“Niedrogo i smacznie”
Friends — recenzja

Friends
Nr 6 wśród 99 Restauracje (Laganas)
Kuchnie: Grecka
Zrecenzowano 18 września 2018 z urządzeń przenośnych

Podczas naszego tygodniowego pobytu odwiedziliśmy 3 razy- przepyszne kalmary, genialnie zrobiona musaka - wszystko bardzo dobrze przyprawione, pachnące, aromatyczne... Ceny również bardzo konkurencyjne w porównaniu z okolicznymi restauracjami. Polecamy wybrać się tam w czasie swojego urlopu z czystym sumieniem:)

Dziękujemy, Ioshe

Zrecenzowano 25 lipca 2018

Moim zdaniem razem z Panos na pierwszym miejscu w Laganas! Pyszne przystawki, które dostaje się za darmo w ramach zamówionego jedzenia (chlebek z oliwą i sałatką z pomidorów, cebulki i fety - niebo w gębie!). Po daniu głównym w ramach gratisu dostaliśmy też deser! Kawałek tiramisu mniam pycha. Dania główne też pyszne, szczególnie polecam rybę seabas i musakę.

Dziękujemy, 504marzenab
Zrecenzowano 7 listopada 2017

Super greckie jedzenie, właściciel ciągle podchodzi i zagaduje w miły sposób co tworzy bardzo rodzinną i miłą atmosferę .

Dziękujemy, RenataK979
Zrecenzowano 9 października 2017 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, a jedzenie rewelacja. Ceny bardzo przystępne, nie ma czego się doczepić. Po prostu przepyszne!

Dziękujemy, Dominika W
Zrecenzowano 21 września 2015

Jedzenie pyszne, najsmaczniejsze posiłki jakie jadłam na Zakyhintos. Ceny przystępne, obsługa przemiła, właściciel za każdym razem podchodził i rozmawiał. Bardzo polecam.

2  Dziękujemy, gosia88_88

Friends — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Laganas, Zakintos

Byłeś(-aś) w Friends? Podziel się wrażeniami!