“No to sprawdzam...”
Sirocco Restaurant — recenzja

Sirocco Restaurant
Nr 1 wśród 103 Restauracje (Laganas)
Kuchnie: Europejska
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepiej oceniana restauracja w Laganas, jestem to zobaczę.
I co? Delikatnie mówiąc rozczarowanie. Jaki sens ma tego rodzaju ranking, który na pierwszym miejscu wśród setek knajp w tym mieście stawia lokal z kuchnią meksykańską? Cały czas jestem w Grecji, nigdzie się nie teleportowałem.
Jedzenie znośne, bez fajerwerków - tylko greckich dań w karcie jest dosłownie kilka.
To chyba nie wina restauracji, tylko beznamiętnych rankingów.
Zjeść, zjecie - tylko po co? Nawet prostą przystawkę ser Saganaki podali jak w fast food'dzie. A kocham ten starterek .
Krótko - bar szybkiej obsługi. Nic więcej.

Dziękujemy, Grzegorz D

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja jest bardzo przyjazna, obsługa świetna, ceny bardzo przystępne, jedzenie ZNAKOMITE! Mila muzyka, owoce i warzywa są świeże i soczyste, wszystko zasługuje na 5 gwiazdek, gorąco polecam!

Dziękujemy, polenintheworld
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

smacznie przyrządzone, świeże dania, obsługa przemiła. Widok na zatokę zwłaszcza wieczorem wspaniały. Obok restauracja pusta, widać słaba, słychać tylko muzykę...

Dziękujemy, LucynkaKielce
Zrecenzowano 9 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Ciężko na Zakynthos znaleźć naprawde dobre jedzenie. Udało nam się raptem dwa razy trafić do dobrej knajpy i jedna z nich byla wlasnie Sirocco

Dziękujemy, TomaszK2238
Zrecenzowano 29 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zamówiłam jedzenie meksykańskie tacosy z krewetkami, chłopak owce zante
Jedzenie przepyszne, duże porcje, ceny normalne
W tym czasie była prawie cała restauracja pełna gości
Warto!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, pheltman96

Sirocco Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Laganas, Zakintos

Byłeś(-aś) w Sirocco Restaurant? Podziel się wrażeniami!