Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sie cieszę, że za namową znajomych udało mi się trafić do hotelu Ionis Art Hotel.Jest to idealne miesce na wypoczynek w samym centrum wyspy. Hotel o podwyższonym standardzie ukierunkowany na gości powyżej 18 roku życia oferuje ładne i przestronne pokoje wykończone greckimi akcentami.Hotel posiada obszerną restaurację całkowicie przeszkloną z otwieranym dachem i rozsuwananymi scianami. Wieczorami mile widziany stroj casual. Kazdego dnia na kolację jedno danie przygotowywane jest na swieżo przy gościach przez załogę restauracji.Kuchnia smaczna,serwująca specjały greckiego i śródziemnomorskiego menu. Jedzenie różnorodne od owoców morza po sushi i różnego rodzaju dodatki do wyboru. Obsługa hotelu wyjątkowo uprzejma i nastawiona pro-kliencko.Miłe jest to, że w ciagu całego dnia w obiekcie znajduje się osoba mowiąca w języku polskim. Tutaj szczególne podziękowania dla p.Tatiany za okazałą serdeczność i pomysłowość w organizacji wolnego czasu. Wieczorami organizowane są pokazy tanca towarzyskiego, spotkania z kulturą grecką czy wspólne gotowanie wybranych dań z kuchni greckiej. W ciągu dnia duży, piękny basen hotelowy, jacuzzi oraz leżaki przy basenie dają możliwość odpoczynku i relaxu w przypadku pozostania na miescu. Sama wyspa oferuje wiele pieknych miesc do odkrycia. Od podziwiania żółwi w ich naturalnym środowisku po nurkowanie w jaskiniach a okoliczne biura organizują wiele wycieczek tematycznych z różnorodnym programem.
Raz jeszcze dziękuję całej załodze hotelu za udane wakacje!

Dziękujemy, ThaiFastWok
Zrecenzowano: 1 września 2019

Jestem zszokowany tym co czytałem tutaj i nie tylko tutaj przed wyjazdem, a tym co zastałem na miejscu. Stwierdzam, że większość z Was mało jeszcze w życiu widziała, albo jesteście pierwszy raz za granicą na wczasach all inclusive... Urozmaicone jedzenie? Przez 11 dni pobytu, widziałem może 3 nowe potrawy i to oczywiście z resztek które zostały z innych potraw. Kucharz do perfekcji opanował recykling. To jest obóz dla bezdomnych żebym przez 11 dni musiał jeść potrawy przetworzone kilkukrotnie żeby wyglądały na nowe i świeże czy hotel 4* na Zakynthos? 8-10 tacek z jedzeniem to wg was urozmajcenie? W tamtym roku w Kalamaki w hotelu Exotica przez 7 dni pobytu nie zdążyłem spróbować wszystkiego co było do zjedzenia, a tutaj po 2 dniach miałem dosyć. 3/4 potraw opiera się na ziemniakach, selerze i makaronie. Do tego jakieś kawałki najpodlejszego mięsa i trochę przyschniętych warzyw. To jest all inclusive? Drinki na barze i ogólnie alkohol to kolejny słaby żart. Jeżeli drink którego bazą jest 3/4 szklanki lodu, pół kieliszka alkoholu i zabarwiacz to szczyt marzeń dla ludzi płacących za all inclusive w 4* hotelu w Grecji to wiele jeszcze przed wami, w tamtym roku musiałem upominać barmana że 3/4 wódki w szklance, kostka lodu i sok to nie drink tylko siekiera w płynie. Kolejna sprawa to brak ogólnie dostępnych soków i napojów przy posiłkach. O wszystko trzeba prosić. Przekąski to samo, trzeba zamówić u barmana bo jakby wyłożyli na stoły parę tostów i frytek to by zbankrutowali... Forma all inclusive tak biedna, że 3* Egipt ich prześciga. No ale fala Polaków pierwszy raz za granicą, którzy twierdzą że to co tam oferują to legendarne wczasy all inclusive da im jeszcze kilka dobrych lat napływu "jeleni". Dopóki większość nie połapie się, że all inclusive w Grecji w 4* hotelu wygląda zupełnie odmiennie niż w tym "raju".

Hotel jako budynek ok. Obsługa bardzo miła i pomocna. Jednak cena całkowicie nie adekwatna do standardu na miejscu. Ja nie polecam.

Dodam tylko że nie jestem przemądrzalskim Januszem który wszystko widział, tylko normalnym gościem który był w Egipcie, Grecji, Turcji i Tunezji po kilka razy i wiem jak powinny wyglądać wczasy w danym przedziale cenowym... Tutaj mocno się rozczarowałem.

