Zrecenzowano: 2 września 2019

Polecam hotel Zante Plaza!
Pyszne i zróżnicowane jedzenie - każdy coś znajdzie dla siebie :)
Obsługa bardzo miła i kompetentna. W szczególności pochwały należą się dla najlepszych barmanów! Vaggelis I Miro ! Pyszne drinki i super atmosfera. W dodatku 3 baseny, które co dzień były czyszczone. Co dzien rowniez sprzątano nam pokoj :) wszedzie czysto i schludnie.

1  Dziękujemy, Darrruuu
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

1 hotel wymaga małego remontu
2 kuchnia bardzo dobra Eva uśmiechnięta zawsze coś miłego powie
3 recepcja niebylo dnia żeby się nie pytali czy w czymś pomóc i Zadko się zadzarza żeby właściciel hotelu też się pytał gości czy w czymś pomuc
4 bar chłopaki rewelacja
5 już się szykuje na powrót za rok napewno tu wrócę
6 tak miłej obsługi to dawno nie widzialem

1  Dziękujemy, Rafał W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ZantePlaza_B4Bhotels, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες, Zante Plaza Hotel & ApartmentsOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Dear Rafał W,

We are thrilled that your time with us was so amazing! We endeavor to go above and beyond to ensure our Guests have a memorable experience. It is not surprising that Eva took such a good care of you she is a valuable member of our team. We all here want to thank you for your wonderful comments and we hope to have the opportunity of hosting you again in the future!

Sincerely,
Savvina Molyva
Guest Relations
ZantePlaza_B4Bhotels

Zrecenzowano: 9 czerwca 2019

Wraz ze znajomymi byliśmy mile zaskoczeni ponieważ hotel przerósł nasze oczekiwania.Mieliśmy piękny pokój z widokiem na basen oraz palmy :D Hotel znajduje się 2 minuty od plaży co jest dodatkowym jego atutem.Każdego wieczoru organizowane są rozrywki typu wieczory greckie ,tańce ,karaoke a także występy na żywo ...Jedzenie w hotelu jest przepyszne a także różnorodne więc każdego dnia można było spróbować coś nowego.W hotelu panuje bardzo przyjazna atmosfera ,ludzie którzy tam pracują są bardzo profesjonalni i uprzejmi a także bardzo pomocni.W szczególności chciałam podziękować cudownej obsłudze przy barze która serfowała nam przepyszne drinki - Mirald & Vaggelis :)))

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, PaulinaO1348
Zrecenzowano: 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny hotel, super obsługa i przemili ludzie dookoła ,plaża 3min od hotelu , imprezownie tez około 2 min, bardzo dobrze wspominam wyjazd i już ze znajomymi planujemy kolejny do tego samego hotelu :)

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, nataliafilipowicz
Zrecenzowano: 9 września 2018

Spędziliśmy w tym hotelu tydzień, i nie polecam go.
Pokój był brudny zaniedbany, nadający się do kompletnego remontu, w ogóle nie zgodny ze zdjeciami z ich strony.
Łazienka mała, zaniedbana, popsuta zasłona od prysznica przyklejajaca sie do pleców
Klimatyzacja dodatkowo płatna co jest niedorzeczne przy temperaturach panujących na Zakynthos
Obsługa mila, jedzenie dobre, blisko do plaży, i głównej ulicy

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, 994ula