“Agnieszka”
Filoxenia — recenzja

Filoxenia
Nr 4 wśród 99 Restauracje (Laganas)
Zrecenzowano 7 października 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam z czystym sumieniem!!
Odwiedziłam kilka restauracji w Laganas, ta zdecydowanie najlepsza!
Przepyszne jedzenie super klimat i przemiła obsługa

1  Dziękujemy, Agnieszka S

Zrecenzowano 7 października 2018 z urządzeń przenośnych

Witam. Warto polecić ta restauracje to jest moja pierwsza recenzja na trip advisor ta restauracja zmotywowala mnie do tego by ją napisać mocno polecam pyszne jedzenie miła atmosfera, obsługa mega pozytywna. SMACZNEGO

1  Dziękujemy, Damian S
Zrecenzowano 30 września 2018

Niepozorna Grecka tawerna na uboczu Laganas, jednak warto tam zajrzeć! Jedzenie przepyszne, bardzo smaczne i oryginalnie podane. Obsługa bardzo miła, po zjedzeniu owoców morza, które były naprawdę rewelacyjne, spędziliśmy jeszcze sporo czasu rozmawiając z obsługą. Naprawdę polecam!

Dziękujemy, Mateusz N
Zrecenzowano 27 września 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja typowo grecka w porównaniu do okolicznych barów typu kebab. Bardzo dobre owoce morza, polecam serdecznie to miejsce!

Dziękujemy, Michał M
Zrecenzowano 27 września 2018 z urządzeń przenośnych

Po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji postanowiliśmy spróbować. Na przystawkę za darmo Bruschetta- bardzo fajna:) Zamówiliśmy gyrosa- dobry, mix owoców morza dla jednej osoby- koleżanka która go jadła stwierdziła ze wszystko było za bardzo wypieczone, dorada- bardzo dobra, za dodatkowe 1€ filetuja ja jednak i tak zostaje dużo ości, grillowana ośmiornice- dosyć twarda jak na ośmiornice, ale wporzadku. Na koniec stek z miecznika- zdecydowanie najlepszy. Wszystko podawane z frytkami i sałata. Na koniec gałka lodów waniliowych.Było smacznie

Dziękujemy, Natalia B

Filoxenia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakintos, Wyspy Jońskie
Laganas, Zakintos

Byłeś(-aś) w Filoxenia? Podziel się wrażeniami!