Od początku. Zameldowanie gości odbywa sie od godz.14 podobno. Dotarliśmy do hotelu o godz. 16, 1.5h czekaliśmy na pokój i nie tylko my ale co chwilę przybywający goscie również. W recepcji zadnej info dlaczego czekamy, dopiero po tel. do rezydentki z Grecosa okazało sie, ze nie dostali listy dzisiejszych gości. Niektórzy spali 1 noc w innym hotelu.
Po wejściu do pokoju miłe zaskoczenie- czysto, świeżo, ładnie. Klimatyzacja dawała radę. Brakowalo nam zawieszek na drzwiach aby panie sprzątające nie wchodziły codziennie. Niestety robily to bez naszej zgody notorycznie. Plusem jest to, ze zmieniały ręczniki codziennie i prześcieradła i zascielaly łóżka oraz dokladaly papier toaletowy. Nic poza tym Niestety. Zlew nie umyty, kabina tez nie, pelno piachu po plaży Biurko zachlapane od wina czerwonego tez nie wytarte. Wiec sprzątanie mega słabe.
Przechodzimy do restauracji na pierwszą kolację. Pierwszy raz widzialam tak mała restauracje. Chociaż o dziwo wszyscy sie mieścili po późniejszych oględzinach. Podchodzimy do bemarow, szok, czlowiek nie wie co ma wziąć do jedzenia bo nic nie zachwyca. Jakies wykrecone od ciepla plastry szynek, a'la boczek tez wykrecony od przypalenia. Jajecznica granulowana- takiej obrzydliwej nigdy nie widzialam. Gotowane jajka calkiem zjadliwe. Fasolka całkiem ok, frittata tez z tych dziwnych proszkowanych jajek. Całkiem ok były zapiekanki z ciasta francuskiego. To było codziennie ale zawsze z czyms innnym. Słabe jakościowo owoce. Arbuzy byly całkiem zjadliwe. Mało mięsa na obiad. Jak o godz. 12:30 dali kurczaka pieczonego to niestety jak ktos przyszedł okolo 14 to już go nie zjadł bo na caly hotel gosci dawali jedną blaszke w bemarze. Frytki czesto byly odgrzewane, ponownie wrzucane do frytury.
Drinki... Pierwszy raz na wakacje dolecielismy bez alkoholu z bezcłowego. I to był ogromny błąd;( drinki, piwo chyba z alkoholem 0%, wino rozrobione z woda. Ile by sie tego nie wypilo to nic nie ruszylo. Barmani nic więcej nie chcieli lać, nawet po daniu napiwku. Ogólnie pracownicy na restauaracji strasznie obserwuja gości, patrza sie na rece kazdemu. Cos z jedzenia sie kończyło to trzeba bylo zwracac uwage aby doniesli, np. Chleb, frytki, maslo itp.
Ogolnie hotel nie za ciekawy ale blisko Laganas, blisko plaży. Sama wyspa piękna i zachęcajaca do wycieczek. W hotelu wieczorami sie nic nie działo. Zero animacji. O 23 zamykali bar i gasili światło przy basenie i juz nie bylo sensu siedzieć.

