“Cudowne miejsce na wypoczynek”
Louis Zante Beach — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 9 dodatkowych witryn!
Louis Zante Beach
Miejsce nr 1 wśród 73 hoteli w Laganas
Zrecenzowano 27 sierpnia 2014

Wyjazd w sierpniu 2014.Hotel w spokojnym miejscu,a do centrum rozrywkowego Laganas zaledwie 15 min spacerem wzdłuż plaży.Przy zameldowaniu dali nam pokój w bungalowie w krzakach (nr 711) , bo niestety tam Itaka ma wykupione miejsca.Poprosiliśmy o zmianę pokoju i bez problemu dostaliśmy cudowny pokój nr 460 przy samej plaży z widokiem na morze (no niestety za dopłatą ok 18 euro/doba).Jedzenie super,praktycznie przez cały dzień.Basen niby mały,ale i tak w nim nie siedzieliśmy,bo plaża....marzenie-piasek drobny(jasnobrązowy) wejście do morza łagodne,bez kamieni,woda czysta i przejrzysta i długo płytko-rewelka dla dzieciaków i super sprawa do pływania/opalania na materacu - wcale nie trzeba brać leżaka na plaży.Dojście do Laganas od strony ulicy - około 20 min.W hotelu sklepik z wszystkim.Fajna restauracja azjatycka (free jeden raz na pobyt).WI-FI płatne (wykupujemy kartę około 10 euro za 200 min). Pokoje sprzątane codziennie,ręczniki wymieniane wg potrzeb,plażowe co trzeci dzień.Obsługa miła.Polecam.Napewno wrócimy na Zante i raczej wybierzemy ten hotel,bo po co eksperymentować,skoro tu wszystko OK.

Wskazówka dotycząca pokojów: Nasz bungalow miał pokoje o numerach 450-469.REWELACJA
  • Data pobytu: sierpniu 2014, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Marek M
Napisz recenzję
Louis Zante Beach — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 13 września 2013

Właśnie wróciliśmy z 2 letnią córką z 2tyg. w Zante Beach. Hotel pod każdym względem zasługuje na conajmniej 4*. Świetne i bardzo urozmaione jedzenie, bardzo wysoki poziom usług i to zarówno w samym hotelu jak i w czasie posiłków w restauracjach. Do tego Włosko/Polski zespół animacyjny reprezentował niespotykany przez nas do tej pory poziom, byli rewelacyjni pod każdym względem!!. Położenie jest idealne na wyjazd z małymi dziećmi bo hotel jest na końcu miejscowości gdzie nie ma już tłumów na plaży, do tego morze jest ciepłe i spokojne a wejscie do niego łagodne. Jedynie pokoje są skromne ale bardzo zadbane i czyste. Polecamy!

• Data pobytu: wrześniu 2013, podróż z rodziną
4  Dziękujemy, Maciek K
Zrecenzowano 1 października 2012

Cudowny hotel z przepiękną plażą, smaczne jedzenie, super drinki. Bardzo duży teren hotelu w doskonałej lokalizacji. 10 minut spacerem do głównej ulicy z barami i dyskotekami. hotel cichy i spokojny. Polecam

• Data pobytu: wrześniu 2012, podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, Lena_CCT
Zrecenzowano 31 sierpnia 2012

Spędziliśmy w Louis Zante Beach dwa fantastyczne tygodnie sierpnia. Chyba najlepsze wakacje, jakie kiedykolwiek mieliśmy! Plaża bliziutko, piaszczysta, o przepięknym dnie, woda cieplutka i przejrzysta. Obsługa miła, uśmiechnięta i pomocna, jedzenie fantastyczne, aż żal było wracać do domu na własny garnuszek ;) pokoje bez przepychu, ale czyste funkcjonalne. All inclusive - najlepiej rozwiązany, jak tylko można sobie wyobrazić, praktycznie od wczesnego ranka do 22-giej gdzieś na terenie hotelu można było zjeść świeży ciepły posiłek, o przekąskach, lodach i napojach nie wspominając. Chyba trudno nam będzie znaleźć coś lepszego... naprawdę można tam wspaniale wypocząć, miło spędzali czas i dorośli, i dzieci (mini klub, wieczorne tańce, etc.). Polecamy każdemu , szczególnie z dzieciaczkami, bo hotel jest cudownie położony - z dala od zgiełku Laganas, ale na tyle blisko, żeby piechotą tam pomaszerować po jakieś pamiątki. Pewnie wrócimy!

• Data pobytu: sierpniu 2012, podróż z rodziną
Dziękujemy, Agnieszka W
Zrecenzowano 13 sierpnia 2012

Elegancki hotel, ciężko znaleźć w tym hotelu jakiekolwiek minusy, ma same zalety. Po pierwsze jest cudownie położony w zielonym, zadbanym ogrodzie, obok lasku, przy boskiej, szerokiej plaży. Baseny są bardzo ładne, obok nich i przy plaży są prysznice. Do 1 w nocy można w barze przy plaży zamawiać drinki z all inclusive. Jedzenie bardzo mi smakowało. Ponadto hotel ma fajne atrakcje dla rodzin z dziećmi, są zjeżdżalnie w kształcie statku pirackiego, ładny plac zabaw, oczywiście brodzi i animacje. Blisko jest lotnisko, więc trochę słychać startujące samoloty, ale nie przeszkadza to jakoś bardzo. Gorąco polecam ten hotel!

Data pobytu: czerwcu 2012, podróż służbowa
3  Dziękujemy, Anna S
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Laganas — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 0.7 km
Bitzaro Palace Hotel
Nr 2 z 30 w lokalizacji Kalamaki
Liczba recenzji: 730
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Louis Zante Beach? Podziel się wrażeniami!

Louis Zante Beach — dodatkowe informacje

Adres: On Laganas bay, Laganas 290 92, Grecja
Numer telefonu:
Lokalizacja: Grecja > Wyspy Jońskie > Zakintos > Laganas
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Obsługa pokojowa Basen
Styl hotelu:
Nr1 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Laganas
Nr1 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Laganas
Nr1 wśród hoteli na plaży w miejscowości Laganas
Zakres cen: 496 zł–1 078 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Louis Zante Beach 3*
Liczba pokoi: 268
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Louis Zante Beach. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Louis Zante Beach Laganas
Hotel Louis Zante Beach
Louis Zante Beach Hotel

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?