Zrecenzowano: 15 czerwca 2019

Niestety inne recenzje trochę krzywdzą ten hotel. Obsługa hotelowa jest jego wielkim plusem. Wszyscy są bardzo mili, zawsze wywiąże się jakiś small talk przechodząc obok recepcji. W razie problemów zawsze jest udzielana pomoc z uprzejmością (np u nas rozbita oliwa w pokoju). Największy minus to pokoje, które zdecydowanie różnią się od zdjęć na stronie hotelu. I tutaj przejdę do tytułu recenzji. Dla nas, czyli pary, która pojechała do Laganas po to, aby bawić się na mieście, zwiedzać wyspę i wracać do hotelu głównie na noc do łóżka i wziąc prysznic to nie było dużym problemem. Na pewno nie jest to hotel dla rodzinek, które chcą poleżeć z drinkiem nad hotelowym basenem i liczących na to, że dzieci zajmą się same. Sama lokalizacja wskazuje na to, że jest to hotel dla ludzi chcących się bawić i spędzać czas poza nim.
Drugim minusem była budowa drugiego obiektu. Hałas niósł się od samego rana. Jednak zdaję sobie sprawę, że sam hotel nie jest temu winny.
Jedzenie jest w porządku dla ludzi, którzy nie omijają mięsa. Po czasie było czuć monotonnie, ale wciąż były to starannie przygotowane, smaczne posiłki.
Z mojej perspektywy ogólna ocena jest bardzo dobra (odrobinę przymykając oko) i mogę polecić ten obiekt dla par, grupek znajomych, którzy nastawiają się na podbój wyspy, a nie spędzanie większości czasu w hotelu.

Dziękujemy, Bartson99
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019

Właśnie wróciliśmy z tego hotelu. A więc zdjęcia nie oddają tego co jest w rzeczywistości. Gdy weszliśmy z mężem do pokoju poczulismy stechlizne co się okazało na ścianach był grzyb przykryty biała farba. Łazienka duża i czysta. Pokoje codziennie sprzątane. Basen jak na tak spory hotel to mały cześć gości była zmuszona iść nad morze bo na basenie nie było już miejsc. Jedzenie monotonne codziennie na sniadanie było to samo obiad w miarę ok ale mięsa zawsze były twarde kolacja ok ale mały wybór i jak jedzenie się kończyło kelnerzy to widzieli nie donosili od razu tylko po jakimś czasie więc bemary były puste! Co do drinków to oczywiście słabe. Odradzam wyjazd z dziećmi bo się zanudza wogole nie ma tam dla nich atrakcji. Hotel w cichej okolicy wszędzie blisko to jest ten plus! Ogólnie hotel dla osób nie wymagających!

1  Dziękujemy, Justyna J
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam hotelu Karras, trafiliśmy tam na pierwszą dobę z przyczyn losowych. Wychodząc na balkon mieliśmy okazję raczyć się hasłami trwającej tam budowy. Nie wiem skąd opinia,że w hotelu było czysto- na zdjęciu poniżej można zobaczyć ten 'porządek', który na pewno nie powstał w krótkim czasie. Jedzenie jak na szkolnej stołówce. Serwowanie posiłków na zasadzie ' kto pierwszy ten lepszy'.Hotel zdecydowanie nie zasługuje na 4 gwiazdki.

Dziękujemy, Papliksa
Zrecenzowano: 2 października 2018 z urządzeń przenośnych

Odczytując wczesniejsze recenzje bylam zmuszona napisac swoją...
Odwiedzilam wraz z mężem ten hotel we Wrzesniu wersja all.
Uwazam ze ma super lokalizacje zdala od tętniącego głośną muzyką centrum miasteczka.
Hotel czysty,zadbany,codziennie pokój był posprzatany co dwa dni zmiana ręczników.. basen czyszczono codziennie rano.. zawsze udalo nam sie upolować leżaczek
Nie pojmuje opini co do menu w hotelu..według mnie jedzenie smaczne mnóstwo przypraw, nie uważam aby bylo monotonne,dobre lody,pyszne ciasteczka oraz słodkosci ala budyń.. mało tego mozna spróbować sporą część greckiej kuchni.. myślę ze każdy znajdzie tam coś odpowiedniego dla swojego podniebienia..jedyny minus to faktycznie mało owoców...drinki przy barze nieco słabe ale nie ma co robić z siebie Janusza i narzekać na alkoo
Przepyszne winko polecam :D Obsługa bardzo miła Pani w barze oraz kelnerzy, a wieczorkiem szalony barman, a w kuchni człowiek petarda kucharz :D zawsze na pelnych obrotach od rana do nocy...
A więc polecam wam ten hotelik jak narzeka to tylko polska cebula ktora z wiesniaka chce zrobic króla :)

Termin pobytu: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, gorczyca123
Zrecenzowano: 20 września 2018 z urządzeń przenośnych

Właśnie wróciłam z chłopakiem z 7 dniowego pobytu w hotelu Karras w opcji all inclusive. Czytając wcześniejsze opinie byłam przerażona hotelem i to co niby tam się dzieje. Jak zawsze wyszło tak, że ludzie po prostu lubią krytykować.

Pokoje: jak dla mnie BardZo ładne, czyste, wyremontowane. Pani codziennie przychodziła sprzątać i wymieniala nam ręczniki. Klimatyzacja zamykane drzwi balkonowe tak że nie słychać hałasu dookoła.

Jedzenie: każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Śniadania angielskie Plus płatki warzywa i owoce. Lunch i obiad również codziennie jakas nowa potrawa dochodzi, także nie jest monotonne. Posiłki świeże i dobrze doprawione. Na deser pyszne czekoladowe i budyniowe? Ciastko..mmm...niebo w gębie :) ogólnie wróciłam 5kg w przód. Myślę, że osoby które piszą Zle opinie spodziewają się złota na talerzu za marną cenę wycieczki.
Do śniadania można nalać sobie wina lub piwa (w innych hotelach tego nie spotkałam- alkohol można było brać od 10:00)

Basen: mały, ale odpowiedni do kameralnego hotelu. Nigdy nie mieliśmy problemu z lezakami. BardZo czytsy, do zabawy piłki i materace hotelowe.

Ogólnie jestesmy BardZo zadowoleni z wakacji. Jedyny minus to nieprzyjemny zapach z kanalizacji (codziennie w południe się unosił) oraz faktycznie słaby alkohol, ale drinki ogólnie smaczne :) jednak widoki, obsługa hotelu i caloksztalt wyspy Zakhintos powala na kolana ;)

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Natalia F