Dziękujemy, AgaFGda
Zrecenzowano: 15 czerwca 2019

Niestety inne recenzje trochę krzywdzą ten hotel. Obsługa hotelowa jest jego wielkim plusem. Wszyscy są bardzo mili, zawsze wywiąże się jakiś small talk przechodząc obok recepcji. W razie problemów zawsze jest udzielana pomoc z uprzejmością (np u nas rozbita oliwa w pokoju). Największy minus to pokoje, które zdecydowanie różnią się od zdjęć na stronie hotelu. I tutaj przejdę do tytułu recenzji. Dla nas, czyli pary, która pojechała do Laganas po to, aby bawić się na mieście, zwiedzać wyspę i wracać do hotelu głównie na noc do łóżka i wziąc prysznic to nie było dużym problemem. Na pewno nie jest to hotel dla rodzinek, które chcą poleżeć z drinkiem nad hotelowym basenem i liczących na to, że dzieci zajmą się same. Sama lokalizacja wskazuje na to, że jest to hotel dla ludzi chcących się bawić i spędzać czas poza nim.
Drugim minusem była budowa drugiego obiektu. Hałas niósł się od samego rana. Jednak zdaję sobie sprawę, że sam hotel nie jest temu winny.
Jedzenie jest w porządku dla ludzi, którzy nie omijają mięsa. Po czasie było czuć monotonnie, ale wciąż były to starannie przygotowane, smaczne posiłki.
Z mojej perspektywy ogólna ocena jest bardzo dobra (odrobinę przymykając oko) i mogę polecić ten obiekt dla par, grupek znajomych, którzy nastawiają się na podbój wyspy, a nie spędzanie większości czasu w hotelu.

Dziękujemy, Bartson99
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019

Właśnie wróciliśmy z tego hotelu. A więc zdjęcia nie oddają tego co jest w rzeczywistości. Gdy weszliśmy z mężem do pokoju poczulismy stechlizne co się okazało na ścianach był grzyb przykryty biała farba. Łazienka duża i czysta. Pokoje codziennie sprzątane. Basen jak na tak spory hotel to mały cześć gości była zmuszona iść nad morze bo na basenie nie było już miejsc. Jedzenie monotonne codziennie na sniadanie było to samo obiad w miarę ok ale mięsa zawsze były twarde kolacja ok ale mały wybór i jak jedzenie się kończyło kelnerzy to widzieli nie donosili od razu tylko po jakimś czasie więc bemary były puste! Co do drinków to oczywiście słabe. Odradzam wyjazd z dziećmi bo się zanudza wogole nie ma tam dla nich atrakcji. Hotel w cichej okolicy wszędzie blisko to jest ten plus! Ogólnie hotel dla osób nie wymagających!

1  Dziękujemy, Justyna J
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam hotelu Karras, trafiliśmy tam na pierwszą dobę z przyczyn losowych. Wychodząc na balkon mieliśmy okazję raczyć się hasłami trwającej tam budowy. Nie wiem skąd opinia,że w hotelu było czysto- na zdjęciu poniżej można zobaczyć ten 'porządek', który na pewno nie powstał w krótkim czasie. Jedzenie jak na szkolnej stołówce. Serwowanie posiłków na zasadzie ' kto pierwszy ten lepszy'.Hotel zdecydowanie nie zasługuje na 4 gwiazdki.

Dziękujemy, Papliksa
Zrecenzowano: 2 października 2018 z urządzeń przenośnych

Odczytując wczesniejsze recenzje bylam zmuszona napisac swoją...
Odwiedzilam wraz z mężem ten hotel we Wrzesniu wersja all.
Uwazam ze ma super lokalizacje zdala od tętniącego głośną muzyką centrum miasteczka.
Hotel czysty,zadbany,codziennie pokój był posprzatany co dwa dni zmiana ręczników.. basen czyszczono codziennie rano.. zawsze udalo nam sie upolować leżaczek
Nie pojmuje opini co do menu w hotelu..według mnie jedzenie smaczne mnóstwo przypraw, nie uważam aby bylo monotonne,dobre lody,pyszne ciasteczka oraz słodkosci ala budyń.. mało tego mozna spróbować sporą część greckiej kuchni.. myślę ze każdy znajdzie tam coś odpowiedniego dla swojego podniebienia..jedyny minus to faktycznie mało owoców...drinki przy barze nieco słabe ale nie ma co robić z siebie Janusza i narzekać na alkoo
Przepyszne winko polecam :D Obsługa bardzo miła Pani w barze oraz kelnerzy, a wieczorkiem szalony barman, a w kuchni człowiek petarda kucharz :D zawsze na pelnych obrotach od rana do nocy...
A więc polecam wam ten hotelik jak narzeka to tylko polska cebula ktora z wiesniaka chce zrobic króla :)

Termin pobytu: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, gorczyca123