Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Lionis Art to świetny hotel. Bardzo kameralny choć położony w laganas. Z hotelu idzie się pięć minut na plażę. W okolicy sklepy bary kluby. W hotelu bardzo czysto dobre jedzenie bardzo miła i pomocna obsługa. Były to nie zapomniane wakacje. Szczególne pozdrowienia dla bossa i barmana.

Dziękujemy, Darek K
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Gorąco polecam ten hotel. Pokoje schludne, codziennie starannie sprzątane, nowoczesne, na wyposażeniu były nawet głośniki. Plaża bardzo blisko, niezbyt szeroka, ale wystarczy podejść kawałek dalej i po zamówieniu czegokolwiek z jednego ze znajdujących się tam barów możemy w ramach zakupu korzystać z wygodnych leżaków i parasoli nad ciepłym morzem. Nad hotelowym basenem nigdy nie było problemu ze znalezieniem wolnego miejsca. Na wyposażeniu kilka dmuchanych materacy dla gości. Jedzenie przepyszne, dużo greckich akcentów, szczególne wrażenie robił live cooking (sushi, desery) oraz bardzo smaczne pancakesy na śniadanie. Największą zaletą tego hotelu jest przemiła obsługa - managerka Tatiana (Polka), bardzo życzliwa, zawsze służąca dobrą radą, ochroniarze: Niko i Wojtek dbający o bezpieczeństwo gości, a także pomocny manager Alex. Na szczególne wyróżnienie zasługuje barman Ioakim - towarzyski, z poczuciem humoru, posiadający doświadczenie w swoim fachu. Hotel znajduje się w bardzo dobrym położeniu - niedaleko wielu dyskotek, jest to też dobry punkt jeśli chodzi o miejsce wypadowe - a na Zakhyntos jest wiele do zobaczenia, przepiękne widoki. Pogoda wspaniała - codziennie słonecznie. To wszystko miało wpływ na udane i niezapomniane wakacje.

Dziękujemy, MonikaJ506
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Wybraliśmy z dziewczyną ten hotel ze względu na lokalizację, czyli ulicę bar street i morze 200m od hotelu. Sam widok tej ulicy nad ranem, około godziny 6 to lekko mówiąc niesmak z racji tego, że walało się dużo śmieci, panował bałagan i było bardzo dużo młodych, pijanych brytoli. Na kluby wybraliśmy się pierwszy i ostatni raz, ponieważ nie dało się patrzeć na tą młodocianą borutę, chyba jesteśmy "za starzy" na tak ekstremalne doznania. Plaża bez szału, brudna ale bardzo długa i zawsze znajdzie się miejsce na leżaku lub na rozłożenie ręcznika. Można również zobaczyć gniazda żółwi careta. Nieopodal znajduje się wyspa ślubów i port. Wzdłuż plaży jest promenada z licznymi restauracjami oraz barami. Hotel wizualnie OK, basen na taką ilość pokoi wystarczający, leżaki zawsze dostępne, woda czysta, cicha muzyka przy basenie. Dużym minusem dla tego hotelu jest brak animacji zarówno basenowych, jak i wieczornych. Jeden wieczór grecki to zdecydowanie za mało. Bar przy basenie serwuje tylko drinki typu whisky z colą, wódka ze sprite, ewentualnie pina-colada lub sex on the beach. Brak karty drinków. Przekąski w barze przy basenie słabe, tosty z nieroztopionym serem. Jedzenie monotonne, tyczy się to śniadań, obiadów i kolacji, ale można czasem smacznie zjeść. Wino do obiadu i kolacji dobre. W ofercie ITAKI jest pokazany na zdjęciu tylko pokój typu "Superior", a nie ma tego który kupiliśmy czyli "Standard". Pokoje czyste, codziennie sprzątane, ogólny pozytyw. W pokojach od ulicy usłyszeć można (od godziny 23 do 5 rano) gwar z zewnątrz, spowodowany masą ludzi i dyskotekami. Nam to nie przeszkadzało (znieczuleni ;)), ale niektórzy się na to skarżyli. Sama obsługa w hotelu bardzo miła i pomocna, szczególnie Pani Tatiana, która opowie o najciekawszych miejscach na wyspie i posłuży radą. Czuliśmy się również bardzo bezpiecznie z racji ochrony i jej pracownika Wojtka, który jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Odnośnie baru i restauracji- manager Alex oraz Kris i Joachim to bardzo sympatyczni, życzliwi, towarzyscy i pomocni Grecy, z którymi mega przyjemnie spędziliśmy czas. Dużym plusem hotelu jest fakt, iż gośćmi są głównie Polacy i Czesi, przez co dobrze czuliśmy się w tym miejscu. Poznaliśmy masę fantastycznych ludzi, dzięki którym pobyt ten możemy uznać za bardzo POZYTYWNY i UDANY.

