Laganas
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

W tym hotelu dobre jest tylko to, że jest nowy i wifi działa dobrze. To niestety koniec jego zalet.
Zdecydowanie najgorzej ocenić można jedzenie. To już nasze szóste greckie wakacje więc porównywać możemy z hotelami 3, 4 i 5*. Posiłki są monotonne, dowożone z zewnątrz (prawdopodobnie z innego hotelu tej sieci). Jeśli na deser (przypomnę, że to hotel 5*) mamy do wyboru ciasto z kremem, ciasteczka i coś na kształt budyniu oraz mix owoców (tak tak, owoce są krojone i wrzucane na jedną tacę) to coś jest nie tak. 70-80% dań powtarza się każdego dnia. Marny wybór pieczywa, dwa rodzaje żółtego sera ... szkoda słów.

Restauracja a’la carte to już oddzielny rozdział ... ale bardzo krótki. Ponieważ jest płatna więc chyba nikt z niej nie korzysta. Koszt najtańszej kolacji dla 4 osób to 120€. Za tą kwotę wychodząc z hotelu zjemy kilka posiłków mając oczywiście większy wybór.

Bar w lobby. Płatny. Czy forma którą przyjęto (All inclusive) nie zobowiązuje do niczego? Czynny niby od 19.30. Dziś o 19.45 obsługi nie było. Wczoraj również.

Bar przy basenie. Alkohole bardzo kiepskiej jakości podawane w plastikowych kubkach jednorazowych. Rozumiem, że basen nie idzie w parze ze szkłem ale żeby jednorazówki ... No i podawane tam przekąski to już tragedia. Do wyboru mamy między czymś co miało przypominać hot-dog’a lub hamburger’a. Napoje bezalkoholowe smakują dobrze.

Obsługa. Przyznać trzeba, że jest miła. Niestety również bardzo hałaśliwa. Poranne sprzątanie basenu udowadnia, że do tej czynności bardzo potrzebna jest długa dyskusja pod oknami. I tak codziennie. Budzika nie trzeba ustawiać.

Animacje. Czegoś takiego brak. Nie ma niczego. Nawet muzyka z głośników przy basenie pojawia się tylko czasami i ma chyba na celu gości uśpić.

Podsumowując, bo można tu jeszcze dużo pisać, hotel nie zasługuje na 5* a stosunek jakości do ceny wypada bardzo mizernie. Jeśli ktoś lubi beton i brak zieleni oraz jedzenie rodem z fastfoodów to ten hotel będzie dla niego spełnieniem marzeń .

2  Dziękujemy, Tomasz O
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WhiteOliveHotels, Manager, White Olive Elite LaganasOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Dziękujemy za wystawienie opinii. Wszystkie oceny naszych klientów są dla nas ważne, te krytyczne poddajemy szczególnej analizie. Pragniemy wyjaśnić, że w każdym z hoteli sieci White Olive posiłki przygotowywane są na miejscu przez naszych kucharzy, codziennie ze świeżych produktów. Zgodnie z publikowanymi informacjami, animacje nie były przewidziane w programie tego hotelu. Drinki alkoholowe są dostępne bezpłatnie, w ramach usług All Inclusive. Dla tych, którzy mieliby ochotę skosztować konkretnych marek alkoholu, przewidzieliśmy jako opcję dodatkową i uzupełniającą, usługi baru A'la Carte.

