Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Hotel Galaxy Beach Resort położony jest przy długiej, ładnej plaży. Leżaki płatne. Basen mały, ale tłumów nie było. Fajne miejsce przy rattanowych sofach i koszach, cudowne widoki z roof bar. Jedzenie dobre (każdy znajdzie coś dla siebie), natomiast nie ma przepychu i różnorodności jak np. hotelach w Turcji. Śniadania średnie, monotonne. Wieczorami przy barze muzyka na żywo.
Pokój jak na 5* hotel to porażka... Mały, ciemny, łazienka z zagrzybiałymi fugami... Nawet kilkakrotna wymiana ręczników w ciągu dnia nie rekompensowała tego.
Jeszcze jedna uwaga do managera hotelu: przez 14 dni w dwie rodziny wynajmowaliśmy leżaki na plaży w tym samym miejscu a plastikowe stoliki przy parasolkach nie były ani raz umyte. Były czarne od brudu. Czyściliśmy je mokrymi chusteczkami dla dzieci. Wydaje mi się to niedopuszczalne w 5* hotelu.
Odradzam pokoje na parterze za recepcją. Mieszkaliśmy na przeciwko pokoju dla pań sprzątających, które od wczesnych godzin porannych nie pozwoliły spać głośno rozmawiając i jeżdżąc wózkami.
Hotel dla osób ceniących spokój i ciszę, bez głośnych animacji. Natomiast w bliskiej odległości liczne kluby i dyskoteki.

1  Dziękujemy, Agnieszka P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ZantePark R, Operations Manager, Galaxy Beach Resort, BW Premier CollectionOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Dear Agnieszka,

Thank you for your review. We appreciate your comments so that we can improve the services offered. We are committed to providing excellent service, so it is disappointing that you left the hotel not being fully satisfied with our services and facilities.

We value all views and we are sorry that on this occasion we were unable to meet with your expectations. We have taken you views on board for evaluation and we do hope that there have been some aspects of your stay such as our Roof Garden Bar and Hotel location that you have enjoyed.

We wish you all the very best.

Zrecenzowano: 22 maja 2019

Hotel położony w bardzo rozrywkowym mieście Laganas, ale nie w samym centrum, tylko trochę z boku, przy plaży, co daje poczucie komfortu i wyciszenia.

Plaża publiczna (nie była to część hotelu, leżaki płatne 6 Euro), piaszczysta, ale przypomina bardziej glinę - zarówno kolorem, jak i konsystencją - zbite podłoże. Oczywiście wejście do morza przyjemne, bo piasek jest drobny, ale sama plaża mało ciekawa, dość wąska.

Otoczenie hotelu niewielkie, zupełnie pozbawione drzew - z jednej strony basen z leżakami, z drugiej płaski trawnik z fotelami i placem zabaw dla dzieci, a pośrodku duży pool bar.

Basen mały, już teraz, w maju, przed sezonem, wszystkie leżaki nad nim były zajęte - nie wiem, jak ludzie sobie radzą w sezonie.

Pokój niewielki, ok. 20 m2, nasz był w głównym budynku, czysty i świeżo odmalowany. Balkonik niewielki, ale przyjemny, stolik, krzesła, suszarka do ubrań.
Łóżko bardzo wygodne, sprężyste. Meble nie pierwszej młodości, z zacinającymi się szufladami, szafa składała się z dwóch części - obie z wieszakami, na położenie ubrań były zaledwie 3 małe szufladki, więc wszystko trzymaliśmy w walizkach.

Łazienka pozostawiała wiele do życzenia. Widać, że trochę przedpotopowa (lata 90-te lub wcześniej), kabina mała, plastikowa, prysznic unieruchomiony - nie sposób było ustawić wysokości. Bardzo długo czeka się na ciepłą wodę. Umywalki 2, obdrapane na brzegach. Za to wyposażenie dobre - suszarka, lustro do makijażu, była i pasta do zębów, i przybory do golenia nawet. Szkoda, że zasoby uzupełniono dopiero ostatniego dnia, wcześniej nawet mydła zapasowego nie mieliśmy.

Akustyka - pokój był całkiem dobrze wytłumiony, okna w ogóle chyba dźwiękoszczelne, niestety drzwi już tak wyciszone nie były - każdy odgłos i zapach z korytarza dobiegał do nas natychmiast.

