Zrecenzowano: 6 sierpnia 2018

Po tygodniu spędzonym w tym hotelu pozostaje coś na skutek „niesmaku” lub „niedosytu”. Nie znam standardów greckich hoteli, ale jeżeli ktoś korzystał z hoteli 5* w Europie czy innych miejscach na świecie będzie raczej zawiedziony.
Pokój - byliśmy zakwaterowani w odnowionej części „Executive Section” pokój typu superior duży jak na wakacyjne destynacje rzeczywiście widać że odnowiony nie mniej jednak meble z poprzedniej epoki ( w pokojach w części głównej dużo lepsze, pokoje mniejsze ale dzięki meblom ładniejsze ). Wyposażenie dobre jak w 5* hotelach ( były nawet szczoteczki do zębów ) ręczniki wymieniane nawet dwa razy dziennie, ze sprzątaniem już średnio. Barek płatny, ale dobrze wyposażony - podegustowałem praktycznie wszystkiego, hitem dla mnie było jak człowiek uzupełniający go sprawdzał przy mnie numery na puszkach :) nie wiem czy chodziło o sprawdzenie czy nie podmieniłem ... Jeszcze uwaga dla Pań, suszarka do włosów słabiutka. Klimatyzator jak na sprzęt typu AGD mocno wiekowy.
Hotel - jak na Laganas duży, dobrze rozplanowany i funkcjonalny poza restauracją główną, w której było tylko kilkanaście stolików na cztery osoby. Reszta gości stołowała się na tarasie co przy wysokiej temperaturze przy np. kolacji było trochę słabe. Wychodząc na pierwszą kolację ubrany jak do 5* hotelu okazało się że wyskoczyłem jak Filip z konopi, panował totalny luz Panowie sportowe szorty i koszulki bez rękawków. Goście w 80% Polacy.
Wyżywienie - formuła All słabiutka, oj słabiutka ... ale jedzenie mimo tego że skromne i w małym wyborze jak na 5* bardzo smaczne. A niektóre dania wyglądające „na szpitalne” były wręcz pyszne, oczywiście były również takie których nie będę komentował ale to pewnie kwestia gustu.
Atrakcje - tylko wieczorem muzyka na żywo z tego co zdążyłem usłyszeć w drodze na miasto nawet w porządku, ale tak aby posiedzieć i posłuchać aranżacji różnych hitów a nie np. Potańczyć.
Obsługa - podsumowywujac po grecku „siga siga”. W restauracji mało zaangażowana ( byliśmy na dwie trzy osobowe rodziny więc zsuwalismy stoliki a panowie nam kibicowali nigdy mi sie coś takiego nie zdarzyło ) o tym ze samemu często trzeba było „organizować” na swój stolik sztućce nie wspomnę. Reszta obsługi tj. bary, recepcja bardzo miła i w granicach do zaakceptowania.
Plusy - jedna z Pań barmanek i jedna Pani na recepcji mówią w języku polskim, możliwość dzień wcześniej odpłatnej (6€) rezerwacji leżaków na plaży w hotelu Galaxy i w ramach tego wypożyczenia możliwość korzystania z All w tym hotelu ( wg mnie dużo lepszy hotel z perspektywy osoby która spędziła tam pół wyjazdu i wracała na nocleg do swojego hotelu). Super sprawa śpisz tak długo jak chcesz a leżaki w pierwszej linii nad morzem czekają...
Minusy - słabe All, oraz brak ratownika na basenie który ma ponad dwa metry głębokości, ciekawe czy wydarzyła sie już jakaś tragedia :(
Reasumując pobyt w hotelu kolokwialnie mówiąc „bez szału” i jak pisałem na wstępie czuje się niedosyt , co prawda rekompensuje to piękno wyspy, polecam zwiedzić jak najwiecej zarówno z lądu jak i morza.

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, marekp663
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ZantePark R, Operations Manager, Zante Park Resort & Spa, BW Premier CollectionOdpowiedź udzielona 8 sierpnia 2018

Dear Marek P,

Thank you for your valued feedback.
We also thank you for selecting the Zante Park Resort & Spa for your visit to Zakynthos
It is unfortunate to read that you were not entirely satisfied with all aspects of your stay with us.
We would like you to know that every comment of yours will be seriously taken into consideration as our guest’s opinion is very important to us.
Once again we would like to thank you for posting your review and for choosing our hotel for your holidays .

