“Świetne miejsce ”
Eat Greek — recenzja

Eat Greek
Nr 25 wśród 103 Restauracje (Laganas)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja jak najbardziej przyjazna dla turystów, menu dostępne w wielu językach, ceny jak najbardziej dla każdego. Zawsze dużo ludzi
Polecam

Dziękujemy, aTornador

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Eat Greek to świetne miejsce znajdujące się przy głównej ulicy w Laganas blisko plaży. Jest czysto i smacznie, obsługa jest miła, potrafi doradzić co wybrać, aby pokosztować prawdziwej greckiej kuchni. Byłam tu dwukrotnie i wybrałam za pierwszym razem pitę gyros która była gigantyczna-jak dla mnie porcja była bardzo duża, ale wszystko smaczne. Za drugim razem wybrałam sałatkę z krewetkami, łososiem i mango - i to był strzał w dziesiątkę. Pycha ! Polecam to miejsce - jest czysto, szybka obsługa, a ceny przyzwoite.

Dziękujemy, kawusia
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Zdecydowanie polecam. Super atmosfera, super jedzenie i calkiem przyzwoite ceny. Porcje zdecydowanie lepiej niz duze.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, JaroslawZ14
Zrecenzowano 25 września 2018

Bardzo dobre greckie jedzenie ,świeżo wyciskane soki, w dobrym położeniu. Godne polecenia. Profesjonalna obsługa.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, holmes2005
Zrecenzowano 6 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Duża pita z mięsem - mieso gyros przecietne. Sama pita tlusta z dziwnym posmakiem. Poracja duża - można sie najeść. Menu w różnych językach.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 90ewag

Eat Greek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Laganas, Zakintos
Laganas, Zakintos

Byłeś(-aś) w Eat Greek? Podziel się wrażeniami!