Klimatyzacja - niby jest, ale jakby jej nie było. Nie wiem, jak jest w sezonie, ale teraz musieliśmy wietrzyć otwierając okno.

Korytarz w ogóle dość siermiężny, na podłodze zwykła terakota, żadnego wytłumienia, żadnej tapety na ścianach, każdy krok był idealnie słyszalny, o głosach czy pukaniu do drzwi nie wspominając. Do tego wszechobecny zapach - w czasie posiłków dość apetyczny, poza nimi - odór papierosów, palonych pod hotelem (przy otwartych drzwiach wejściowych było to nie do uniknięcia).

Posiłki smaczne, świeże - tu nie mam się do czego przyczepić.

Obsługa przyjemna, grzeczna, ale na dystans. Niestety mam tu zastrzeżenia do obsługi pokoju - owszem, panie sprzątaczki były bez zarzutu, ale wieczorami bardzo często byliśmy zaskakiwani o różnych porach pukaniem i wchodzeniem do pokoju w celu np. sprawdzenia, czy ręczniki są wymienione, albo wchodził bez pardonu pan sprawdzić minibarek. Było to bardzo niezręczne, szczególnie że zdarzyło się parę razy, że nie zdążyliśmy odpowiedzieć na pukanie i osoba pukająca otwierała sobie drzwi sama.

Ogólnie mówiąc - hotel w porządku, ale w starym mocno stylu, no i nie jest to 5 gwiazdek na pewno.

Wskazówka dotycząca pokoi: Przyjemnie położony, wygodne łóżka, ładny widok
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, serengetti2018
Zrecenzowano: 8 maja 2019

Nie będę się rozpisywał o czystości bo to podstawa.
Hotel ma jedyną zaletę. Jest bardzo blisko plaży. I nic ponadto. Reszta to bardzo przeciętny poziom usług hotelowych. Zatem 5* to chyba w 10-cio stopniowej skali.
Cena niewspółmierna do oferowanej usługi.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Przechodzien
Zrecenzowano: 5 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo przeciętny hotel. Na pewno nie 5 europejskich gwiazdek. Jedzenie ok, wybór mały Ale świeże i codziennie pojawia się coś nowego. Tragiczne drinki i jedzenie w Ali inclusive pomiędzy głównymi posiłkami. Fatalna kawa z automatu - praktycznie nie do wypicia. Soki to czysta chemia, koło prawdziwych soków nigdy nawet nie stały. Pokoje bardzo małe, łazienka malutka i brudna - grzyb przykryty kolejnymi warstwami farby A tam gdzie się nie dało jak np w kabinie prysznicowej widać go wyraźnie. Bardzo fajny plac zabaw, miejsca do relaksu w ogrodzie hotelowym. Natomiast otoczenie poza hotelem po prostu tragiczne. Plaża brudna, pełna turystów, piasek twardy mokry ubity. Zdecydowanie najgorsza plaża na całej wyspie. Naokoło hotelu masa śmieci. Po wyjściu z hotelu człowiek czuje się jak na wielkim wysypisku śmieci. Pełno bezpanskich dużych psów. Objechalismy całą wyspę i jest naprawdę piękna. Jest na niej bardzo dużo uroczych niemal bezludnych plaż, małych klimatycznych miejscowości. I do takich miejsc trzeba się udać. Absolutnie nie polecam laganas i plaży laganas przy której znajduje się ten hotel!

Termin pobytu: maj 2018
3  Dziękujemy, Agnieszka M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ZantePark R, Operations Manager, Galaxy Beach Resort, BW Premier CollectionOdpowiedź udzielona 20 czerwca 2018

Dear Agnieszka M,

Thank you for taking the time to share your experiece at the Galaxy Beach Resort.
We were pleased to read that you at least enjoyed the hotel grounds.
We were distressed however to learn that you did not enjoy our drinks selection as these are
nationally branded spirits.
Please accept our apologies for the state of the conditions outside the Hotel which we are trying to solve
by private means along with other Hoteliers.
We hope that these issues have not put off a return stay with us again.

All the best

Zrecenzowano: 27 maja 2018

Spedzilismy tydzien w hotelu BW Galaxy w maju wraz z dziecmi i przyjaciolmi. Super hotel przy samej plazy, czyste pokoje, mila obsluga, jedzenie srednie ( bardzo powtarzalne), slabe owoce morza (krazki z kalamrow jak najgorszego dysnontu). Jak dla mnie 4/5 :)

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, 553krystians