Laganas
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wakacje odbyte w końcówce sezonu - ostatni tydzień sierpnia.
Pierwszy szok, długie oczekiwanie na pokój - pełne obłożenie hotelu i przygotowanie pokoju przez personel jest słabe.

Na basenie jak i na hotelowej plaży totalne zdziwienie. Ludzie wieczorem i skoro świt biegną z ręcznikami i "rezerwują" sobie miejsce. Efekt? Po śniadaniu brak jakiegokolwiek leżaka w obu miejscach. Personel w żaden sposób nie reaguje i nie porządkuje problemu.

Brak ratownika na basenie. W "nagrodę" mamy bezkrólewie. Nikt nie dba o bezpieczeństwo jak i poszanowanie zasad ogólnego ładu. Dzieciaki i młodzież skaczą do basenu mimo wszechobecnych znaków zakazu.
Koła ratunkowe z barierki notorycznie zdejmowane przez dzieci do pływania w basenie...

Animacje to jakiś żart. Dla dzieci właściwe nie było nic w ciągu dnia poza małym placem zabaw w pełnym słońcu.
Wieczorem standard. 30 minut mini disco i później muzka puszczana z głośników. Raz występ fekira...

Pokoje z stanie dobrym, bez szału. Na plus trafiła nam się odnowiona łazienka z odziwo umywalką w przedpokoju.

Klimatyzacja w pokoju ledwo dmucha mimo ustawień maksymalnych, schłodzenie pokoju przy 35 st.C na zewnątrz to bardzo trudne zadanie.

Z pozytywnych rzeczy warto wymienić:
Dobra lokalizacja hotelu w pierwszej linii brzegowej.

Posiłki świeże i w miarę urozmaicone. Niejednokrotnie bardzo dobre. Gastronomia na plus.

Na barze przy basenie poza napojami na świeżo przygotowywane przekąski. Pizza, hamburgery, Hot dogi, owoce, kanapki, lody...

Personel miły.

Jeśli, jak to w Grecji, chce się doświadczyć "siga siga" to tu zbyt wiele tego nie zazna.

Drugi raz bym nie wybrał się do tego hotelu.

Dziękujemy, olej0070
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Hotel w porządku, dobry średni standard. Można odpocząć, miła atmosfera, ładne widoki, ludzie w porządku - zarówno obsługa, jak i goście. Dobre miejsce dla rodzin z dziećmi. Ale szczególnie chcieliśmy pochwalić dziecięce animatorki z biura Grecos - panią Julię i panią Magdę. Nasze córki były zachwycone. Brawa za zaangażowanie. Wyjechaliśmy z niemieckiego biura i nie ma porównania. Poziom hałasu zależy jednak od lokalizacji. My mieliśmy względnie cichy pokój, ale niektóre imprezy były głośne i na pewno są pokoje, w których to przeszkadzało.

1  Dziękujemy, Tomek M
Zrecenzowano: 14 maja 2019

Jeśli szukacie ciszy spokoju i wieczornych rozrywek to zdecydowanie hotel dla Was, z dużą ilością zielenie i bezpośrednim zejściem znad basenów do morza,ładna plaża, fajny personel wiecznie uśmiechnięty i życzliwy. Blisko do centrum Laganas - spacerując plażą czy też malowniczymi uliczkami. Świetnym sposobem na zwiedzanie jest rower który można wypożyczyć dosłownie za rogiem, i wyskoczyć na wycieczkę do Zakintos. Fajne wieczorne atrakcje nad basenem od pokazów ognia bo klasyczną zorbę. W okresie majowym nie ma dzikich tłumów a wyspa przygotowuje się dopiero do najazdu turystów, więc jeśli ktoś chce złapać oddech warto.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, AgataB399
Zrecenzowano: 25 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wybierajac hotel bylism swiadomi ze greckie standardy sa "inne" poniewaz bylism juz na innej greckiej wyspie. Ale rozczarowanie bylo ogromne po przekroczeniu progu pokoju(pokoj w starym butynku na parterze przy ulicy),uderzyl w nas zapach wilgoci. Pani w recepcji poinformowla nas ze dostalism big apartment. Tak pokoj byl duzy ale ten smrod powalal,po otwarciu szafy bylo jeszcze gorzej. Oczywiscie od razu poprosilism o zmiane pokoju pani powiedziala ze zobaczy co sie da zrobic i poszla z kims to skonsultowac,gdy wrocila powiedziala ze jesten jeden pokoj wolny i ze pokarze mi go. No i zaprowadzila do piwnicy(schody w dol niedaleko recepcji i dlugi korytarz). Pokoj byl malutki i zaraz przy basenie(muzyka,krzyki itp a my z roczniakiem). Zostalism przy pierwszym. Jedzenie bylo okropne,sniadania codziennie takie same,ogolnie maly wybor. Dwa plusy tego hotelu to bardzo mily i pomocny personel(polamane lozeczko naprawili) oraz plaza hotelowa z latwym dostepem do morza. Bylism tydzien i wrocilism z mieszanymi uczuciami jesli chodzi o hotel.
Naprawde nie oczekiwalism wiele ale i tak sie rozczarowalism. Szkoda.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Justyna09876
Zrecenzowano: 20 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie słabe, obsługa hotelu nie miła, w pokojach głośno z powodu słabego wygłuszenia oraz późnych „animacji”, łazienki w opłakanym stanie podobnie jak pokoje w których mieszkają także mrówki. Brak łóżek małżeńskich (są za to dwa pojedyncze łóżka które po złączeniu posiadają ogromna dziurę pośrodku). Hotel dla osob niepalących, co jest kompletną bzdurą, ludzie opalając się na leżakach zatruwają innych. Rozpadające się parasole, w barze do wyboru 4 drinki. Jedynym plusem jest świetna lokalizacja oraz piękna łagodna plaża.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Karolina M