Zrecenzowano: 11 czerwca 2019

Super miejsce, przemili gospodarze, bardzo dobre jedzenie, blisko szlaku co jest dodatkowym atutem. Jest miejsce na ognisko czy grila, poza tym obok atrakcja dla dzieci w postaci Babyjagowa.
Polecam to miejsce:)

Termin pobytu: lipiec 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, purplerain12
Zrecenzowano: 11 czerwca 2019

Nocowałem tam podczas wyjazdu firmowego, ośrodek bardzo czysty a obsługa miła, jedzenie również bardzo w porządku. Wielkim plusem jest oczywiście WiFi oraz dobry standard pokojów z całą pewnością wrócę tam jeszcze raz.

Termin pobytu: marzec 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Paweł L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ebsjb, Kierownik ds. PR, Ośrodek Turystyczno Wypoczynkowy Jodlowy DworOdpowiedź udzielona 11 czerwca 2019

Bardzo dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie. :)

Zrecenzowano: 21 października 2018

BEZNADZIEJNE MIEJSCE
1. Pani kelnerka przymujaca zamowienie jest tam na pewno za kare.
2. placenie przed posiłkiem??? hello o co chodzi. w ten sposob kelnerki same siebie pozbawiły napiwku.
3. jedzenie jest obrzydliwe - zupa z kurek nawet nie lezała obok kurek... czuć chemią prosto z torebki, w październiku?/?? w sezonie grzobowym? zupa z torebki... to juz trzeba było powiedzieć ze się skończyła a nie podawać takie G...

Serio, wiem ze lokalizacja moze zachecać bo przy samym wejsciu na świety Krzyż ale naprawde szkoda czasu, zdrowia i kasy!

Termin pobytu: październik 2018
1  Dziękujemy, Iwona P
Zrecenzowano: 20 października 2018 z urządzeń przenośnych

Nie polecam. Restauracja w sercu swietokrzyskich, ale chyba zatrzymala sie w latach 90. Zupa krem z kurek, prosto z torebki knorr. Kociolek Baby Jagi to przeglad tygodnia, jest w nim wszystko. Kotlet smaczny.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, MonikaWik
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo czysto, niezła kuchnia z potrawami regionalnymi, mili ludzie.
Zanikające wi fi i późne śniadania to małe problemy dla podróżujących służbowo, ale nie obniża to drastycznie oceny obiektu. Polecam

Termin pobytu: sierpień 2017
Typ podróży: Podróż służbowa