Dziękujemy, Dagaaaa
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Poszukiwaliśmy z żoną miejsca na pierwsze wakacje we dwoje. Dzieciaki zostały u dziadków. Bazując na wielu opiniach zdecydowaliśmy się na hotel Ionis Art w Laganas na przepięknej wyspie Zakhyntos. Nie zawiedliśmy się ani trochę. Samej wyspy nikomu nie muszę przedstawiać. Laganas jest rozrywkowe i tego podważyć nie można. To trzeba to zobaczyć na własne oczy bo słowami wyrazić tego nie sposób W samym hotelu poznaliśmy wielu FANTASTYCZNYCH ludzi! Ale do brzegu.. Hotel jest bardzo ładny i zadbany. Obsługuje go sztab ludzi, z których każdy jest świetny w tym co robi. Menadżer Aleks to profesjonalista, który nas uszczęśliwiał nieustannie. Wymeldowaliśmy się z pokoju o 10:30 jednak wyjeżdżaliśmy na lotnisko dopiero o 18:30. Mimo ze już bez opasek, nie zabrakło nam darmowych posiłków i drinków do samego wyjazdu Przytulna restauracja z otwieranym do kolacji dachem. Jedzenie przepyszne i różnorodne. Basen z barem rewelacja! Urocze kelnerki. Serdeczni ochroniarze czuwający nad naszym bezpieczeństwem. Pokoje eleganckie i sprzątane codziennie. Na prawdę nie znajduje słabych stron To były wakacje życia moi drodzy i jeżeli takich szukacie, to właściwe miejsce ☀️

Dziękujemy, Adrian S
Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Hotel położony przy głównym ,,deptaku" Laganas, kameralny-jest to rodzinny biznes co warto podkreślić ( dbają o dosłownie wszystko). Pokój o pow ok 30m2-w zupełności wystarczające, czyste ( Sprzątanie odbywa się codziennie, serwis sprzątający niemalże niewidoczny), wychodzi się z pokoju i po powrocie jest wszystko wysprzątane- nie wiem jak Oni to robią :). O Obsłudze hotelowej można by pisać bez końca w samych superlatywach- przesympatyczni i nie jest to w żaden sposób wymuszone( Tacy po prostu są) nie nachalni, kontaktowi i w każdej sytuacji pomocni. Nie oczekują napiwków jak to można spotkać w wielu innych miejscach. Jedzenie smaczne i różnorodne. W trakcie posiłków obsługa podchodzi i zawsze proponuje wino czy jakiekolwiek inne napoje i jeszcze raz podkreślę bez oczekiwania na napiwek( obsługa restauracji przez Panie którą dobrze mówią po polsku). Sprzątanie talerzy po posiłkach od razu po zjedzeniu więc jak ktoś przychodzi pod koniec pory obiadowej to nie da się odczuć że to opcja all inclusive. Schludnie i na wysokim poziomie. Basen niewielki ale dla wszystkich gości są leżaki z parasolami- nie ma konieczności ,, porannej rezerwacji" Dla wszystkich jest miejsce. Sprzątanie basenu odbywa się każdego dnia. Bar przy samym basenie. Barmani jak już wspomniałem wcześniej też sympatyczni, kontaktowi i uśmiechnięci( widać że lubią to co robią) . W hotelu darmowe wi-fi które działa bardzo dobrze. Nie ma żadnych ograniczeń w tranferze :) nic nie przerywa i nie wyłącza się jak w niektórych obiektach co godzina.Plaża miejska oddalona od hotelu ok 300-400 metrów ale warto udać się trochę dalej bo jest czyściej i nie ma tabunu ludzi :) . Ważna informacja -hotel ,,wolny" jest od turystów Brytyjskich :) Kto wie o co mi chodzi ten to też doceni. Wycieczki warto jednak kupować u miejscowych. Wiedzą jak dojechać do danej atrakcji i i w jak najbardziej komfortowy sposób. Jednym słowem Hotel jak najbardziej godny polecenia.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie ma znaczenia który pokój się weźmie. Podobno są jakieś superior ale nie widzieliśmy więc nie ocenię.
Dziękujemy, MG-Studioprojekt