Dziękujemy, tfardystajl
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Lionis Art to świetny hotel. Bardzo kameralny choć położony w laganas. Z hotelu idzie się pięć minut na plażę. W okolicy sklepy bary kluby. W hotelu bardzo czysto dobre jedzenie bardzo miła i pomocna obsługa. Były to nie zapomniane wakacje. Szczególne pozdrowienia dla bossa i barmana.

Dziękujemy, Darek K
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Gorąco polecam ten hotel. Pokoje schludne, codziennie starannie sprzątane, nowoczesne, na wyposażeniu były nawet głośniki. Plaża bardzo blisko, niezbyt szeroka, ale wystarczy podejść kawałek dalej i po zamówieniu czegokolwiek z jednego ze znajdujących się tam barów możemy w ramach zakupu korzystać z wygodnych leżaków i parasoli nad ciepłym morzem. Nad hotelowym basenem nigdy nie było problemu ze znalezieniem wolnego miejsca. Na wyposażeniu kilka dmuchanych materacy dla gości. Jedzenie przepyszne, dużo greckich akcentów, szczególne wrażenie robił live cooking (sushi, desery) oraz bardzo smaczne pancakesy na śniadanie. Największą zaletą tego hotelu jest przemiła obsługa - managerka Tatiana (Polka), bardzo życzliwa, zawsze służąca dobrą radą, ochroniarze: Niko i Wojtek dbający o bezpieczeństwo gości, a także pomocny manager Alex. Na szczególne wyróżnienie zasługuje barman Ioakim - towarzyski, z poczuciem humoru, posiadający doświadczenie w swoim fachu. Hotel znajduje się w bardzo dobrym położeniu - niedaleko wielu dyskotek, jest to też dobry punkt jeśli chodzi o miejsce wypadowe - a na Zakhyntos jest wiele do zobaczenia, przepiękne widoki. Pogoda wspaniała - codziennie słonecznie. To wszystko miało wpływ na udane i niezapomniane wakacje.

Dziękujemy, MonikaJ506
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Wybraliśmy z dziewczyną ten hotel ze względu na lokalizację, czyli ulicę bar street i morze 200m od hotelu. Sam widok tej ulicy nad ranem, około godziny 6 to lekko mówiąc niesmak z racji tego, że walało się dużo śmieci, panował bałagan i było bardzo dużo młodych, pijanych brytoli. Na kluby wybraliśmy się pierwszy i ostatni raz, ponieważ nie dało się patrzeć na tą młodocianą borutę, chyba jesteśmy "za starzy" na tak ekstremalne doznania. Plaża bez szału, brudna ale bardzo długa i zawsze znajdzie się miejsce na leżaku lub na rozłożenie ręcznika. Można również zobaczyć gniazda żółwi careta. Nieopodal znajduje się wyspa ślubów i port. Wzdłuż plaży jest promenada z licznymi restauracjami oraz barami. Hotel wizualnie OK, basen na taką ilość pokoi wystarczający, leżaki zawsze dostępne, woda czysta, cicha muzyka przy basenie. Dużym minusem dla tego hotelu jest brak animacji zarówno basenowych, jak i wieczornych. Jeden wieczór grecki to zdecydowanie za mało. Bar przy basenie serwuje tylko drinki typu whisky z colą, wódka ze sprite, ewentualnie pina-colada lub sex on the beach. Brak karty drinków. Przekąski w barze przy basenie słabe, tosty z nieroztopionym serem. Jedzenie monotonne, tyczy się to śniadań, obiadów i kolacji, ale można czasem smacznie zjeść. Wino do obiadu i kolacji dobre. W ofercie ITAKI jest pokazany na zdjęciu tylko pokój typu "Superior", a nie ma tego który kupiliśmy czyli "Standard". Pokoje czyste, codziennie sprzątane, ogólny pozytyw. W pokojach od ulicy usłyszeć można (od godziny 23 do 5 rano) gwar z zewnątrz, spowodowany masą ludzi i dyskotekami. Nam to nie przeszkadzało (znieczuleni ;)), ale niektórzy się na to skarżyli. Sama obsługa w hotelu bardzo miła i pomocna, szczególnie Pani Tatiana, która opowie o najciekawszych miejscach na wyspie i posłuży radą. Czuliśmy się również bardzo bezpiecznie z racji ochrony i jej pracownika Wojtka, który jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Odnośnie baru i restauracji- manager Alex oraz Kris i Joachim to bardzo sympatyczni, życzliwi, towarzyscy i pomocni Grecy, z którymi mega przyjemnie spędziliśmy czas. Dużym plusem hotelu jest fakt, iż gośćmi są głównie Polacy i Czesi, przez co dobrze czuliśmy się w tym miejscu. Poznaliśmy masę fantastycznych ludzi, dzięki którym pobyt ten możemy uznać za bardzo POZYTYWNY i UDANY.

Dziękujemy, Dagaaaa