Laganas
Zrecenzowano: 9 września 2019

Hotel świeżo odnowiony, nowoczesny. Pokój mieliśmy przestronny, czysty, dobrze wyposażony, od strony basenu. Dobrze działa WiFi. Na basenie czysto, z leżakami nie było problemu.
I to wszystko co w hotelu było na plus.

Do plaży trzeba iść około 200 metrów, niestety dojście wzdłuż śmierdzącego, pełnego śmieci, wyschniętego kanału. Leżaki na plaży bezpłatne były, ale nie oznakowane w niewielkiej ilości.

Największym minusem hotelu jest jedzenie. Fatalne. Zimne, mały wybór. Jest po prostu niesmaczne. Na zamówione wczesne śniadanie (że względu na wycieczkę) otrzymaliśmy 2 miski z dżemem, płatki i mleko i 2 surówki z kapusty i marchwi!!! Żenada. Ogólnie miałam wrażenie, że gości w restauracji traktuje się jak zło konieczne - żeby nie jedli za dużo i szybko skończyli.

W hotelu jest jeden bar przy basenie. Alkohol podawany jest w plastikowych kubkach. Wieczorem do baru tworzy się kolejka. Bo jest to jeden jedyny bar w hotelu. Poza barem w lobby dodatkowo płatnym - co przy opcji all inclusive jest wg mnie dziwne.
Przy barze przy basenie jest kilka stolików, gdzie wieczorem można posiedzieć. W ciszy i ciemnościach, bo muzyki brak. Reszta siada na leżakach przy basenie. Można co prawda iść do miasta to nie o to chyba chodzi.
Brak animacji, brak atrakcji. Wieczorem nie ma co robić.

Hotel obecnie nie powinien być sprzedawany jako 5*, może kiedyś, ale obecnie co najwyżej na 3*. Nie polecam.

Ale pomimo to spędziliśmy fajnie czas, wycieczki organizowane przez Reinbow na najwyższym poziomie.

3  Dziękujemy, Aneta D
Zrecenzowano: 6 września 2019

Właśnie wróciłam z gorącego Laganas. Mieszkałam na ten czas oczywiście w White Olive Elite. Jestem zadowolona z hotelu; zacznę od pozytywów, przede wszystkim pokoj, wszystko co potrzebne było w pokoju, nowoczesny design oraz ogólny wystrój hotelu, mały minus, dosyć głośno słychać w nocy co się dzieje na ulicy. Mili barmani oraz osoby pracujące na recepcji, cześć obsługi na stółowce dosyć wycofana. Jedzenie średnie, bez szału, ale coś się zawsze znajdzie dobrego do zjedzenia. Drinki napewno nie były rozcieńczanie, co dobrze świadczy o hotelu. Główny minus to brak muzyki! Coś tam pogrywa przy barze, ale cichutko, nie słychać nic przy basenie. Brakowało mi również kolacji greckiej z muzyką, zabawą oraz ich regionalnym jedzeniem. Plus za małą, ale jest siłownie. Jeśli mogłabym coś doradzić to dodać chociaż strefę wolnych ciężarów. Ogólnie jestem bardzo zodowolona i oceniam hotel na plus.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje z widokiem na basen
Dziękujemy, Gosia K
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel faktycznie nowy, w pokojach czuć nowoczesny design, ale i drobne (acz jak ważne w tych czasach) rozwiązania dla ludzi (n.p. duża ilość gniazdek elektrycznych, w tym po obu stronach dużego lóżka, wybór oświetlenia, klimatyzacja z przyjemnym zakresem temperatury 20-26 stopni...). Odnośnie jedzenia to codziennie były świeże omlety, reszta śniadania standard kontynentalny. Szef kuchni musi być niezły, bo dostępne posiłki były bardzo rozmaite, od klasycznych dań z kurczaka, ryby, po jagnięcinę i żołądki. Spory wybór dań, zarówno ciepłych jak i zimnych. Duża ilość owoców. Wszystkie posiłki smaczne i czuć z nich że przygotowywane tuż przed podaniem, nie odgrzewane. Miłe zaskoczenie to kawki Nespresso w pokoju. Barman nad basenem, Grek, nie tylko sprawnie podaje drinki, ale nawiązuje kontakt z zainteresowanymi gośćmi. Bardzo ciekawa postać. Reasumując, w naszej opinii miejsce gdzie będziemy chcieli wrócić.

Dziękujemy, 569jacekm
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

ładne pokoje niestety 1,6 km od pasa startowego , koszmarne śniadania , paskudne zimne posiłki typu stołówka w szkole, codziennie prawie to samo tłusty boczek ala karkówka w sosie i sałatka grecka, 1 bar przy basenie z napojami z proszku i wodą zdatną do picia od 10-23 . pomimo czajnika w pokoju woda z kranu słona i nie dopicia. wszystko w plastikowych kubkach ,dramat.

Wskazówka dotycząca pokoi: albo z widokiem na basen albo śmierdzący ściek lub ruchliwą ulicę.
3  Dziękujemy, klk-klk-klk
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Hotel jest położony około 200 - 300 metrów od plaży jednak klienci nie mogą liczyć na piękny widok ze swoich okien. Jest do wyboru wewnętrzny dziedziniec lub ściany pobliskich budynków, główna droga lub drzewa :) Dodatkowo hotel nie posiada udostępnionego SPA, natomiast siłownia to pomieszczenie, w którym stoi jedynie: atlas, ławeczka, rowerek i bieżnia :) Toalety publiczne są dosyć daleko od basenu czy restauracji i znajdują się w piwnicy. Śniadania są dobre, jednak lunch oraz kolacja były mało zróżnicowane ... Jeżeli gość hotelu zdecyduje się na CAŁODNIOWĄ wycieczkę, to może otrzymać od hotelu tzw. lunch box czyli papierową torebkę z wodą, bananem i jedną kanapką :) W hotelu jest dostępne ogólne wi-fi oraz indywidualne na pokój. To drugie jest dodatkowo płatne (kilka euro) :) Warto również podkreślić brak animacji w hotelu oraz muzyki na głównym basenie (jest cisza).

Hotel nie powinien być sprzedawany - oferowany jako 5 gwiazdkowy, bo trzeba w nim jeszcze sporo kwestii poprawić. Jedynie co podwyższa jego ocenę to naprawdę miła, życzliwa i pomocna obsługa :)

Dodatkowo jeżeli liczysz na spokojny urlop w hotelu bez dzieci to nie polecam tego hotelu, bo są w nim praktycznie same rodziny z "bombelkami" :D

Wskazówka dotycząca pokoi: Jeżeli już zdecydujesz się na pobyt w tym hotelu to proponuję wziąć na pierwszym piętrze :) Jest ciszej ...
2  Dziękujemy, podroznik454556