Zrecenzowano: 28 października 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel został mi polecony przez znajomą z pracy, która była tam rok wcześniej - pomimo wysokich wymagań hotel zdecydowanie przekroczył moje oczekiwania.

Hotel jest ładnie urządzony, bardzo zadbany i czysty. Największą niespodzianką był bardzo wysoki poziom restauracji hotelowej. Na uznanie zasługuje bardzo kompetentna, uprzejma i ciężko pracująca obsługa hotelu. Ze względu na kameralny charakter hotelu oraz mało animacji polecam raczej dla par niż rodzin z dziećmi.

Jedyny minus, który dotyczy raczej całej okolicy niż hotelu, to bliskość lotniska i hałas od samolotów. Na szczęście ze względu na rezerwat żółwi morskich, samoloty mają zakaz latania nocą.

Bardzo polecam:)

Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Tomasz B
Zrecenzowano: 27 października 2016 z urządzeń przenośnych

Witam serdecznie Zacznę od tego że był to chyba jeden z najlepszych urlopów jakie spędziłem poza granicami Polski. Nie spodziewałem się ,że doświadczę tego w Grecji, a konkretnie na wyspie Zakhyntos. Hotel Bitzaro Palace jest hotelem małym i dość kameralnym ale bardzo czystym i zadbanym, a przede wszystkim otwartym na potrzeby gości i bardzo przyjaznym. Lokalizacja hotelu jest też niczego sobie. Niedaleko do centrum Kalamaki i na plażę gdzie rzekomo wylęgają się żółwie Careta Careta . Jedno jest pewne co do żółwi... spotkanie ich graniczy z trafieniem 6-tki w lotto. Generalnie mają na tle tych żółwi hopla...ja bynajmniej wraz ze znajomymi nie spotkaliśmy żadnego. To tyle jezeli chodzi o żółwie . Pokoje w hotelu są ładne i przytulne. Obsługa bardzo miła nawet bez napiwków. Serwis all inclusive bez zarzutu. Wszystko świetnie działało. Jedzenie pyszne choć czasami trochę monotonne. Basen zadbany czynny do 18-tej. Kaucja za ręczniki basenowe 10€ . Okolica spokojna, wszędzie jest blisko, a każdy rodzaj rozrywki jest na wyciągnięcie ręki. Co do hotelu naprawdę nie mam zastrzeżeń. Jeśli chodzi o wyspę Zakhyntos to proponuję zwiedzać na własną rękę, czy to na quadach czy wynajęcie samochodu, przy pomocy których można dotrzeć do pięknych i urokliwych, a zarazem dzikich miejsc które zapadną w pamięć na zawsze. Bardzo polecam i zachęcam do odwiedzenia wyspy, która rzeczywiście jest perłą. Sama miejscowość Kalamaki jest idealną bazą wypadową do zwiedzania wyspy jak również tętniącą życiem oazą spokoju. Ps. Zatoka wraku lepiej wygląda z dołu niż z góry punkt widokowy do kitu polecam kąpiel na plaży zatoki wraku. Jak i rozmaite rejsy do innych atrakcji wyspy. Bardzoooo polecam, jest pięknie.

Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, radbull
Zrecenzowano: 28 czerwca 2016

Bardzo miły hotel, spokojna okolica. Do plaży kawałeczek drogi. Pokoje standardowe. Czysto. Basen troszkę w wysokim w sezonie oblegany. Jedzenie jak i obsługa w restauracji znakomite. Duży wybór, świeże, każdy znajdzie coś dla siebie. Ale jak na hotel naprawdę bardzo dobra kuchnia. Jeśli ktoś oczekuje rozrywki to raczej nie polecam. Hotel typy aby odpocząć co jest jego zaletą.

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam pokoje na wyższych pietrach.
  • Data pobytu: sierpień 2015, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Dotykite
Zrecenzowano: 15 lutego 2016

swiezy odnowiony hotel ladny basen b.dobre jedzenie mila obsluga.turysci w wiekszosci anglicy.80proc. hotel raczej do odpoczynku.malo dzieci.brak night clubu. bar chba do 12.spokojny wypoczynek .blisko lotniska.do plazy 1o min.Raczej dlaosob szukajacych spokoju .podczas pobytu byla grupaok.7 mlodych osob z polski balowala kilka dni i nocy.w dzien kiedy akurat przyjechalem TUI zaproponowalo im zmiane hotelu n ainny bo ten nie zyczy sobie tak glosnych klientow lub powrot do kraju bez zwrotu kosztow. i usunieto ich glownie za sprawa nacisku innych turystow.Tu plus za reakcje gospodazy i operatora bo zakyntos ma glosne miejsca wlasnie dla szalencow i imprezowiczow wiec tam im lepiej bylo pewnie

Wskazówka dotycząca pokojów: z widokiem na czesc basenowa
  • Data pobytu: lipiec 2015, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Redi B
Zrecenzowano: 18 stycznia 2016

Lokalizacja hotelu bardzo dobra - transfer z lotniska ok. 15min, podobnie jak droga do morza tyle, że spacerkiem;) Plaża w Kalamaki raczej spokojna, ale bardzo czysta o pięknych widokach. Hotel codziennie sprzątany, standard całkiem dobry - wszystko co potrzebne było na miejscu. Przepyszne jedzenie w All inclusive - duży wybór oraz ilość (podobnie jak drinki ;) a także bardzo miła obsługa) Jak najbardziej polecamy!

Wskazówka dotycząca pokojów: Warto wybrać pokoje na piętrze od strony basenu.
  • Data pobytu: czerwiec 2015, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Monika K