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Zdecydowanie nikomu nie polecam tego hotelu. Do 5* bardzo mu daleko. Jedzenie zimne, powtarzalne, bardzo mały wybór. 80% dań powtarza się codziennie. Do tego jedzenie zamawiane jest z cateringu a nie przyrządzane na miejscu w hotelu. Totalna porażka. Wiele 3* hoteli może pochwalić się o wiele smaczniejszym jedzeniem. Byliśmy z mężem zakwaterowani w pokoju na 1 piętrze z widokiem na basen. Niby wszystko pięknie, ładnie ale filtry basenowe chodziły tak głośno (buczały) przez cały dzień i całą noc, że w nocy przy otwartym oknie nie było słychać nawet własnych myśli. Nie mówić już o zasypianiu przy takim hałasie. Poza tym obsługa sprzątająca hotel z dużą swobodą podchodzi do respektowania powiadomień, żeby nie przeszkadzać. Przykładowa sytuacja: w jeden dzień z samego rana jak jeszcze z mężem spaliśmy, przy włączonej lampce "do not disturb" pani sprzątają weszła nam do pokoju, bo chciała posprzątać. Przesada.
Za takie pieniądze jakie trzeba zapłacić za ten hotel oczekuje się zdecydowanie czegoś więcej. Rainbow chwali się, że ten hotel to ich perełka. Ja dziękuję za takie perełki.

2  Dziękujemy, Jakub_Gorskii
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Po tygodniowym pobycie w hotelu ciężko znaleźć jakieś pozytywy, jedynie tylko to, że hotel jest nowy a pokoje ladne i sprzątane codziennie. Wyżywienie jeden wielki dramat.Hotel nie posiada swojej kuchni. Posiłki są dowożone i zawsze zimne, od śniadania po kolację. W 70% powtarzalne. Mięso twarde, makaron wręcz surowy.Jedynie smaczne desery. Brak posiłków "pod dzieci" typu nugetssy, frytki.

Alkohol najgorszego gatunku, podawany tylko w plastikowych kubkach w barze przy basenie.Barmani ignorujący gości czekających przy barze.

Woda z prysznica wypływa na przedpokój. Leżaki przy basenie rezerwowane pozostawionymi recznikami. Przekąski między obiadem a kolacja zimne i niesmaczne (bułka z surówką coleslav i paluszkiem "rybnym") . Soki nie sa sokami tylko najtańszymi napojami. Wino w barze przy basenie ciepłe.

Da się wyczuć że Polacy są zdecydowanie gorzej traktowani niż pozostali klienci i wrzucani do najgorszych pokoi.

Mimo rezerwacji pokoju na pierwszym piętrze 6 miesięcy wcześniej, został przydzielony nam pokoj na parterze z widokiem na ogrodzenie. Po upomnieniu, że rezerwacja się nie zgadza, zostaliśmy wrzuceni do pokoju na pierwszym piętrze nad smietnikami, które są opróżnianie codziennie ok godz.4:30. W takim przypadku otworzenie balkonu nie jest możliwe. Koszmar dla kogoś kto nie może spać przy klimatyzacji. Byl to pokoj również z widokiem na wyschniety kanał oraz drogę prowadzącą do plaży. Całą noc przejeżdżały kłady, skutery i samochody. Do morza blisko ale darmowych leżaków na plaży śmiesznie mała ilość. Wyspa jest piękna i można wiele zwiedzić ale jesteśmy zmęczeni pobytem w tym hotelu, niewyspani i zażenowani, że Rainbow rekomenduje ten obiekt jako pięciogwiazdkowy A na monitorze przy wejściu wyświetlają 4* na które nie zasługują.cena za wycieczkę mocno wygórowana. Nie polecamy !
Ps.zastanawiajaca jest funkcja ochroniarza który nie zwraca uwagi na młodych Anglików przyporwadzajacych dziewczyny do towarzystwa wieczorem do hotelu.

