Jeżeli szukacie idealnego miejsca na odpoczynek z całego serca polecam to miejsce. Przepiękne widoki. Pyszne jedzenie. Bardzo miła obsługa. Piękne pokoje z widokiem, który utkwi w myślach na zawsze. Nie mogliśmy trafić lepiej. W dodatku super cena. Na pewno wrócimy w to miejsce

Dziękujemy, pani_en69
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NatashaVitsou, Guest Relations Manager, Majestic Hotel & SPAOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Drogi Quest27682271245

Dziękuję za dobre komentarze. Otrzymywanie tych komentarzy od naszych gości jest zawsze bardzo zachęcające.

Majestic Hotel & Spa

Bardzo dobra, miła i pomocna obsługa. Czyste, ciche i ładne pokoje. Świetne miejsce na wypoczynek. Rewelacyjne śniadanie i przepyszna kawa. Każdy znajdzie coś dla siebie. Miejsce godne polecenia na długie i krótkie wypady!

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Jalcia

Drogi Jalcia

Majestic Hotel & Spa

Fajne miejsce, przesympatyczna obsługa i przepyszne jedzenie :) w pokojach czysto i schludnie. Doskonała baza wypadowa na krótsze i dłuższe wycieczki. Polecam gorąco i małym i większym grupom :) :) :)

Dziękujemy, 762patrycjam

Drogi 762patrycjam

Majestic Hotel & Spa

Rewelacyjne miejsce na wypoczynek. Wspaniały hotel. Można opalać się, w miejscu gdzie zawsze można popatrzeć na piękne niebo. Jeśli ktoś chce mieć prawdziwy relaks w Grecji to znajdzie go w tym hotelu.

Dziękujemy, Andrzej W

Drogi Andrzej W

Majestic Hotel & Spa

Bylismy cala rodzina na wakacjach w lipcu . Moje coreczki zadowolone z basenu, ja z lokalizacji a małżonka ze spa. Miejse schludne i zadbane,obsluga mila i kontaktowa. Praktycznie cala zaloga rozmawia w komunikatywny sposób po angielsku.

Dziękujemy, Mateusz C

Drogi Mateusz C