Laganas
Plaża z ładnym widokiem

Ładna plaża zaśmiecona i oszpecona przez człowieka paskudnymi budami, opuszczonymi ruderami i... Przeczytaj więcej

Katarzyna P
Przyjemne i klimatyczne miejsce

Bardzo przyjemnie i klimatycznie, ładne widoki - na pewno warto odwiedzić 🙂 Wycieczka z Laganas... Przeczytaj więcej

krrris83
Wrocław, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 319)

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Bardzo ładna plaża, ale od hotelu Louis Zante Beach. Natomiast od hotelu w stronę portu woda i plaża nie jest już tak czysta, z uwagi na większą ilość budynków i ludzi, oraz pływające łódki. Od hotelu Louis są stanowiska lęgowe żółwi careta careta, więc połowa plaży jest wyłączona z plażowania. Nie można tam sacerować od zmierzchu. Wejście do wody łagodne, długo płytko, woda ciepła, na plaży mnóstwo muszelek. Polecam!!!

Dziękujemy, Jolanta67
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ładna piaszczysta plaża, w pobliżu głównej ulicy na plaży znajduje się kilkanaście barów gdzie można sobie zjeść i wypić piwko, dalej idąc w kierunku kalamaki plaża jest nieco większą ale trzeba uważać na gniazda żółwi caretta

Dziękujemy, Pietrzol
Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Plaża super, woda bardzo ciepła i długo jest płytko, w miarę czysto jak na Grecję, polecam szczególnie dla rodzin z dziećmi ale lepiej bliżej Kalamaki nie Laganas.

Dziękujemy, cz92017
Zrecenzowano: 19 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Piękna plaża, w wodzie można zobaczyć żółwie! Wystarczy wejść po pas :) plaża czysta, woda nigdzie indziej nie była tak ciepła. Polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Patrycja S
Zrecenzowano: 9 czerwca 2019

niestety jeżeli chcemy spokojnie plażować to trzeba przejść parę kilometrów w stronę Kalamaki pamiętając, że plaża jest dla żółwi a my jesteśmy tylko gośćmi. W Laganas ogrom knajpek i płatnych leżaków.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, ewajask