Zrecenzowano: 9 czerwca 2019

Wraz ze znajomymi byliśmy mile zaskoczeni ponieważ hotel przerósł nasze oczekiwania.Mieliśmy piękny pokój z widokiem na basen oraz palmy :D Hotel znajduje się 2 minuty od plaży co jest dodatkowym jego atutem.Każdego wieczoru organizowane są rozrywki typu wieczory greckie ,tańce ,karaoke a także występy na żywo ...Jedzenie w hotelu jest przepyszne a także różnorodne więc każdego dnia można było spróbować coś nowego.W hotelu panuje bardzo przyjazna atmosfera ,ludzie którzy tam pracują są bardzo profesjonalni i uprzejmi a także bardzo pomocni.W szczególności chciałam podziękować cudownej obsłudze przy barze która serfowała nam przepyszne drinki - Mirald & Vaggelis :)))

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, PaulinaO1348
Zrecenzowano: 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny hotel, super obsługa i przemili ludzie dookoła ,plaża 3min od hotelu , imprezownie tez około 2 min, bardzo dobrze wspominam wyjazd i już ze znajomymi planujemy kolejny do tego samego hotelu :)

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, nataliafilipowicz
Zrecenzowano: 9 września 2018

Spędziliśmy w tym hotelu tydzień, i nie polecam go.
Pokój był brudny zaniedbany, nadający się do kompletnego remontu, w ogóle nie zgodny ze zdjeciami z ich strony.
Łazienka mała, zaniedbana, popsuta zasłona od prysznica przyklejajaca sie do pleców
Klimatyzacja dodatkowo płatna co jest niedorzeczne przy temperaturach panujących na Zakynthos
Obsługa mila, jedzenie dobre, blisko do plaży, i głównej ulicy

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, 994ula
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy tydzień w tym hotelu, wybierając apartament rodzinny. To troszkę przesada nazywać to apartament gdyż jest niewielki, jednak taras to wynagradza. Obsługa przemiła , czystość tez na wysokim poziomie, śniadania dobre. Jakuzzi powodowało powódź w łazience.
Uwaga na rezerwacje poprzez booking gdyż pomimo wyboru apartamentu rodzinnego dla 3 osób musieliśmy dopłacić 105 euro za córkę co było ukryte w dodatkowych warunkach najmu. Mój błąd przed którym przestrzegam.
Ogólnie pobyt udany, blisko centrum jest co robić wieczorami. Polecam

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, strugg
Zrecenzowano: 24 października 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel czysty , mila przyjazna obsluga :) pomocna jedzenie smaczne kazdego dnia inne dania brak placu zabaw . Minisem jest fakt ze osoby palace paliły wszedzie Co akurat bardzo nam przeszkadzalo ze musimy wdychac ten smrod wraz z naszym synem. Brak ciszy nocnej spowodowany halasowaniem brytyjskich turystow.

Termin pobytu: październik 2016
Dziękujemy, Regina K