Laganas

Jedzenie smaczne:) Barmani sympatyczni:) Obsługa znakomita;) Hotel zasługuje na więcej gwiazdek bynajmniej 3 -3.5;)
Panie na recepcji zawsze pomocne ;)
Super wakacje, miejscowość warta ponownego przyjazdu :)

Dziękujemy, Daria K
Zrecenzowano: 13 września 2019

Hotel w pełni zasługuje na tyle gwiazdek ile ma. Zanim przyjechałam to naczytałam się dużo negatów i bałam się, że faktycznie obsługa wylicza jedzenie i picie, jednak tak nie było. Jest kartka, że jedna osoba może wziąć tylko jednego drinka przy barze, ale ja brałam dla siebie i mamy i bez problemu dostawałam. Jedzenie monotonne, ale od czasu do czasu dawali coś ciekawego typu Souvlaki czy pizzę. Normalnie codziennie można liczyć na spaghetti z trzema rodzajami sosów, frytki a reszta rzeczy typu mięsa i sałatki się zmieniają. Co do Brytyjczyków to faktycznie maja lepiej, ale to dlatego że większość z nich wykupuje opaski VIP i pewnie dlatego są lepiej obsługiwani.

Dziękujemy, Patrycja C
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Motel mianowany na hotel żeby nie ten basen. Początek naszego wypoczynku zaczął się od nerwów przywieźli nas o 5 rano a pokój był gotowy dopiero o 14 przy wykupionym All Inclusive nie do pomyślenia więc leżakowaliśmy na walizkach przy basenie,toalety hotelowe brudne. Jedzenie i obsługa do bani. Drinki i piwo rozwodnione lane w plastikowe kubeczki barmani nie chetnie obsługują gości za lód chcieli 5 euro.Zginęły nam pieniądze i papierosy więc uważajcie oczywiście "MOTEL" nie odpowiada za kradzieże w pokojach.
Miasto i restauracje godne polecenia tylko w innym Hotelu
Pozdrawiam

Dziękujemy, Jony M
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Hotel w miarę git. Basen ok. Obsługa hotelowa sredniawka. Śniadanie obiad i kolacja to samo jeden wielki shit. Obsługa patrzy na ręce aby nie brać zbyt wiele. All inclusive to się nie nazywa drinki leja do kubków plastikowych w których jest sam lód dwa lyki tego co najważniejsze. Jednym słowem porażka.

Dziękujemy, Januszekwpodrozy
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Hotel - oceniany na 2,5*(gwiazdki) oraz w pełni na nie zasługuje. Basen czysty. Często sprzątany obiekt - jadalnia, basen, okolice basenu.
Pokój - czysty, sprzątany 2-3 w tyg, pościel zmieniana 2x tyg, klimatyzacja OK, wyrobione materace - wbijające się sprężyny, łazienka obskurna.
Obsługa - pełna płynność w języku angielski. Wszysycy mili, oprócz 2 PANÓW ZA BAREM, którzy są BARDZO nie mili. Obsługa faworyzuje młodych anglików. Inne zasady obowiązują anglików inne polaków.
Jedzenie - Dość monotonne. Dobre frytki, dobre sosy do spagetti.
(!!!) bardziej 'ekskluzywne' dania takie jak, mango(!) oraz krosanty(!) są wydzielane przez obsługę osobiście! Niedopuszczalne!! Brak możliwośći wzięcia więcej niż 3 kawałków/sztuk nan osobę!
All inclusive - napoje bez limitu do 22.00 (a nawet i wcześniej) - serwowane przez w/w panów. Tylko jeden drink/napój można wziąć na raz TYLKO dla siebie. Oczywiście, zasada ta, która jest zapisana na dużych kartkach po polsku oraz angielsku, nie dotyczy młodych anglików. Anglicy są faworyzowani.

Dziękujemy, Gazpacio