego ja muwilam :ratatuj, zawsze byl usmiechniety i bardzo fajny .Inni faceci kturzy tak jak wiekszasc personelu w restauracji byli bardzo fajni i mili .Personel restauracji byl mily , fajny ,przyjazny,dowcipny , radosny , i z poczucie humoru.Codziennie po kolacji odbywaly sie na scenie :karaoke , spiewy , i zabawy.Byl tez water park który byl bardzo duzy posiadal : róznej wielkosci zjezdzalnie dla duzych i malych dzieci oraz dla doroslych,rzeke i sztuczne fale które odbywaly sie co godzine.Caretta Beach Hotel posiadal: baseny o róznej wielkosci ,,jacuzzi,basen do siatki, bary w których wszystko bylo za darmo ,lezaki z parasolami,restauracje.W barze przy recepcji byly trzy stoly bilardowe ,lotki oraz rózne fajne gryza 50 centuw.A i jescze dla miłośników pilki noznej jest boisko gdzie codziennie odbywaly sie mecze.Niedaleko od Hotelu znajdowala sie plaza 10 kilometrowa. Gdy bylo nasze ostatnie sniadanie porobilismy sobie zdjecia z barmanem z dziewczynami z restauracji.Gdy bylam samolocie mialam lzy w oczach bo musialam juz pozegnac sie z tymi wspanialymi ludzi oraz z Hotelem Caretta Beach. Proponuje dla kazdego i dla kazdej rodziny.

Wskazówka dotycząca pokojów: Czasami w bloku c siada prad na pare minut i woda gdzies po poludniuo 17 ,18.Apartamenty no zalezy j...
  • Pobyt: czerwcu 2012, wyjazd z rodziną
7 Dziękujemy, Natalia P
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Kalamaki — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 0.6 km
Hotel Vanessa
Nr 19 z 31 w lokalizacji Kalamaki
4.5 na 5 punktów Liczba recenzji: 172
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Caretta Beach Hotel? Podziel się wrażeniami!

Caretta Beach Hotel — dodatkowe informacje

Obiekt: Caretta Beach Hotel
Adres: Kalamaki Beach, Kalamaki 291 00, Grecja
Lokalizacja: Grecja > Wyspy Jońskie > Zakintos > Kalamaki
Udogodnienia:
Bar/salon Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Usługa przewozu Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Liczba pokoi: 175
Znany także jako:
Caretta Beach Kalamaki
Hotel Caretta Beach

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?