Best regards

Zrecenzowano: 22 lipca 2018

Wykupiliśmy z rodziną tygodniowy pobyt w biurze podróży. Początkowo byłem sceptyczny bo tanio nie było. Jednak hotel zrekompensował niemałe wydatki. Mieszkaliśmy w nowej części tzn 20 metrów po drugiej stronie ulicy. Oznaczało to dla nas ciszę i spokój od gwaru, który mógł doskwierać w głównej części hotelowej. Obsługa bardzo uprzejma, kompetentna, częściowo polskojęzyczna. Bardzo miła atmosfera. Smaczne, zróżnicowane posiłki. Duży wybór lokalnych alkoholi, piwa czy wina oraz wszelkich napojów. Wg nas nie można narzekać. Trzy baseny o różnej powierzchni i głębokości. Dla nas był to wspaniały pobyt. W hotelu było tak przyjemnie, że w zasadzie nie korzystaliśmy z plaży.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, SebastianD1187
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ZantePark R, Operations Manager, Zante Park Resort & Spa, BW Premier CollectionOdpowiedź udzielona 24 lipca 2018

Dear Sebastian D,

Thank you for taking the time to post your review.
We are delighted that you enjoyed your stay at the Zante Park Hotel and that our facilities and services of the smaller building exceeded your expectations. It makes us very happy to know that our guests appreciate the atmosphere of the Hotel.
We hope to have the chance of welcoming you again soon.

All the best

Zrecenzowano: 27 czerwca 2018

Ile osób tyle opinii, hotel BW zante Park to na pewno jeden z lepiej prezentujących się obiektów na Zakynthos - w średnim przedziale cenowym i kat. 5*. Pokoje dość ciemne i nieco ciasne, ale standard ich na +. Ręczniki kąpielowe/basenowe wymieniane na bieżąco. Widok bez dopłat na ogród/basen. Czysto, bardzo fajne baseny. Jedzenie bardzo dobre, co dzień lunch/kolacja w innym temacie, nie było Wielkiego bufetu, ale przecież pokoi/gości też nie jest aż tak dużo. Bar, drinki ok, oprócz standardowych kilka do wyboru w opcji All In. 90% polacy. Dobra lokalizacja, zaraz obok sklep, wypożyczalnia aut. Blisko plaża, centrum ok 800m. Polecam rejs na Zatoke Wraku, ale szybszą motorówką w 4h a nie 8h! i nie z biura podróży. Pogoda najbardziej płatała figle, 2-3 dni w kratkę. Ogólnie polecam.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, monikapp15
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ZantePark R, Operations Manager, Zante Park Resort & Spa, BW Premier CollectionOdpowiedź udzielona 11 lipca 2018

Dear Guest,

Thank you for taking the time to post your review. We definately appreciate your impression of the facilities and services of the hotel.
We hope to have a chance of having you again.

Best wishes

Zrecenzowano: 19 maja 2018

Jesteśmy bardzo zdziwieni tak pozytywnymi opiniami na temat tego hotelu. Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu i mamy bardzo mieszane odczucia. Zacznę od pozytywów – hotel uroczy, czysty, pokoje duże i bardzo ładnie urządzone, łazienka podobnie. Tutaj nie mamy najmniejszych zarzutów – ale zdecydowanie polecam hotele od strony basenu, w przeciwnym razie za oknem będziecie mieli imprezujących Kanadyjczyków – nam to bardzo nie przeszkadzało no ale jednak  Obsługa zdecydowanie na plus, Panie recepcjonistki (jedna mówi po polsku) bardzo uprzejme i pomocne w każdej kwestii. Barmanka na głównym barze w lobby również mówi po polsku i jest bardzo sympatyczna. Pozostała obsługa ok. Baseny zdecydowanie na plus, jeden duży i głęboki , do pływania nadaje się idealnie. Drugi mniejszy z krzesełkami przy barze i jacuzzi, super sprawa. Leżaków dużo, nigdy nie brakowało. Łanie urządzony ogródek i taras przy barze - szczególnie wieczorową porą prezentują się niezwykle przyjemnie. Generalnie wizualnie hotel świetny. Brawa dla hotelu za zorganizowanie kilkukrotnie wieczorku z muzyką na żywo, bardzo fajna inicjatywa :) No i tu się kończą plusy. Po pierwsze jedzenie – naprawdę chciałbym nie wyjść na kogoś kto ma nie wiadomo jakie oczekiwania, ale jedzenie było naprawdę słabe – mimo sporego wyboru, prawie każde danie niesmaczne, przetwarzane z poprzednich posiłków, albo zmieniana jedna rzecz – codziennie te same makarony, zapiekanki tylko za każdym razem z innym dodatkiem. Śniadania chyba najlepsze w tym wszystkim, aczkolwiek codziennie dokładnie takie same, nic się nie zmienia - a jakość wędlin czy serów sprawia, że z utęsknieniem wspominasz swój ulubiony mięsny w Polsce. Dłużej niż tygodnia nie da się wytrzymać z takim jedzeniem – tym bardziej jeżeli liczycie na smakołyki kuchni greckiej lub śródziemnomorskiej - zapomnijcie. W zeszłym roku byliśmy również w Grecji w trzygwiazdkowym hotelu, jedzenie wyglądało zupełnie podobnie (ten ponoć ma 5*). All inclusive – ehhh… Jeżeli liczycie na pyszne drinki i bogaty snack bar to wybierzcie coś innego. Jeżeli chodzi o alkohol to jest niezwykle ubogo – jedynie dobre jest piwo. Reszta to najtańszy lokalny alkohol, a drinki serwowane to możliwie najbardziej podstawowe wersje, z reguły alko + jakiś sok. Wino bardzo słabe, jedynie białe dawało rade. Inwencja twórcza barmanek lub może jakiś shaker? Nic z tych rzeczy. Snack bar to już w ogóle jakiś strzał w kolano – lody + kanapki ze śniadania (nie róbcie sobie krzywdy i ich nie jedzcie) + jakieś tam ciasteczka i automat z napojami, a i jeszcze frytki z podgrzewacza. W sumie równie dobrze mogłoby tego wszystkiego nie być, przynajmniej człowiek nie byłby zawiedziony. Byłbym zapomniał o lunch boxach, które możecie dostać jeżeli jedziecie na dłuższą wycieczkę - heh to jest dopiero hit. Na lunch box dla dwóch osób składa się: dwie kanapki (paskudztwo - suchy chleb tostowy przekładany niejadalną szynką), pomarańcza, jabłko oraz mała butelka wody mineralnej. Hmmm, naprawdę? Bez komentarza. I ostatni punkt to okolica. Naprawdę, jeżeli macie jakiekolwiek oczekiwania do miasteczka, to zamiećcie je pod dywan. Laganas jest ultra paskudne, jeden wielki śmietnik. Śmieci walają się na każdej uliczce, czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy. Greckiego klimatu zero – zbiór zupełnie przypadkowo wybudowanych dyskotek, pubów i knajp, które kompletnie nie zachęcają aby z nich skorzystać (chyba, że macie po 18 lat i przyjechaliście się grubo zabawić – wtedy ok ). Plaża okropna, idąc po 1km w każdą stronę – wciąż okropna – piasek ubity, ciemny, brudny – do tego plaża wąska a dno morza bardzo długo płaskie więc o wygodne pływanie ciężko – jeżeli liczycie na cudowne plażowanie, wybierzcie Vasilikos, jest o niebo lepiej. Tak więc reasumując wizualny aspekt hotelu, pokoje, basen i obsługa na plus. Jedzenie, all inclusive, okolica i plaże na zdecydowany minus. Ale samo Zakynthos przecudowne widoki zapierają dech w piersiach, z całego serca polecamy wynajęcie samochodu i objechanie wyspy dookoła oraz skorzystanie z wycieczek (znacznie tańsze są wybrane na miejscu niż te proponowane przez biuro podróży). Z całą pewnością hotel nie zasługuje na taką ilość gwiazdek jaką się reklamuje, głównie ze względu na jedzenie. Mam nadzieję, że opinia okaże się pomocna 