1  Dziękujemy, Michał B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WhiteOliveHotels, Director of Sales, White Olive Elite LaganasOdpowiedź udzielona 6 sierpnia 2019

Dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie swojej opinii. Nasze posiłki są przygotowywane na bieżąco przez naszych kucharzy w hotelu, dokładamy starań aby potrawy były jak najbardziej urozmaicone. Dla dzieci przewidziane jest zawsze kilka potraw, w tym pojawiają się frytki czy "nuggetsy" , na co dzień z myślą o najmłodszych oferowane są makarony z różnego rodzaju sosami. Soki serwowane z dystrybutorów są markowymi sokami, podobnie jest w przypadku PEPSI.
Nie możemy zgodzić się z opinią, że Polscy klienci są gorzej traktowani, przydział pokoi zawsze odbywa się w sposób zgodny z przydziałem i systemem rezerwacyjnym. Hotele White Olive to jedyne dwa obiekty w Laganas oferujące swoim gościom strefę z darmowymi leżakami na plaży. Bacznie czytamy wszystkie komentarze, będziemy dokładać wszelkich starań aby jak najlepiej dopasować oferowane przez nas usługi do oczekiwań naszych gości.

Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Witam,
Chciałabym podzielić się z Państwem opinia na temat mojego pobytu w nowym 5* hotelu White Olive Elite na Zakynthos. Hotel 5 gwiazdek, jednak ma bardzo dużo uchyleń na ten standard. Podróżując po całym świecie pierwszy raz spotykam się z Lobby barem płatnym w całości w formie all inclusive dostępny bar -w zasadzie jedyny bar to ten na basenie, gdzie wrzeszczą, chlapią się małe dzieci, ponieważ z tego basenu zrobiły sobie mini basen do zabaw. Brak możliwości spożycia napoju, drinka w szkle. Tylko plastiki. Ja rozumiem na terenie basenu. Ale wieczorem ? Kiedy basen zamknięty od 19? Kuchnia dość słaba . Jajecznica z masy jajowej , nie z jajek, niejadalna. Menu ubogie . Brak świeżego pieczywa . Przekąski między obiadem a kolacją niestety niejadalne . Po rozmowie z kierownikiem sali i menagerem, który w bardzo nieładny sposób po prostu odszedł kiedy zostaje zadane klika pytań. Dość arogancki i niemiły. Niestety wśród obsługi również kłótnie i niemiła atmosfera . Bardzo wyczuwa się takie rzeczy. Brak muzyki na basenie i brak jakichkolwiek animacji . Hotel 5 gwiazdek? To chyba jakaś pomyłka . Niestety totalny falstart hotelu a szkoda bo sam obiekt bardzo ładny.
Jestem bardzo zawiedziona .

3  Dziękujemy, MaciejB1
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Hotel położony na skraju miejscowości Laganas - dość halasliwej wieczorami, zatem to plus. Do plaży z dziećmi 5-7min.
Sam hotel nowy, czysty.
Niestety hotel i bezpośrednie otoczenie betonowe. Częścią wspólną jest cześć basenowa i tyle. Brak naturalnej zieleni i cienia.
Na basenie brak ratownika/obsługi. Zatem nikt nie reaguje na grupowe wskakiwanie podchmielonych stukilowych mężczyzn pomiędzy pływające dzieci.
Zdecydowanie najslabszą stroną hotelu jest jedzenie.
Bardzo monotonne, powtarzalne, oparte na półproduktach, mrożonkach i puszkach.
Smakuje to może i nienajgorzej ale wszystko ma podobną temperaturę.
Około 70% potraw powtarza się codziennie.
Wiem, że wino w takich hotelach jest z plastikowych beczek albo worków, wiem, że greckie wina są co najwyżej średnie ale czerwony płyn podawany jako wino nie jest nawet produktem wino podobnym.
Nie 5* i nie za tę cenę.

3  Dziękujemy, Ra S

Dziękujemy za pozostawiony komentarz. Jest nam przykro, że niektóre z oferowanych przez nas usług nie spełniło Państwa oczekiwań. W kwestii jedzenia możemy zapewnić, że wszystkie potrawy przygotowywane są przez naszych kucharzy na miejscu ze świeżych produktów. Dokładamy starań aby jak najbardziej urozmaicać wybór potraw. W ostatnich dniach zostały też wprowadzone kolejne zmiany celem zapewnienia jak najbardziej optymalnej temperatury serwowanych potraw.