Zrecenzowano: 30 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Plus Tylko za położenie hotelu. Blisko plaży. Pokoje średnie. O 10 rano zabrali nam opaski A mieliśmy pobyt do 19 tej więc za wszystko w barze trzeba później płacić. Masakra. Miejsce piękne Ale lepiej poszukać innego hotelu .

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Mariusz Hołtyn H
Zrecenzowano: 6 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Hmmmmm co by tu napisać żeby nie skrzywdzić opinią hotelu ... No cóż ... jedyny plus WYŁĄCZNIE za lokalizację przy morzu ! I to by było na tyle ! Jedzenie średnie, pokoje zupełnie średnie , animacje żadne , obsługa hotelu przeciętna . Jedno wiem.... zasmakuje w innych hotelach na Zakynthos

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, R6646FUannam
Zrecenzowano: 4 października 2017

Byłam w tym hotelu po raz drugi....plus wyłącznie za lokalizację przy plaży.....i tyle z plusów.....minus - słabe jedzenie, minus - brak animacji (dla par totalna nuda), dla dzieci też nie zauważyłam żądnych animacji. Obsługa hotelu także wyjątkowo dziwna...Panie na recepcji wiecznie wyniosłe.....Co do pokoi...hmmmm....jak dopłaciliśmy to znalazł się pokój ładniejszy....Jedno wiem na pewno....więcej do tego hotelu nie pojadę,.....na szczęście na tej cudownej i wspaniałej wyspie jest cała masa miejsc noclegowych.....

Wskazówka dotycząca pokoi: najfajniej z widokiem na morze :)
Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Dorota C
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2017

Położenie bardzo dobre (od prazu przy plaży), dzięki temu oszczędza się czas i środki na leżaki. Bardzo blisko jest miejsce w którym żółwie składają jaja. Polecam wynajęcie rowerka wodnego i wypłynięcie kawałek od brzegu, można trafić na żółwia. Jedzenie - bardzo słabe, miałem wrażenie, że szef kuchni go nie kosztuje. Warto zjeść coś na mieście. Obsługa w porządku, czystość hotelu również. Większość hoteli jest podobnej budowy co daje specyficzny, lokalny urok.

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, AdrGo
Zrecenzowano: 12 czerwca 2017

Hotel dla osób mało wymagających jak na standardy europejskie to słaba trójka dużą zaletą hotelu jest położenie przy piaszczystej szerokiej plaży z widokiem na malownicze wysepki. Mieliśmy to szczęście, że zostaliśmy zakwaterowani na piętrze pozostali toczyli batalie o zamianę tych z piwnicy. Jedzenie monotonne przez siedem dni to samo zwłaszcza śniadania a przekąski to lepiej nie jeść, bo można się rozchorować.Owoców brak nie licząc pokrojonych w plastry jabłek i pomarańczy ARBUS to dekoracja usłyszał kolega, gdy trzymał nóż w dłoni, aby go pokroić nie warto kupować ALL. W pobliżu dużo greckich tawern grze można smacznie i nie drogo zjeść. Mimo tych wszystkich uchybień pobyt uważam za udany, bo liczy się słońce czysta i ciepła woda w morzu oraz przyjaciele.

Termin pobytu: czerwiec 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi