“Super jedzonko w dobrej cenie”
Filoxenia — recenzja

Filoxenia
Nr 7 wśród 103 Restauracje (Laganas)

Podczas swojego dwutygodniowego pobytu odwiedziłam kilka restauracji w Laganas. Do Filoxenia jednak zawitałam kilka razy, gdyż jedzenie i obsługa były tu najwyższym poziomie. Tawerna posiada menu w języku polskim, a na koniec posiłku podawane są dodatkowe gratisy: lody, koktajl lub ouzo. Polecam wszystkim tą restauracje, duży wybór dań w niewygórowanych cenach.

Dziękujemy, goonia

Bardzo dobra restauracja, jedzenie pyszne warte każdego euro właściciel przemiły gość śpiewa i zachęca do odwiedzenia. Polecam najlepsza w Laganas.

Dziękujemy, AleksandraS2226

Restauracja serwująca kuchnię lokalną na wysokim poziomie. Świetna obsługa, po kolacji gratisowy koktajl lub lody. Polecam owoce morza

Dziękujemy, 988olaw
Zrecenzowano 1 września 2019

Jestem bardzo wymagająca jeśli chodzi o owoce morza , a w tej restauracji aż mnie zatkało z wrażenia , moje przyjaciółki jadły makaron z łososiem i twierdziły ze nigdy nie jadły tak smacznego, obsługa obsługuje dosłownie śpiewająco . Przepyszne przystawki

Dziękujemy, Wiktoria N
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie, świeże owoce morza fantastycznie przygotowane. Za każdym razem świetna obsługa, darmowy deser/przystawka/drink. Ceny przystepne, a nawet niskie jak za taką jakość. Polecam!

1  Dziękujemy, Wszystko N

Filoxenia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Laganas, Zakintos

Byłeś(-aś) w Filoxenia? Podziel się wrażeniami!