Zrecenzowano: 1 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel mogę polecić każdemu. Cudowna atmosfera przemili pracownicy a Kristina z baru przy basenie to gwiazda tego hotelu. Musze dodać że Kristina robi najlepsze mochito na świecie. Śniadanie bardzo dobre, duży wybór, 3 rodzaje wedliny ser żółty, jaja, bekon, parówki, pieczarki. Do tego 3 rodzaje płatków, 3 inne dzemy, moid, nutella, jogurt grecki, suszone owoce i świeży arbuz, plus ciasto i babeczki z nutella. Każdy znajdzie coś dla siebie. Pokoje sprzatane codziennie. W pokojach znajduje się klimatyzacja, suszarka do włosów i lodówka. Basen dość duży z odpowiednią ilością leżaków. Hotel znajduje się przy głównej ulicy miasta i dosłownie kilka kroków od plaży. Naprawdę polecam, ja z pobytu jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam Kristine!!!!!

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, junta86
Zrecenzowano: 24 września 2017

Wakcaje zorganizowane z Thomson/TUI.Przylot na wyspę mieliśmy o 5 rano 6/09, pokój zarezerwowany był na 7 nocy od 5/09 do 12/09 niestety lot powrotny byl o 6 rano dnia nastepnego tj 13/09. Obsluga w hotelu bardzo miła od razu zaproponowali późniejszy check out ( za oplata 50euro), bądź przechowanie bagażu do godziny transferu na lotnisko.
Pokoje w porządku, codziennie sprzątany, ręczniki wymieniane co 2 dni. Jedynym minusem był fakt że po 3 nocach musieliśmy zmienić pokój o czym poinformowano nas w dniu zameldowania. Pokoj zmienilismy na drzwi obok więc nie był to dla nas duży problem. Niestety w drugim pokoju w łazience nie zastaliśmy zasłony prysznicowej co skutkowało notorycznym zalewaniem łazienki :).
Nasza oferta zawierała śniadania i obiadokolacje- śniadania serwowane były w hotelu, natomiast obiadokolacje w restauracji obok. Jeśli chodzi o śniadania to wydaje mi się ze każdy znajdzie coś dla siebie. Jedzenie w restauracji było przepyszne, najlepsze jakie jedliśmy na wyspie! Restauracja ma oddzielne menu na każdy dzień dla gości hotelu aczkolwiek można zamówić sobie cokolwiek się chce z menu restauracji za drobną dopłatą 2 badź 3 euro w zależności od ceny potrawy.Napoje we własnym zakresie!

Basen super, mnóstwo leżaków nigdy nie brakowało miejsca.
Lokalizacja bardzo dobra- hotel mieści sie na głownej ulicy wypełnionej clubami, sklepami i restauracjami!
Do plaży dosłownie kilka kroków!

Podsumowując z pewnościa wróciłabym do tego hotelu jak i do restauracji Mr Dallas!
POLECAM

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Patrycja S
Zrecenzowano: 6 marca 2015

Hotel niewielki, odnowiony, bardzo czyste pokoje i miła obsługa. Opcja wyżywienia HB- śniadania zwykłe, bez szału! Kolacja pyszna w restauracji obok. Najlepsze jedzenie w Laganas. Do plaży kilka metrów. Spokojne miejsce do leżakowania około 10 min. spacerem przy barze Beach point.

Termin pobytu: lipiec 2014
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Malineczka
Zrecenzowano: 7 kwietnia 2014

Pobyt w hotelu był bardzo przyjemny.
Obsługa bardzo miła.
Hotel w jednej części był wyremontowany, na szczęście trafiliśmy do pokoju juz po remoncie. Bardzo ładny wystrój. Pokoje, które były przed remontem też ładne i czyte choć wiadomo już widać, że urządzane były kilka lat temu.
Hotel mieści się przy głównej ulicy jednak nie słuchać gwaru czy nocnych hałasów.
Bardzo blisko plaży.
W hotelu pełno materacy, które można zabrać na plażę.

Termin pobytu: wrzesień 2013
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, anndziat
Zrecenzowano: 4 listopada 2010

Hotel został niedawno odnowiony dzięki czemu jest w nim schludnie, czysto i po prostu ładnie. Esperia Hotel znajduje się kilka kroków od plaż Laganas dzięki czemu nie tracimy czasu na dojście. To co mnie się podobało w tym hotelu to fakt, że mimo iż znajduje się przy głównej ulicy LGANAS ( którą charakteryzują dyskoteki, położone jedna obok drugiej) jest w nim cisza i spokój.

Termin pobytu: sierpień 2010
5  Dziękujemy, anndziat