“Nie polecam”
Panos — recenzja

Panos
Nr 10 wśród 103 Restauracje (Laganas)
Kuchnie: Grecka, Bar ze stekami, Fast Food, Grill
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019

Zamówiłam ośmiornice i nie dało się jej przełknąć była spalona i gumowa ,moja koleżanka zamówiła pizzę pizza miała surowe ciasto, nic nie było doprawione . Bardzo nie polecam

Dziękujemy, Wiktoria N

Zrecenzowano 14 lipca 2019

Odwiedzilismy to swietne miejace wraz z moja partnerka i naprwno tam wrocimy! Swietne jedzenie! Przemila obsluga! Szef restauracji pod koniec naszego wyjscia wypil z nami shota tequli gdy podziekowalem mu za atmosfere ktora dla nas przygotowal! Magia!

Dziękujemy, Relaxationer
Zrecenzowano 11 lipca 2019

Wspaniałe miejsce. Cudowne. Wyjatkowe. Byłam z mężem w Panos w 2018 kilka razy, zawsze pysznie,miło, kontakt z klientem cały czas. W kolejnym roku zabraliśmy dzieci 10,14 lat. Cały czas mówią, że jedzenie w Panos jest najlepsze. Nie mylą się. Jesteśmy pod wrażeniem cały czas. Dziękujemy bardzo że jest takie pyszne miejsce. mamy nadzieję że powrócimy szybko

Dziękujemy, KarolinaDoraczynska
Zrecenzowano 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre choć jadlam lepsze w tawernach przy drodze podróżując po Zakynthos. Obsluga na 5+, bardzo rodzinni, zaczepiaja co chwile, witają się. Fajna atmosfera. Jedyny minus to zdecydowanie nie warto brać pozycji dla 2 osób z owocami morza (za 25€/ osoba czyli 50€). Smaczna była tam ryba, kalmar jedna sztuka taki sobie, kilka małych ośmiornic, 2 przesuszone krewetki, kilka sardynek i kilka ośmiornic na zimno z jakiejś marynaty były już nie smaczne. Nie warto. Lepiej zamówić samą rybę.

Dziękujemy, 752katarzynak
Zrecenzowano 31 maja 2019

Byłem w tej rodzinnej restauracji z żona i 1,5 rocznym synkiem. Dawno nigdzie nie zostaliśmy potraktowani tak miło i serdecznie jak w Panos. W czasie 40 minutowej wizyty kelnerzy byli bardzo mili, ciągle pytali czy czegoś nam nie brakuje, czy jedzenie napewno nam smakuje. Chociaż nasz synek nie był początkowo zbyt grzeczny obsługa potrafiła zbudować taką atmosferę, że na końcu nie chciał opuszczać restauracji. Dziękujemy za miły poczęstunek w postaci deseru :)!

Dziękujemy, Marek G

Panos — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Laganas, Zakintos

Byłeś(-aś) w Panos? Podziel się wrażeniami!