Zrecenzowano: 25 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajnie urządzony pokój, każdy ma swoje jakby osobne 'mieszkanko' z balkonem. Własiciel bardzo sympatyczny, mimo ze doba hotelowa zaczynała sie od 14, mogliśmy juz o 11 sie zakwaterować.Panie dbające o porządek codziennie wymieniały kosze na śmieci, co kilka dni pościele i ręczniki. Basen hotelowy przyjemny do kąpieli i relaksu, czynny co prawda tylko do 21, ale to wystarczający czas :) Polecam Alex Studios osobom, ktore nie chcą całego dnia spędzać w hotelu, tylko tym którzy chcą pozwiedzać miasto, okoliczne plaże ( najładniejsze plaże to Kalamaki i plaża za portem), bo lokalizacja naprawdę jest dogodna to wszystkich tych rzeczy :) hotel oddalalony od głównej ulicy i hałasów o kilka minut, co daje możliwości względnego spokoju. W okolicy t markety spożywcze, restauracje. Mówiąc krótko wszystko ma sie tutaj pod ręka :) Jeśli kiedys miałbym wrócić do Laganas, to na pewno byłoby to własnie Alex Studio :)

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Martyna N
Zrecenzowano: 25 lipca 2018

Brak zastrzeżeń! Wspaniały i pomocny właściciel - Fio. Ze wszystkimi rozmawia i udziela cennych wskazówek. Jak przyjechaliśmy to od razu poczęstował nas ouzo na przywitanie ;) Hotel nie ma opcji z wyżywieniem, ale nam to nie przeszkadzało, tym bardziej, że w pokoju jest aneks kuchenny (zlew, naczynia, garnki, sztućce, kuchenka elektryczna i lodówka). Świetny basen, w obrębie którego jest dostęp do internetu (internet jest dość szybki, także nie ma co narzekać). Przy basenie bar z przekąskami. Ceny w barze atrakcyjne (przykładowo: hamburger z frytkami i sałatką w cenie 3,50 euro, piwo 3 euro, drinki chyba po 4 euro). Sprzątanie codziennie, wymiana pościeli i ręczników raz w tygodniu, chociaż nam zmienili chyba przez pomyłkę 2 razy w jednym tygodniu :p Fio (właściciel) ma też przyjaznego pieska Mobiego. Całość pobytu (2 tygodnie) oceniam w samych superlatywach! Plusem jest też to, że hotel nie jest przy głównej ulicy w Laganas pełnej klubów i dyskotek tylko bardziej na uboczu, ciężko doszukać się jakichkolwiek wad. Polecam!

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepiej brać pokój z widokiem na basen i morze. Ja o taki poprosiłam i dostałam (I piętro).
1  Dziękujemy, 504marzenab
Zrecenzowano: 18 lipca 2018

Czysty, zadbany hotel. Mimo, że zakwaterowanie dopiero od 14.00, właściciel widząc naszego ośmiolatka po nocnym locie przygotował nam pokój w ciągu godziny. Panie codziennie sprzątają. Podczas sześciodniowego pobytu pościel i ręczniki zmieniono dwa razy. Nie ma żadnych kłopotów z przechowaniem bagażu po wykwaterowaniu. Obsługa bardzo serdeczna, chętnie opowiada o atrakcjach wyspy, poleca miejsca, gdzie można niedrogo i smacznie zjeść.
Woda w basenie czysta, a bar podaje smacznie przekąski i drinki w rozsądnych cenach. Przy basenie wi-fi działa bez zarzutu.
Dzięki usytuowaniu nieco na uboczu hałasy "miejskie" są mniej dokuczliwe. Plaża o kilka kroków. W pobliżu sklep, w którym można nabyć podstawowe artykuły na śniadanie. Aneks kuchenny umożliwi samodzielne przygotowanie posiłków (kuchenka, lodówka, czajnik, garnek, patelnia, sitko, naczynia, sztućce).
Mam nadzieję wrócić tu w przyszłym roku.

Wskazówka dotycząca pokoi: Na wyższych piętrach piękne widoki na góry i zatokę.
Dziękujemy, AgnieszkaG1083
Zrecenzowano: 11 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Czysty i zadbany hotel, dobre jedzenie w basenowym barze i drinki w przystępnych cenach, świetny personel. Ciszej niż w ścisłym centrum Laganas (choć wciąż niestety głośno). Bardzo blisko plaży, restauracji itp.

Dziękujemy, grzegorzv2017
Zrecenzowano: 29 września 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny hotel , miła obsługa , blisko do morza, nie drogo jeżeli chodzi o Laganas, wszędzie jest blisko, dobre restauracje, jakieś pięćset metrów od hotelu jest siłownia jak ktoś ćwiczy , polecam bar na skrzyżowaniu przy głównej ulicy.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, 944piotrp