Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Hotel w porządku, dobry średni standard. Można odpocząć, miła atmosfera, ładne widoki, ludzie w porządku - zarówno obsługa, jak i goście. Dobre miejsce dla rodzin z dziećmi. Ale szczególnie chcieliśmy pochwalić dziecięce animatorki z biura Grecos - panią Julię i panią Magdę. Nasze córki były zachwycone. Brawa za zaangażowanie. Wyjechaliśmy z niemieckiego biura i nie ma porównania. Poziom hałasu zależy jednak od lokalizacji. My mieliśmy względnie cichy pokój, ale niektóre imprezy były głośne i na pewno są pokoje, w których to przeszkadzało.

1  Dziękujemy, Tomek M
Zrecenzowano: 14 maja 2019

Jeśli szukacie ciszy spokoju i wieczornych rozrywek to zdecydowanie hotel dla Was, z dużą ilością zielenie i bezpośrednim zejściem znad basenów do morza,ładna plaża, fajny personel wiecznie uśmiechnięty i życzliwy. Blisko do centrum Laganas - spacerując plażą czy też malowniczymi uliczkami. Świetnym sposobem na zwiedzanie jest rower który można wypożyczyć dosłownie za rogiem, i wyskoczyć na wycieczkę do Zakintos. Fajne wieczorne atrakcje nad basenem od pokazów ognia bo klasyczną zorbę. W okresie majowym nie ma dzikich tłumów a wyspa przygotowuje się dopiero do najazdu turystów, więc jeśli ktoś chce złapać oddech warto.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, AgataB399
Zrecenzowano: 25 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wybierajac hotel bylism swiadomi ze greckie standardy sa "inne" poniewaz bylism juz na innej greckiej wyspie. Ale rozczarowanie bylo ogromne po przekroczeniu progu pokoju(pokoj w starym butynku na parterze przy ulicy),uderzyl w nas zapach wilgoci. Pani w recepcji poinformowla nas ze dostalism big apartment. Tak pokoj byl duzy ale ten smrod powalal,po otwarciu szafy bylo jeszcze gorzej. Oczywiscie od razu poprosilism o zmiane pokoju pani powiedziala ze zobaczy co sie da zrobic i poszla z kims to skonsultowac,gdy wrocila powiedziala ze jesten jeden pokoj wolny i ze pokarze mi go. No i zaprowadzila do piwnicy(schody w dol niedaleko recepcji i dlugi korytarz). Pokoj byl malutki i zaraz przy basenie(muzyka,krzyki itp a my z roczniakiem). Zostalism przy pierwszym. Jedzenie bylo okropne,sniadania codziennie takie same,ogolnie maly wybor. Dwa plusy tego hotelu to bardzo mily i pomocny personel(polamane lozeczko naprawili) oraz plaza hotelowa z latwym dostepem do morza. Bylism tydzien i wrocilism z mieszanymi uczuciami jesli chodzi o hotel.
Naprawde nie oczekiwalism wiele ale i tak sie rozczarowalism. Szkoda.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Justyna09876
Zrecenzowano: 20 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie słabe, obsługa hotelu nie miła, w pokojach głośno z powodu słabego wygłuszenia oraz późnych „animacji”, łazienki w opłakanym stanie podobnie jak pokoje w których mieszkają także mrówki. Brak łóżek małżeńskich (są za to dwa pojedyncze łóżka które po złączeniu posiadają ogromna dziurę pośrodku). Hotel dla osob niepalących, co jest kompletną bzdurą, ludzie opalając się na leżakach zatruwają innych. Rozpadające się parasole, w barze do wyboru 4 drinki. Jedynym plusem jest świetna lokalizacja oraz piękna łagodna plaża.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Karolina M
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2018

Hotel w bardzo dobrej lokalizacji,położony tuż przy plaży i niedaleko od centrum Laganas.Z zewnątrz prezentuje się bardzo dobrze,a jeszcze lepiej jego nowa część zlokalizowana po drugiej stronie ulicy.
Pokój mieliśmy rodzinny,z bocznym widokiem na morze oraz sąsiedni hotel Astir Beach.Wielkość pokoju wystarczająca dla trzech osób,łazienka bardzo mała.
Wyżywienie to najsłabszy punkt hotelu,potrawy nijakie w smaku,jedzenie mało urozmaicone i słaby wybór.Jeśli ktoś marzy o naleśnikach albo gofrach na śniadanie to może się rozczarować,podobnie jeśli chodzi o typowo greckie smaki.Przez dwa tygodnie naszego pobytu nie podano nic typowo greckiego.Byłam wcześniej sześć razy na Zakynthos w hotelach 4* i zawsze były dania lokalne np.souvlaki,moussaka,owoce morza,tutaj mi tego brakowało.Swojego czasu ten hotel był w ofercie Itaki, i wówczas zbierał świetne oceny,goście bardzo chwalili posiłki.Najwidoczniej zmienił się kucharz,bo patrząc na opinie z tego roku większość jest negatywna,i niezadowolenie
to wynika właśnie z jakości, i smaku posiłków.Hotel ma potencjał,ale kuchnia to najsłabsze ogniwo,a szkoda,bo mógłby to być jeden z lepszych hoteli w Laganas.
Na terenie hotelu jest duży basen z wydzielonym brodzikiem dla dzieci,wokół sporo leżaków rezerwowanych od wczesnych godzin rannych.Należy pochwalić bar zlokalizowany przy basenie serwujący napoje zimne, i ciepłe oraz przekąski typu kanapki,hot dogi i hamburgery,wszystko było świeże i smaczne.Szczerze to wolałam się żywić w tym barze niż chodzić na posiłki do restauracji głównej.
Bliżej plaży znajduje się drugi bar z napojami,drinki alkoholowe serwowane są przez barmana,natomiast soft drinki i piwo nalewa się samemu.Jest to duże ułatwienie,i nie powoduje tworzenia się kolejek.
W sezonie działa klub animacyjny Figo Club,zajęcia odbywały się 3 razy dziennie.Córka bardzo zadowolona,animatorki bardzo sympatyczne fajnie organizowały czas dzieciakom
Przy plaży na trawniku hotelowym ustawione są leżaki,są bezpłatne,i przez to rezerwowane wcześnie rano.Po śniadaniu nie było szans na znalezienie wolnego miejsca.Na plaży leżaki płatne 6 euro za komplet,w pierwszym rzędzie zajęte od rana,z tyłu wolne nawet w południe.
Obsługa w hotelu bardzo uprzejma,uśmiechnięta i gotowa do pomocy.
Wifi płatne 10 euro za tydzień na jedno urządzenie.
Ogólnie hotel bardzo fajny,jeśli się poprawi jakość wyżywienia to chętnie tam wrócę,ale za cenę ponad 5 tysięcy za osobę uważam,że nie warto.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje bez widoku na basen są ciche,w pozostałych może być głośnoz powodu animacji do póznych godzin wieczornych
Termin pobytu: lipiec 2018
2  Dziękujemy, Sylwia S