Zrecenzowano: 12 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Witam

Miałam przyjemność spędzić tydzien czasu w hoteli Margarita w Laganas w Zante. Hotel ogólnie zadbany, ładny wystrój , w miarę czysty. Niestety dla mnie miał sporo minusów.... Przy upale ponad 30 stopni w ofercie all inclusive ( zreszta nawet i bez tego) nie było klimatyzacji, mozna ja było wykupić gdzie koszt dzienny 7 euro, dla mnie to było conajmniej śmieszne, wi fi tylko przy recepcji, telewizja tylko grecka, nie było internetu w pokojach wiec zeby obejrzeć sobie jakiś film nawet na telefonie nie było możliwe. animacje beznadziejne, ledwo dzieci sie przy tym bawiły. Zatem dla osób które planują wybrac ten hotel jako rozrywkę moge polecić własna książkę albo wypad na miasto gdzie pełno zachlanych angielskich dzieci... Co do jedzenia to codziennie angielskie śniadanie, obiady pod Anglików, kolacje podobnie. Jadąc do Grecji myślałam ze skosztuje ich tradycyjnych dań, serów, czy oliwek, niestety jednak sie zawiodłam. Ser feta był podawany codziennie ten sam, oliwki mała miseczka dla całego hotelu. Arbuz dwa razy w ciagu 7 dni. Kraj na szczęście wynagradza widokami :) ogólnie bardzo polecam cała wyspę, jednak nie w tym hotelu dla młodych ludzi.

Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, Paulina B
Zrecenzowano: 26 września 2014 z urządzeń przenośnych

Bylismy w tym hotelu 2 tyg.we wrzesniu swietny hotel bardzo czysto pokoje sprzatane codziennie zmiana rwcznikow itd.dobra lokalizacja do miasta 5 min.do plazy 10min.bardzo dobre jedzenie codziennie inne bardzo smaczne.goraco polecam!

Termin pobytu: wrzesień 2014
Dziękujemy, 19dariaa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MargaritaH0tel2014, Manager, smartline Margarita HotelOdpowiedź udzielona 5 października 2014

Thank you very Much Daria. We are very glad you had such a good time with us. We are glad you got to visit Laganas beach as its a lovely walk - did you see any turtles?

Kindest Regards
All Margarita staff

Zrecenzowano: 23 września 2014

Hej,

Pobyt w hotelu w połowie września 2014. Oczekiwania po czterech gwiazdkach mieliśmy spore (tym bardziej, że mamy porównanie z innymi czterogwiazdkowcami). Niestety moja ocena to tylko słabe 3 (low).

Plusy:
- pokoje czyste, zadbane, sprzątane przez room service codzienne (słanie łóżka, łazienka, ręczniki),
- uprzejma obsługa choć "sztywnie" uprzejma (to widać kiedy silą się na uprzejmość ale ogólnie mają Cię gdzieś),
- dobra lokalizacja hotelu: dosyć blisko głównego pasażu z wszystkimi atrakcjami,
- b. mocno nastawieni na rodziny z dziećmi i osoby starsze (55+),
- dobre kolacje z dosyć urozmaiconym jedzeniem (wybór dla każdego),

Minusy:
- klima i wifi płatne (na początku myślałem, że to ich lokalny żarcik),
- masa pszczół wokół baseny (kręcą się przy słodkich drinkach i stolikach basenowych),
- repertuar wieczornych imprez żenujący i nastawiony tylko na Anglików (drętwe bingo, męczące karaoke, drętwa muzyka z głośnika i to tyle),
- śniadania to masakra - przez 7 dni serwują dokładnie to samo w stylu ciężkiego tłustego jedzenia angielskiego (jajka na bekonie, fasola, tłuste tosty, kiełbaski w tłuszczu itp itd), Tu znowu pokutuje nastawienie się wyłącznie na Anglików,
- obiady lepsze ale szału nie ma bo np.chce Ci się pić to za każdym razem trzeba biegać do baru (czemu nie postawią dzbanu z sokiem/wodą na stoliku?),
- drinki tak słabe, że można pić litrami i nic się nie dzieje, piwo lepsze ale też bez procentów (tutaj ew. polecam tylko i wyłącznie drinka BAILEYS ale z małą ilością lodu),
- zero imprez własnych bo zaraz dają "ostrzeżenie",
- basen czynny tylko do 18.00,
- moje subiektywne spojrzenie: BARDZO MOCNE NASTAWIENIE NA ANGLIKÓW.

Ogólnie: ujdzie w tłumie ale szału nie ma.

Jedziesz z grupą znajomych 18 - 35 lat ? Szukaj innego miejsca (a są tam lepsze bez dwóch zdań). To hotel familijny i dla osób starszych (55+).

Wskazówka dotycząca pokoi: Bierzcie pokoje tylko w nowej części budynku - pokoje zaczynają się od 200 ( I pietro)
Termin pobytu: wrzesień 2014
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, MAREK W
Zrecenzowano: 16 maja 2014 z urządzeń przenośnych

Właśnie wróciłem z tego hotelu i muszę powiedzieć że to był naprawdę dobry wybór. Hotel jest ze 200m od centrum, spokój i cisza, pyszne jedzenie. Śniadanie, tylko typowo angielskie dlatego tylko 4*. Dwa baseny, jeden dla dorosłych a drugi dla rodzin z dziećmi, bardzo mądrze ! Czysto !!! Bardzo ma obsługa. Gorąco polecam

Termin pobytu: maj 2014
1  Dziękujemy, 202pawe_r
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2013

Wspaniałe wakacje, piękny hotel, jedzenie przepyszne bardzo urozmaicone co rzadko się zdarza w innych hotelach, właściciele przesympatyczni, personel spisywała się rewelacyjnie. Jedyny minus to bardzo głośne grupki młodych ludzi chodź przyjeżdżając tam myśleliśmy, że to hotel nastawiony na rodziny, ale prócz tego małego szczegółu polecam serdecznie i jeśli nadarzy się okazja wrócimy na pewno :)

Termin pobytu: lipiec 2013
Dziękujemy, Kala39