“Stanie Tawerna”
Stani Taverna — recenzja

Stani Taverna
Nr 31 wśród 78 Restauracje (Kalamaki)
Kuchnie: Grecka
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Specjalne okazje, Duże grupy, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Właśnie byliśmy na obiadku w Stani Tawerna w Kalamaki . Dawno nie jedliśmy tak wyśmienitego jedzenia. Owoce morza genialne, łosoś super, rybka smażona perfekt. Obsługa przemiła. Polecamy

Dziękujemy, Moniasli

Zrecenzowano 22 maja 2019

Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa.nie bylo problemu z dostaniem idealnie ugotowanych warzyw dla rocznego malucha☺ świeże, ładnie podane...dobra kawa mrożona z lodami. Restauracja jest też ładnie położona, widać morze i ma zadbany ogród gdzie również można usiąść na kawie. Polecam.

Dziękujemy, CarettaCarretta
Zrecenzowano 27 września 2017 z urządzeń przenośnych

Kolejna Grecka tawerna która Nas rozczarowała. Jedyne co polecam to przystawki . Warzywa griilowne i ośmiornica wyborne ale reszta leży. Mix owocow morza i ryb katastrofa....Malże za długo w piecu. Wysuszone i smakowaly spalenizna. Ryba mrożona i panierka taka jak nad naszym Polskim morzemkrewetki i kalmary ok. Deser banofie na wpół zamrożony aż zęby mnie bolały jak jadłam. Ehhh znowu zero zainteresowania stolikiem. Przykre

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, patruniaa85
Zrecenzowano 10 maja 2017

Smaczne greckie potrawy, domowe winko i piękny widok.
Pyszne grillowane warzywa z sosem tzatziki, ryby.
Jedyne czego nie polecamy to królik po zakintiańsku - królik w sosie pomidorowym polanu tłuszczem. Obsługa widząc nasze niezadowolone miny podała nam od razu darmowy dzban wina.
Panowie z obsługi przesympatyczni, lokal bardzo czysty.

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, Arek C
Zrecenzowano 12 października 2016

Podczas zwiedzania wyspy zrobiliśmy sobie przystanek na lunch i wybraliśmy tą tawernę w Kalamaki.Miejsce bardzo klimatyczne,z pięknym widokiem na morze.
Obsługa miła,dania bardzo smaczne,spory wybór.
Do dziś wspominamy grillowaną ośmiornicę,była pyszna.Na pewno przy okazji kolejnych wakacji na Zakynthos wrócimy tutaj na pyszne jedzonko :-)

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, Sylwia S

Stani Taverna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kalamaki, Zakintos

Kalamaki, Zakintos

Byłeś(-aś) w Stani Taverna? Podziel się wrażeniami!