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od strony basenu zdecydowanie cichsze i z lepszym widokiem.
Termin pobytu: maj 2018
2  Dziękujemy, Artur S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ZantePark R, Operations Manager, Zante Park Resort & Spa, BW Premier CollectionOdpowiedź udzielona 23 maja 2018

Dear Athur S.

Thank you for taking the time to write such an extensive review.
After reading your comment, it seemed you did not enjoy your stay in the Zante Park Resort and Spa and we would like to apologize for not meeting your expectations in some aspects.
We truly appreciate your kind comments regarding some members of our staff and the rooms appearance.
We are sorry that you did not enjoy the food and drinks as we cater to a number of nationalities and have created a 14 day rotational menu to cover most tastes with international, thematic and local delicacies as well as childrens simple choices with pasta and chips. Also, it should be noted that all of our drinks are nationally recognized brands.
We do apologize for the state of the streets and beach near by, as the Municipality lacks in personnel and therefore does not have the means to attend to the outside areas. However, some of the Hoteliers of the area and among them the Zante Park Hotel, are trying to deal with the situation with private means so as not to reflect bad impressions to our visitors.
However, please note that your comments will be seriously taken into consideration as our guests opinion is very important to us.
Thankk you for staying at the Zante Park Hotel and we hope to have the chance to rectify your impressions in the near future.

Zrecenzowano: 18 maja 2018 z urządzeń przenośnych

W katalogu Itaki hotel ma 5*. W opini nie tylko mojej 3,5. Itaka kontraktuje tanie pokoje z np.widokiem na krzaki, buczącą lodówką, zepsutym zamkiem w drzwiach i brakiem regulacji wody gorąca-zimna. W dodatku czeka się na zakwaterowanie 8 h. Są pokoje ładne ale w okresie letnim zakontraktowane przez lepszych operatorów turystycznych.

Termin pobytu: maj 2018
3  Dziękujemy, Agnieszka D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ZantePark R, Operations Manager , Zante Park Resort & Spa, BW Premier CollectionOdpowiedź udzielona 23 maja 2018

Dear Agnieszka D,

We would like to apologize for your recent experience and sorry to hear you were less than satisfied with our facilities.
Although we appreciate that we cannot get it right all of the time but we would hope that we have the chance to rectify any discomforts during the guests stay, to ensure that they leave us feeling happy and relaxed. We are certainly sorry that we did not have the pleasure of making things right for you during your stay but we would like to have the pleasure of altering your impression of our Hotel in the near future.

Best regards