“Niesamowite jedzenie i wspaniała obsługa”
Filoxenia — recenzja

Filoxenia
Nr 7 wśród 103 Restauracje (Laganas)
Zrecenzowano 1 września 2019

Jestem bardzo wymagająca jeśli chodzi o owoce morza , a w tej restauracji aż mnie zatkało z wrażenia , moje przyjaciółki jadły makaron z łososiem i twierdziły ze nigdy nie jadły tak smacznego, obsługa obsługuje dosłownie śpiewająco . Przepyszne przystawki

Dziękujemy, Wiktoria N

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie, świeże owoce morza fantastycznie przygotowane. Za każdym razem świetna obsługa, darmowy deser/przystawka/drink. Ceny przystepne, a nawet niskie jak za taką jakość. Polecam!

1  Dziękujemy, Wszystko N
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Zdecydowanie jedno z lepszych miejsc na całym Zakynthos. Jedzenie świeże, bardzo dobrze przygotowane, obsługa przemiła i ceny bardzo dobre. Koniecznie trzeba tu przyjść!

1  Dziękujemy, Szes170
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne miejsce, godne polecenia. Swietne jedzenie, zimne piwko, chlodne biale wino do obiadu. Pysznewoce morza, sea bass - polecam. Atmosfera wspaniala glownie dzieki fantastycznemu wlascicielowi, ktory obsluguje odobiscie, spiewajac wymyslone na poczekaniu piosenki i ukladajac wiersze! Niespotykane doswiadczenie!

1  Dziękujemy, anitakA5208KM
Zrecenzowano 27 czerwca 2019

Super obsługa, pyszne jedzenie. Miły klimat. Gorąco polecam. Może uda się tutaj wrócić w nie odległej przyszłości.

Dziękujemy, Eraw09

Filoxenia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Laganas, Zakintos

Byłeś(-aś) w Filoxenia? Podziel się wrażeniami!